Epoca Minunilor pe lumea Pi

Ce alianta preconizati ca va finaliza cele 7 minuni?

  • Centurionii

    Voturi: 48 75,0%
  • Legiunea Dragonilor

    Voturi: 9 14,1%
  • Silent Assasins

    Voturi: 4 6,3%
  • Ghost

    Voturi: 3 4,7%

  • Total votanți
    64

DeletedUser

Guest
Nu au avut dusmani pentru ca au stiut cum sa-i tina in frau.
 

DeletedUser6873

Guest
Nu poti compara o lume cu alta , asta este o mare prostie.


Felicitari castigatorilor.
 

DeletedUser9643

Guest
Toti zic ca noi suntem mana in mana cu adminii o mare prostie :)) Nimeni nu poate demonstra asta . Nu am fost ca Silent Assasins sa luam jucatori de la fiecare alianta sa ne bage resurse in minuni :)) . Si nici ca voi Sectia Zbuciumati sa rupeti pactu cand ati vazut ca noi castigam la fel si Silent Assasins . Va e frica sa RECUNOASTETI CA FARA PACTUL CU NOI VOI NU EXISTATI. ;)
 

DeletedUser

Guest
Aveti dovezi despre fraude in cadrul jocului, le prezentati pe Sistemul de Suport, nu le aveti, cautati alta tema de discutie !!!!

stai linistita ca avem dovezi.. si care ar fi castigul daca le-am prezenta voua adminilor din romania ? ca tot atara fa fi.. "mana-n mana cu mafia romana" sunteti.. daca chiar vreti sa aflati de dovezi le veti afla de la aia mai mari nu de la noi.
 

DeletedUser10355

Guest
Are dreptate danciu!Centurionii au trisat!
Huuaaa !!
Pai cum isi permit ei sa nu doarma noptile?asa danciule spune tot!
Nu merita nimic centurionii!Am dovezi cum farmau ei 1k orase fantome,asa au strans ei ress de o minune!
Primesc pct batalie nemeritate! Am vazut eu cum ataca si primesc pct,pai asta e corect?
Si cel mai rau,astia nu au pacte frate!Pai e posibil?

Cer sa cedeze coronitzele si minunile imediat!Au trisat!
Protest te pupa japonezu,i-am batut pe toti :D
 

DeletedUser

Guest
stai linistita ca avem dovezi.. si care ar fi castigul daca le-am prezenta voua adminilor din romania ? ca tot atara fa fi.. "mana-n mana cu mafia romana" sunteti.. daca chiar vreti sa aflati de dovezi le veti afla de la aia mai mari nu de la noi.

Tu ala micu',ia trimite-i pe aia mai mari aicea cu dovezile sa le vedem,ca din gura vad ca stii sa dai.Adu dovezi concrete sa vada si poporu cum trisam noi.Esti prea mic danciule,pui botu la ce ti se spune.

Si apropo,sefii vostri nici curajul sa recunoasca ca am invins nu il au.
 

DeletedUser

Guest
Myamoto Musashi : esti beton omule :)) .. pacat ca esti centurion.. :p

mizzsunshine : nu pun botul la ce mi se spune nu am facut, nu o fac si nici nu o voi face vreodata.. mie daca ceva nu imi convine eu le spun pe fata nu pe ocolite.. dar ai dreptate, ma razboiesc singur cu voi.. "singur impotriva tuturor"
 

DeletedUser

Guest
Da,singur si inca vreo 10 aliante din top 15...cei drept esti chiar singur..

Dar nu schimba subiectul,adu aici dovezi sa vedem si noi,cum v-ati dat seama ca am trisat,sa stim data viitoare.
 

DeletedUser

Guest
A 7-a minune este gata,pentru toti cei care s-au indoit ca noi facem 7 din 7.

Minunea Lumii, Colosul din Rhodos, a fost terminată

Minunea Lumii, Colosul din Rhodos, a fost terminată. Locuitorii imperiului sărbătoresc terminarea acesteia prin festivităţi zgomotoase. Zeii privesc de asemenea această realizare cu multă mândrie! Dar păziţi-vă de duşmani, aceştia născocesc planuri ca să o distrugă!

- - - Updated - - -

RAeEQ_S4-3VbsNZdFlJK.png


- - - Updated - - -

Si o statistica:

Centurionii este prima alianta care a terminat minunile in 19 zile(toate cele 7 minuni) din istoria Grepolis Romania.

Felicitari!!! ma bucur pentru voi!!!
 

DeletedUser7589

Guest
Felicitări Învingătorilor!

Dincolo de toate „frecușurile” din timpul luptei, centurionii s-au dovedit a fi cel mai organizat, cel mai activ grup. Și au avut cea mai mare dorință de victorie. Pe scurt, au meritat pe deplin victoria.
 

DeletedUser

Guest
stai linistita ca avem dovezi.. si care ar fi castigul daca le-am prezenta voua adminilor din romania ? ca tot atara fa fi.. "mana-n mana cu mafia romana" sunteti.. daca chiar vreti sa aflati de dovezi le veti afla de la aia mai mari nu de la noi.

"mafia romana"? "aia mari"? "atara fa fi"? Tu citesti ce scrii sau prima oara postezi si dupa aceea iti admiri opera, ca un pictor? Nu admit sub nici o forma acuze al caror fundament concret nu exista!!!

Nemultumirea ta personala fata de echipa Grepolis Romania o exprimi in alta parte, nu aici, incercand sa atragi si alte persoane in acest vesnic scandal cu un subiect atat de uzat incat nu mai are farmec si vad ca nu mai starneste nici macar praful de pe mobila, dapoi alte persoane. Tu esti vesnicul nemultumit, care intotdeauna striga ceva prin portavoce, fara insa a spune nimic concret sau adevarat. Ba te inghesuie grija de familiile noastre neglijate fara a te uita in propria ograda, ba te darama de pe scaun gramatica altora ingnorand-o pe a ta cu desavarsire, ba te repugna miselia cu care echipa triseaza sau fura (asta e o enigma pe care inca nu am deslusit-o) pentru ca tu ai dovezi dar nu le prezinti din motive doar de tine stiute.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu am nemultumiri personale fata de echipa GREPOLIS ROMANIA. nu stig la portavoce nimic nici nu am asa ceva.. desi mi-as dori.. toti vecini de la bloc, in fiecare dimineatza sar trezi. lasand gluma la oparte, cand scri repede ti se intampla sa ai greseli de scris.. sau sa incurci litere daca esti curioasa nu eu am dovezi ca CENTURIONI au trisat... sunt alti care nu vreau sa le publice, dar se bat cu caramida in piept.. si eu ca fraierul am fost prins la mijloc.
 

DeletedUser

Guest
Partea ironica: pai ce sa faca si mafia romana?!Joaca grepolis,normal ca nu au ce face altceva,camataria,prostitutia,drogurile is invechite,din grepolis se scoate banii acuma.

Partea serioasa: Poate l-am prins dupa ce s-a uitat la trilogia The Godfather si la Scarface in aceeasi zi.

Partea pentru doruldor: Multimim,tu esti singurul care a recunoscut ca am facut minunile corect.Respect!
 

DeletedUser

Guest
stai linistita ca avem dovezi.. si care ar fi castigul daca le-am prezenta voua adminilor din romania ? ca tot atara fa fi.. "mana-n mana cu mafia romana" sunteti.. daca chiar vreti sa aflati de dovezi le veti afla de la aia mai mari nu de la noi.

In cazul in care ai uitat ce ai scris azi-dimineata, iti reamintesc eu. Asta ca sa iti fie invatatura de minte pentru data viitoare cand vrei sa te identifici cu un grup de disidenti asa, doar ca sa mai iesi din anonimat sau din lipsa de ocupatie.
 

DeletedUser

Guest
nu am nemultumiri personale fata de echipa GREPOLIS ROMANIA. nu stig la portavoce nimic nici nu am asa ceva.. desi mi-as dori.. toti vecini de la bloc, in fiecare dimineatza sar trezi. lasand gluma la oparte, cand scri repede ti se intampla sa ai greseli de scris.. sau sa incurci litere daca esti curioasa nu eu am dovezi ca CENTURIONI au trisat... sunt alti care nu vreau sa le publice, dar se bat cu caramida in piept.. si eu ca fraierul am fost prins la mijloc.

Eu nu am inteles nimic.......:-/

- - - Updated - - -

In cazul in care ai uitat ce ai scris azi-dimineata, iti reamintesc eu. Asta ca sa iti fie invatatura de minte pentru data viitoare cand vrei sa te identifici cu un grup de disidenti asa, doar ca sa mai iesi din anonimat sau din lipsa de ocupatie.

:D Ti-a ramas urechea lui Danciu in mana stanga....
Arunc-o repede, gramatica se ia :_
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pfff, ai dreptate, la aspectul asta nu m-am gandit, asa ca urmatoarea greseala de scriere sau exprimare e justificata si am o scuza pentru ea :">



Si ca o completare personala pentru AlexDanciu... Nu cred ca vreodata in viata asta ceva din ce spui tu imi va starni curiozitatea in asa hal incat sa te intreb ceva despre subiect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
danciu trebe lasat in pace...el face parte din cei 300 de suporteri ai lui dinamo, si asta ii ocupa tot timpul...latrat mult si degeaba
 

DeletedUser

Guest
opa.. viseaza frate ca e gratis.. trupele de pe oras le-am trimis in atac pe ariana.. numai sa nu iti fac tie pct de batalie.. si :)) ai de ridicat zidul pe el.. daca l-ai darmat ;)
 
Sus