Erori Lumea Epsilon

DeletedUser

Guest
multumesc, dar Domnule admin nu am decat un script instalat , dintre cele agreate si recomandate de echipa grepolis la sectiunea cu pricina .... care a fost instalat pentru lumea beta unde nu exista nici un fel de problema , de ce aici acelasi script nu este compatibil ?
1mpact
multumesc voi incerca acest truc , dar cred ca iti dai seama ca in cazul unor atacuri la cronometru e cam dificila manevra ....sper totusi sa se rezolve ...
respect
Andutu


Daca nu reusesti poati sa dezactivezi Grepo-farmerul cand nu ai nevoie de el.
Daca ai nevoie des de el , instaleaza-l de aici http://userscripts.org/scripts/show/65877. Singura problema: e in engleza.

L.E. : Aceasta este versiunea in limba romana a scriptului corectat. Te rog sa-mi spui daca mai ai probleme.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
raspunde cineva?

imi raspunde si mie cineva? de ce cand vreau sa vad ce /cine e pe o insula, dau dublu clic pe insula dar ma trimite la dracu-n praznic,vad orice numai insula nu!!! ce solutie exista?
 

DeletedUser

Guest
Am obsrvat şi eu. Dar nu te duce chiar aşa departe, de obicei insula căutată e la 1-2 insule distanţă. :)
 

DeletedUser

Guest
:Dsi cum ajung la cea dorita?dau 10 000 de clicuri pana cand ajung unde am nevoie? cred ca cei in masura ar trebui sa rezolve problema!!! dar se pare ca eu sunt prea mica, ca sa faca macar efortul de ami raspunde, dar si sa mai ia masurile necesare...:(
 

DeletedUser

Guest
:Dsi cum ajung la cea dorita?dau 10 000 de clicuri pana cand ajung unde am nevoie? cred ca cei in masura ar trebui sa rezolve problema!!! dar se pare ca eu sunt prea mica, ca sa faca macar efortul de ami raspunde, dar si sa mai ia masurile necesare...:(

Echipa Grepolis.ro nu poate intotdeauna repara erorile, uneori este nevoie sa fie trimis un raport la InnoGames si problemele vor fi rezolvate de catre ei, ceea ce ia timp.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus