Etapa a II-a a concursului de bannere

Ce banner va place cel mai mult ?

  • Concurentul nr. 1

    Voturi: 8 3,2%
  • Concurentul nr. 2

    Voturi: 5 2,0%
  • Concurentul nr. 3

    Voturi: 42 16,9%
  • Concurentul nr. 4

    Voturi: 7 2,8%
  • Concurentul nr. 5

    Voturi: 26 10,5%
  • Concurentul nr. 6

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 7

    Voturi: 4 1,6%
  • Concurentul nr. 8

    Voturi: 4 1,6%
  • Concurentul nr. 9

    Voturi: 4 1,6%
  • Concurentul nr. 10

    Voturi: 13 5,2%
  • Concurentul nr. 11

    Voturi: 2 0,8%
  • Concurentul nr. 12

    Voturi: 6 2,4%
  • Concurentul nr. 13

    Voturi: 11 4,4%
  • Concurentul nr. 14

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 15

    Voturi: 8 3,2%
  • Concurentul nr. 16

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 17

    Voturi: 1 0,4%
  • Concurentul nr. 18

    Voturi: 1 0,4%
  • Concurentul nr. 19

    Voturi: 1 0,4%
  • Concurentul nr. 20

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 21

    Voturi: 56 22,6%
  • Concurentul nr. 22

    Voturi: 0 0,0%
  • Concurentul nr. 23

    Voturi: 2 0,8%
  • Concurentul nr. 24

    Voturi: 1 0,4%
  • Concurentul nr. 25

    Voturi: 1 0,4%
  • Concurentul nr. 26

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 27

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 28

    Voturi: 4 1,6%
  • Concurentul nr. 29

    Voturi: 11 4,4%
  • Concurentul nr. 30

    Voturi: 0 0,0%
  • Concurentul nr. 31

    Voturi: 3 1,2%
  • Concurentul nr. 32

    Voturi: 9 3,6%

  • Total votanți
    248
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am trimis si eu banner,dc nu este pe forum?
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Au fost luate bannere trimise in perioada scrisa in anunt. Multe bannere au fost insa excluse din cauza nerespectarii cerintelor (dimensiune, tema, text).

Fiecare banner trebuia sa indeplineasca niste conditii. Legat de cele excluse, chiar ieri mi-a dat cineva un banner care l-a trimis. Ce mi-a aratat el corespundea ca dimensiune, dar pe mail a trimis cu alte dimensiuni.
 

DeletedUser

Guest
Si eu am trimis un banner care arata aprope la fel ac si al concurentului cu nr 15 mai putin ca nu7 avea acea coronita la u si vad ca nu a fost postat cu ce am gresit?am respectat totu...dar....TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL

vkocm.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mi se pare aiurea votarea prin pool deoarece iti poti face 10 conturi pe forum si sa te votezi sa sa pui pe altii sa faca asta, mai bine vota fiecare prin post pe forum
 

DeletedUser

Guest
Salutare tuturor

Mie una sincer nu as spune ca as avea unul favorit..care mi'au atras atentia au fost 2, 12, 21 care sincer a atins destul de mult subiectul sarbatori de iarna..si 29..oricum trebuie apreciat efortul tuturor..Sarbatori fericite !!!.
 

DeletedUser

Guest
Lucrarea 21 sunt aproape sigur ca am vazut-o in alta parte, este doar un text adaugat peste
 

DeletedUser

Guest
3 si 15 sunt cele mai reusite.
Am votat numarul 15,caci dupa parerea mea ne trebuie ceva serios care sa arate mult cu cel curent,sa semene dar sa fie pe tema iernii.Foarte simplu realizat,felicitari.
In 3 s-a depus destul efort pentru a fi pe primul loc la voturi.

Parca trebuia editat banerul curent,deci numarul 21 nu respecta cerintele si nici alte cateva.Oare de ce s-au pus?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din regulile concursului:
-Modificați sau creați un nou banner (titlul principal) pentru forum cu o temă de Crăciun.

Desi sunt de acord cu tine ca o imagine de fundal oarecare arata mai aiurea decat bannerul grepolis modificat, regulile concursului permit si imagini facute "scratch" (sau ma rog, luate din alte surse si puse impreuna).
 

DeletedUser

Guest
Au fost luate bannere trimise in perioada scrisa in anunt. Multe bannere au fost insa excluse din cauza nerespectarii cerintelor (dimensiune, tema, text).

Fiecare banner trebuia sa indeplineasca niste conditii. Legat de cele excluse, chiar ieri mi-a dat cineva un banner care l-a trimis. Ce mi-a aratat el corespundea ca dimensiune, dar pe mail a trimis cu alte dimensiuni.


Bannerul trimis de mine a fost luat de pe acest forum [ linkul postat de tine , practic e o modificare a actualului banner, deci e imposibil sa nu respecte conditiile , a fost atasat pe e-mail deci nu este vorba nici de vreun resize al vreunui site , chiar nu inteleg ...

header.jpg
 

DeletedUser

Guest
#Nihilius
spune-mi si mie ce e gresit la bannerul meu
headercatalin2000.jpg

iti fac screenshoot si la mail ca a fost trimis la timp
 

DeletedUser

Guest
am votat nrul 15! felicitari si concurentilor 10, 12, 21, 29! imi pare rau pentru tine SENZZ, ai facut un banner elegant. felicitari si tie!
 

DeletedUser

Guest
Din cate vad eu multi au trimis bannere care corespund cerintelor,dar acestea au fost pur si simplu ignorate pentru ca se pare cuiva acolo sus nu i-a placut de fata noastra.Si eu sunt Admin pe un alt forum si mi se pare ca acest concurs a fost abordat gresit. Trebuia ca fiecare dintre noi sa postam bannerul direct pe forum
si apoi Stafful Grepolis sa-l aleaga pe cel mai bun. Oricum va iesi castigator cineva care a avut deja pile si i s-a postat bannerul pe forum.Noi cei care am avut ghinionul sa nu ne "incadram" in cerinte se pare ca nu am trimis si altceva impreuna cu acel banner.Dar cum zicea cineva mai sus:TRAIM IN ROMANIA SI AICI TOATA LUMEA FURA SAU ISI BATE JOC DE MUNCA ALTORA!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din cate vad eu multi au trimis bannere care corespund cerintelor,dar acestea au fost pur si simplu ignorate pentru ca se pare cuiva acolo sus nu i-a placut de fata noastra.Si eu sunt Admin pe un alt forum si mi se pare ca acest concurs a fost abordat gresit. Trebuia ca fiecare dintre noi sa postam bannerul direct pe forum
si apoi Stafful Grepolis sa-l aleaga pe cel mai bun. Oricum va iesi castigator cineva care a avut deja pile si i s-a postat bannerul pe forum.Noi cei care am avut ghinionul sa nu ne "incadram" in cerinte se pare ca nu am trimis si altceva impreuna cu acel banner.Dar cum zicea cineva mai sus:TRAIM IN ROMANIA SI AICI TOATA LUMEA FURA SAU ISI BATE JOC DE MUNCA ALTORA!

Mai, 32 de pile? Hai ca nu e greu...

In fine, de acum inainte daca aveti vreo reclamatie in legatura cu acest concurs sunteti invitati sa o formulati folosind sistemul intern de suport.

Aici doar votati si va exprimati parerea in legatura cu imaginile participante.
 

Nihilius

Membru activ
Nu avem nici un interes sa favorizam pe cineva, nu vad de ce am face asta. Interesul nostru cred ca era sa fie cat mai bune bannere bune, sa fie postate si sa le puteti vota. De ce sa va fii pus bete-n roate, sa ne sabotam singuri concursul ? Daca doream sa dam gold cuiva puteam sa il cumparam si gata.

Mailurile au fost primite de catre Stil, le-a analizat sa indeplineasca conditiile si cele care le-au indeplinit au fost postate. El este singurul care stie si cine le-a trimis.

Legat de sugestia ta,QueenOfHell. Nu puteam face. Concursul nu se desfasoara doar la noi, este pe fiecare server grepolis, nu puteam face noi altcumva.

Procedure and participation:

From November 29th till December 6th (23:59, german time), you’ll be able to create or customize the Grepolis forum banner and send it to:
gordopolis@team.grepolis.net
On December 7th, all banners received will be posted on the forum and a poll will be opened.
On December 12th, the banner which receives the most user votes, will replace the Grepolis forum banner for the Christmas time.

Link
 

DeletedUser

Guest
Si tot n-am inteles de ce bannerele noastre nu au fost "acceptate" sa zicem , au indeplinit conditiile , au fost trimise pe e-mailul postat , CARE-I FAZA ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus