Felicitări !

DeletedUser

Guest
Se pare că .. după atâta timp , în care toată lumea era "rea" cu mine , eu am fost banat .. ( asta e ) , şi acum puteţi să vă faceţi treburile ..

Din câte vorbe şi laude de sine am auzit de la mulţi dintre voi , mulţi .. aproape de mine ( mare + timp ) , nu am avut NICI UN ATACAT .. praf , pentru cei care se credeau mari smardoi ...


Prin acest mesaj , o să îmi iau "ADIO!" de la Grepolis :) , poate o să apar iar , sau deja am apărut .. sub o altă identitate !

Când se v-a face 2.0 , cred că voi fi şi pedepsit , din cauza şcolii .. :))

Heh , una peste alta ..

La Revedere !

Vă pupă , Jean !
 

DeletedUser

Guest
Naspa pentru tine.
Nu poti sa convingi GO-ul sa-ti dea contul inapoi?
 

DeletedUser3972

Guest
ghinion,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

DeletedUser

Guest
Ti-as spune ca imi pare rau ca fost colegi de alianta...dar dupa ultima fapta pe care ai facut-o imi lasi un gust amar,si ma bucur ca ai fost banat,o meriti din plin.
 

DeletedUser

Guest
Bafta !:) , asta e daca nu ti-a mers.


Un copil batut de soarta...
de ce il jignesti ? v-am urmarit cat de cat .. am un cont si pe IOTA de 175 puncte ..
cred ca stii vorba aia . " cine zice , ala e "..
Cred ca nici tie nu ti-ar conveni ca 1000 de playeri sa aibe ura pe tine si sa te vorbeasca pe la spate in toate felurile , sau mai stiu eu ce altceva..

a anuntat ca a fost banat , a gresit cu ceva , ca nu lua pe degeaba .. si asta a fost sa fie :).
 

DeletedUser3972

Guest
mie imi convine ca 1000 playeri sa aibe ura pe mine si ma pot mandri ca aproape ating acest numar:).
 

DeletedUser

Guest
mie imi convine ca 1000 playeri sa aibe ura pe mine si ma pot mandri ca aproape ating acest numar:).


Vaai , ce tare esti : ) ( nici nu mai fac emoticoanele , ca sunt urate .. de tot ) : ))

Si ma rog , :pro: : ))
 

DeletedUser

Guest
Bafta !:) , asta e daca nu ti-a mers.



de ce il jignesti ? v-am urmarit cat de cat .. am un cont si pe IOTA de 175 puncte ..
cred ca stii vorba aia . " cine zice , ala e "..
Cred ca nici tie nu ti-ar conveni ca 1000 de playeri sa aibe ura pe tine si sa te vorbeasca pe la spate in toate felurile , sau mai stiu eu ce altceva..

a anuntat ca a fost banat , a gresit cu ceva , ca nu lua pe degeaba .. si asta a fost sa fie :).

Cat de trist si de socant.Jucatorul pletosul este nimeni altul decat Warrior.
 

DeletedUser5221

Guest
problema nu e daca te urasc 1000 de cretini.problema este ca warrior 17 avea un cont mai mult decat mic.nu te poti contrazice cu toata lumea cand esti asa mic.e lipsa de gust.daca esti locul 1 la bpa si puncte,situatia e alta desigur.
 

DeletedUser3972

Guest
1.a tradat toate aliantele unde a fost(chiar si cele unde era lider)
2.Schimba aliantele cum schimb eu ciorapii.
3.A avut 5 incercari de a fonda o alianta.Nu a mers si pe urma a incercat cu nume copiat,asa poate atrage si el mai multi membrii.
4.Dupa ce ca deabia se dezvolta si are tot felul de incercari stupide,se mai da si mare luptator:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si sa nu uitam acum este pletosul.
Schimbarea identitatii nu il va avantaja cu nimic.Aceeasi persoana ramane.
 

DeletedUser

Guest
1.a tradat toate aliantele unde a fost(chiar si cele unde era lider)
2.Schimba aliantele cum schimb eu ciorapii.
3.A avut 5 incercari de a fonda o alianta.Nu a mers si pe urma a incercat cu nume copiat,asa poate atrage si el mai multi membrii.
4.Dupa ce ca deabia se dezvolta si are tot felul de incercari stupide,se mai da si mare luptator:)


Bai, dar stie sa-si faca dusmani.
Imi place!:)
hmmmm, ar trebuie sa "discut" cu el:)
 

DeletedUser

Guest
1.a tradat toate aliantele unde a fost(chiar si cele unde era lider)
2.Schimba aliantele cum schimb eu ciorapii.
3.A avut 5 incercari de a fonda o alianta.Nu a mers si pe urma a incercat cu nume copiat,asa poate atrage si el mai multi membrii.
4.Dupa ce ca deabia se dezvolta si are tot felul de incercari stupide,se mai da si mare luptator:)
Aha
1. Marfă
2. pff , de când joc Grepolis , câte perechi ai schimbat?
3. 5 încercări ? le-ai numărat ? Waw :eek: înseamnă că eşti tare ! şi cu numele , nu comenta .
4. Eu nu stau numai pe Grepolis , când intru ( mai ales pe Varză IOTA ) intram şi dădeam 5 clickuri , 5 răspunsuri , şi atât ..

Ps =» Din toţi , chiar TOŢI , care au zis că nu mă suportă , sau mai ştiu eu ce , nu mi-au făcut nimic , mai ales MĂREŢII CENTURIONI , ce mi-au făcut ? NIMIC !
Ce să le faci , ăştia-s oamenii , zic ceva , fac altceva ..


Bye Bye :))!

Si sa nu uitam acum este pletosul.
Schimbarea identitatii nu il va avantaja cu nimic.Aceeasi persoana ramane.
Mult ţi-a luat să găseşti acest adevăr :eek:
 

DeletedUser3972

Guest
prietene,tu ai fost varza pe toate lumile unde te-am vazut.si peste tot ai incercat sa iti faci alianta,si nu poti aduna nici 15 membrii.Pe urma,ai vazut ca nu merge si ai zis sa o iei din alianta in alianta,ca poate te face cineva lider.Te-a facut,ai tradat alianta.Pe urma,iar ai venit cu nu stiu ce incercare de alianta,spunand ca o sa darami topul.Iar,acum,tot schimbi aliantele pentru ca tu esti Warrior17 si te-ai nascut lider si nu prea iti da lumea.Cat despre centurioni:centurionii de pe iota sunt unii dintre cei mai "prosti" din cati am vazut.Ai avut in viata ta tangente macar cu un centurion veritabil?
 

DeletedUser

Guest
Da prietene , am avut cu multi !

Pe Epsilon .. Pe Zeta , si cu Kalubestialu pe eta sau theta , nu mai stiu pe care .
Pe zeta am fost in Centurionii si TRIADA ( prima data in centurionii academy , dupa triada , dupa iar centurionii .. - am plecat atunci cand triada a facut fuziune cu 2-3 aliante .. si multi au plecat )
Cat despre tine .. oi zice de mine ca nu am avut realizari .. dar , tu ce realizari ai avut ?
te stiu de 3 lumi incua , peste tot , cand s-a facut o lume noua , ai facut exact ca mine , stergere cont .. deci , vorbesti sa te aflii in treaba..

jucatorii adevarati sunt pe
Beta
Gamma
Epsilon
Zeta
( Parere personala ) ..
 

DeletedUser3972

Guest
stergere cont din lipsa de timp.pe zeta,am sters contul ca nu mai aveam timp.nu ma las ca tine ca nu am chef de joc sau ca mi-e frica ca ma cuceresc adversarii.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus