Erori Lumea Epsilon

DeletedUser

Guest
In alianta la membri imi arata punctele de inceput,desi clasamentul este corect.La profil imi arata punctele corecte.
 

DeletedUser

Guest
Eu am 255 de puncte, iar in clasament sunt cu 238 puncte :mad:
Ar trebuii sa fiu cu vreo 150-200 locuri mai in fata in clasament pe la 1600, iar acuma sunt pe locul 1800 (aproximativ).
 

DeletedUser

Guest
altă problemă...
boss, nu trebuia să arate raportu de jaf în zona specială?
că mi se pare că e ceva în neregulă
ori îi dau să îmi arate raport cu atacu, ori nu îmi arată de loc la jafuri
și toată lumea știe cât de enervant e
sau asta era după ce expira protecția, parcă(parcă acuma îmi vine o idee că așa era..)
so?
 

DeletedUser

Guest
Erori lumea Epsilon?

Cu atâţia admini pe lumea Epsilon, n-a observat nimeni că plusul şi minusul resurselor de pe insulă nu funcţionează?
Apoi...Culorile pe care le alegi pentru alianţe, sau pentru jucători, nu se văd pe harta mare.
:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Până la un anumit nivel (nu mai știu sigur) toate produc resurse in mod egal.
 

DeletedUser

Guest
este o eroare nu am idee dc dar rapoartele de negot le arata la locu lor insa mie imi apare cu albastru la cele normale adica ma anunta ca e un raport nou insa la inbox desi acolo nu e nimic nou
 

DeletedUser

Guest
Buna seara tuturor. Am observat si eu eroarea de pe Epsilon, ce-a cu rapoartele, dar am observat ca daca dau click pe iconitele din dreapta, de exemplu pe Indica miscarile trupelor si unitatilor, dispare scroll-ul din dreapta Rapoartelor.
 

DeletedUser47

Guest
este o eroare nu am idee dc dar rapoartele de negot le arata la locu lor insa mie imi apare cu albastru la cele normale adica ma anunta ca e un raport nou insa la inbox desi acolo nu e nimic nou

Dăi la atacuri de jefuire.
 

DeletedUser

Guest
Problema cu deschiderea mesajelor revine, mai în forţă ca niciodată.

Este oribil!!!!

Când persoana căreia îi trimit mail citeşte, mie îmi reapare mesajul în inbox, ca fiind nou.

Vă rog frumos, faceţi ceva, că eu dau globale la câte 300 de oameni odată, cei din alianţele noastre, şi la 3 globale pe zi, dacă lipsesc 2-3 ore, am câte 15-20 de pagini de mesaje noi.

Vă rog să semnalaţi această problemă cât mai repede. Mulţumesc.
 

DeletedUser

Guest
harta globala

e foarte enervant atunci cand vreau sa vad o anumita insula,dau clic si-mi apare un cu totul alt loc! nu se poate rezolva cumva?
 

DeletedUser

Guest
erori...

Ora mentionata pe joc in stanga nu corespunde cu cea de la postarile de pe forum ...timpul calculat de unealta din stanga jos...(bara cu calcul timp nave )...nu corespunde cu timpul real de atac ...decalaj foarte mare ...daca are asa o marja de eroare ...la ce foloseste ?
...si ceva cu totul aiurea cand dau atac timpul calatoriei afisat in fereastra de atac este exact sub butonul de atac ...ce trebuie sa fac sa ghicesc sau sa fac pe degete ?...
prea multe erori de timp ...si sa nu imi spuneti ca astea afecteaza atacurile ...ca e mare neseriozitate ...
respect
Andutu ...
 

DeletedUser

Guest
Ora mentionata pe joc in stanga nu corespunde cu cea de la postarile de pe forum ...timpul calculat de unealta din stanga jos...(bara cu calcul timp nave )...nu corespunde cu timpul real de atac ...decalaj foarte mare ...daca are asa o marja de eroare ...la ce foloseste ?
...si ceva cu totul aiurea cand dau atac timpul calatoriei afisat in fereastra de atac este exact sub butonul de atac ...ce trebuie sa fac sa ghicesc sau sa fac pe degete ?...
prea multe erori de timp ...si sa nu imi spuneti ca astea afecteaza atacurile ...ca e mare neseriozitate ...
respect
Andutu ...

Pe forum iti setezi tu ora, te duci la editeaza optiunile din panoul de control si pui GMT +3 pentru fusul nostru orar.
 

DeletedUser

Guest
cand dau atac timpul calatoriei afisat in fereastra de atac este exact sub butonul de atac ...ce trebuie sa fac sa ghicesc sau sa fac pe degete ?.
Aceasta eroare grafica este cauzata de un script instalat de dumneavoastra.
Renuntati la scripturile cu probleme si veti observa ca nu vor mai aparea astfel de erori.
 

DeletedUser2467

Guest
iti spun eu ce sa faci.scrie jucatorul in clasament soi o sa iti arate numele sau cu toate orasele apoi dai atacul sa vezi ca o sa iti arate corect.
 

DeletedUser

Guest
multumesc, dar Domnule admin nu am decat un script instalat , dintre cele agreate si recomandate de echipa grepolis la sectiunea cu pricina .... care a fost instalat pentru lumea beta unde nu exista nici un fel de problema , de ce aici acelasi script nu este compatibil ?
1mpact
multumesc voi incerca acest truc , dar cred ca iti dai seama ca in cazul unor atacuri la cronometru e cam dificila manevra ....sper totusi sa se rezolve ...
respect
Andutu
 

DeletedUser

Guest
Scripturile sunt facute de jucatori nu apartin de joc, de aceea pot aparea incompatibilitati din cauza ca jocul este actualizat destul de des, iar setarile lumilor de joc sunt diferite pentru fiecare lume de joc in parte.
 
Sus