Felicitări !

DeletedUser

Guest
salutare din nou:)))))
sunt tot eu ombla22 aici si ...altfel dincolo...:))

vam zis eu ca o sa ma blocheze..pacat ca am zis ceva acolo..si no..poate nu a apucat sa vad persoana respectiva..
de data aceasta voi incerca sa ma abtin de la jigniri directe..si sper sa nu se mai stearga:)..
deci Warrio17...te rog eu mult lasa lumea in pace ca ai enervat pe toti...indiferent daca ai avut legatura directa cu mine sau nu...un exemplu si cu toate acestea tot mai scos din "sarite"..prin tot ceea ce ai facut..de la mesaje pana la ce leai facut celorlalti jucatori..
opreste-te o data si stai in banca ta ca asa nu rezolvi nimic...si in viata reala daca te vei comporta la fel lumea te va da la o parte si vei sfarsi singur...
poate vei mai creste si atunci cene stie daca vei intelege asta..
ii un sfat prietenesc pe care til dau cu toate ca nu suntem prieteni...

ps:sper sa nu se mai stearga aceasta postare..:p..

Bafta va urez...!

ne vedem la lupta pe Grepolis...cu toate respectele indiferent daca este adversar sau aliat....asta face frumos jocul acesta.si imi face placere sa joc alaturi de altsfel de oameni...
ii Doar un joc....DAR mai mult de cat atat...
Respecte!..."un anonimat"
 

DeletedUser

Guest
Am apucat sa citesc , dar mai devreme .. tot ziceai " ma lasati , ma lasati " .. :)

Si , cu ce sa va mai las? eu , am zis ca am fost banat , da?
N-am mai zis nimic .. n-am mai comentat nimic , atat .. am zis ca vi s-a indeplinit visu , ce naibi tot ma sacaiti la cap cu sa va las sa va las , uite ca v-am lasat . acuma ce faceti , tu de exemplu , ma intarati .. si asta nu-mi place . te bagi tu mare Ombladon ce esti sau ce nume ai , si ma sacai la cap acum . ti-am facut ceva? am zis ca am fost banat , am fost banat . PUNCT !

Nu trebuie sa mai ziceti ogramada de tampenii sau altcv . asta a fost scurt si la obiect..


Ps-> Daca tot comentati , bafta .. mai faceti si voi mesaje ;). Eu nu mai raspund.
Ps2-> pentru toti "fanii" mei , inca joc grepolis :) .
 

DeletedUser3972

Guest
ai doar fani imaginari.pe nimeni nu intereseaza ca mai joci tu grepolis sau ca ai fost banat.Si la ce imagine ti-ai facut si cati dusmani ai strans nu ai avut nici macar onoarea sa iti pastrezi nickname-ul pentru a da de tine pe joc.Esti bun doar la dat din gura.Bafta!;)
 

DeletedUser

Guest
Ca na , doar esti SnOp , trebuie sa-ti raspund .:angry:

Doar gura e de mine ?
Asa era si de voi pe toate serverele unde mi-am facut zisii DUSMANI !
Pe server 11 , Warrior17 o sa fie acolo ;) .
Si atunci deabea va astept . ( daca o sa fie viteza 3 .. )
 

DeletedUser

Guest
acum nu vreau sa te superi pe mine warrior stii ca tot cu tne tin :)) dar totusi aceleasi lucruri ai zis pe fiecare server nou unde ai jucat... ca faci ca dregi da defapt nu ai prea facut nimic.ma rog sper ca pe sv asta o sa faci ceva performante.iar lui snoop ii spun ca are destui prieteni pe jocul asta ,iar din cate vad numai tu si eiffel aveti ceva cu el
 

DeletedUser3972

Guest
imi spui ceva nou.eiffel se dadea pe langa mine pana acum.bine ca mi-ai zis.am un mesaj pentru ei doi.Pe lumea care urmeaza sper sa va puneti coordonatele unde va pot gasi.Si atunci sper ca nu mai jucati in aparare cum a facut warrior17 pe theta,si ma ataca cu cate 10 prastiasi,in rest avea numai sabieri :)).Daca tot aveti ceva cu mine,macar aratati in joc.Sarbatori fericite,si sper ca ne vedem acolo!:bunny:
 

DeletedUser

Guest
ChadOW este prima data cand aud de tine si te rog sa te exprimi cand sti despre ce vorbesti.Nu am nimic co SnOp,nu stiu de unde ai scos-o pe asta.
PS:ChadOW,ai 1 oras pe Kappa si 1 post pe forum,nimic altceva.Iti place sa te afli in treaba?

Warrior,cum au spus SnOp si multi altii,nu esti decat un jucator caruia ii place foarte mult Grepolis,insa care din diferite motive nu a ajuns niciodata departe.Nici o problema,dar problema intervine cand te dai haiduc.Vezi-ti de treaba ta,daca erai ZhaoYun sau alt jucator "legendar" puteai sa deschizi cate topicuri despre tine vrei ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Uite ca de data asta , m-ai enervat .. eu zic ca am avut destule performante
chiar foarte multe , multe fata decat tine..
vrei sa incep cu inceputul ?
BackSan - Maine iau inca 2 orase ..
Klaus Ionita - Care astazi a facut peste 18.000 puncte de batalie ;). Daca vrei , poate alta data , cand mai ma ataca smecherii din Avatars , iti mai arat niste rapoarte :).
Irinel092 - Care dupa paste , incep niste cuceriri in Die.

Alt ceva?
Aceste conturi sunt primite..
Conturile facute de mine , adevarate au fost
alex45 - 150.000
Aramis 01 - 100.000
crypthon - 640.000
pletosul - 380.000
Altcv , nu pot sa demonstrez .
Si pe serverul 11 , o sa fiu acolo .. sub numele de Irinel092 ;).
Noapte buna , si..

PAŞTE FERICIT !!!
 

DeletedUser3972

Guest
daca tot te consideri un jucator bun,nu inteleg de ce iti schimb conturile.sau dai de dusmani si pe lumile noi?:)
 

DeletedUser

Guest
nu mai schimb .. pe sv 11 , o sa fiu in s-e cred ( o sa imi fac reclama la ally ) , decat sa ma ascund , macar zic naibi cine sunt .. si acolo voi fi Irinel092 ;)
 
Sus