Epoca Minunilor pe lumea Pi

Ce alianta preconizati ca va finaliza cele 7 minuni?

  • Centurionii

    Voturi: 48 75,0%
  • Legiunea Dragonilor

    Voturi: 9 14,1%
  • Silent Assasins

    Voturi: 4 6,3%
  • Ghost

    Voturi: 3 4,7%

  • Total votanți
    64

DeletedUser

Guest
pXXGYzGXEpnx9xnpTpZu.png


Inot sincron pe pi :)))

4 aliante pe 2 aliante.Si asa vor face baie.
 

DeletedUser

Guest
FELICITARI CENTURIONILOR ! raportul de mai sus nu e decat o demonstratie de forta pe care multi de pe lumea PI nu au vrut sa o recunoasca....BRAVO CENTURIONII!va pup pe toti
 

DeletedUser

Guest
55k,nu am prins sprijinul la maxim ca au fost aproximativ 250 de rapoarte,s-a blocat totul si colega noastra nu a mai apucat sa se uite prin rapoarte.Credem ca au fost aprox 60k de bireme.

- - - Updated - - -

xLWZTHrGAM0FumsW-Iur.png


Dupa cam 250 de atacuri...Oare cate fuluri terestre au intrat la apa?:-/
 

DeletedUser

Guest
................
hay sa ne laudam acuma ca ati strans aproape 60k bireme.. activitatea voastra a dus la construirea celor 7 minuni.. si impacarea dusmanilor vostri cu gandul ca au pierdut..

- - - Updated - - -

Si o statistica:

Centurionii este prima alianta care a terminat minunile in 19 zile(toate cele 7 minuni) din istoria Grepolis Romania.

dar oare au fost terminate corect.. pe meritul vostru ??

- - - Updated - - -

Si o statistica:

Centurionii este prima alianta care a terminat minunile in 19 zile(toate cele 7 minuni) din istoria Grepolis Romania.

dar oare au fost terminate corect.. pe meritul vostru ??
 

DeletedUser

Guest
E si normal sa se impace,pentru ca se vedea cu ochiul liber ca le facem,am trecut prin multe danciule,nu a fost usor.

Nu oricine aduna peste 60k bireme(pentru ca au fost aproape 58k dupa 250 de atacuri totusi).

Normal ca dusmanii comenteaza,dar sa stii ca nu noi suntem de vina ca ceilalti nu ne-au pus probleme,ne-am distrus toti rivalii de la inceputul serverului,dominam peste 4 mari,suntem pe locul 1 la toate capitolele.Chiar credeati ca se va incheia altfel?
 

DeletedUser

Guest
Bravo,la bireme,e ok,cam rar sa vezi asa ceva,si inamic sa atace cu 90 de usoare,dar pe langa bireme mai vad ceva ciudat in oras..;)
Tania,"un edit" elegant la prastieri si cai ..strica decorul...
 

DeletedUser

Guest
stai calm danciule, ca o sa iti arat corectitudinea noastra!
 

DeletedUser

Guest
stai calm danciule, ca o sa iti arat corectitudinea noastra!

de cand asteptam eu situatia asta.. sper ca nu esti si tu ca majoritatea.. mari la gura si cand colo nu este nimic de ei.. :p mai luat prin surprindere la atacul cu revolta..
 

DeletedUser7060

Guest
alexdanciu conteaza si viteza serverului :p NU Poti compara o lume cu viteza 3 cu una cu viteza 2

nu stiu sigur vitezele uita-te pe sigma e clar cine va termina minunile
dar nu cred ca o sa poata in 19 zile e lumea ceva mai lenta
 

DeletedUser9417

Guest
negutatori au aceasi viteza ca si pe alte lumi precedete....viteza 2
 

DeletedUser

Guest
Felicitari aliantei CENTURIONII pentru performanta realizata, rabdarea si perseverenta de care au dat dovada!!!


@ Pentru cei care instiga la SPAM doar pentru a "anima" forumul cu un nou scandal avand ca subiect principal vechea problema cu furtul sau trisatul unora, tin sa le aduc la cunostinta ca vehementa mea impotriva acuzelor nefondate la adresa echipei Grepolis Romania, acuze bazate doar pe "mi-a zis mie cineva" sau "stiu eu sigur dar onoarea ma impiedica sa spun de unde" a ramas la fel ca si pana acum. Aveti dovezi despre fraude in cadrul jocului, le prezentati pe Sistemul de Suport, nu le aveti, cautati alta tema de discutie !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si o statistica:

Centurionii este prima alianta care a terminat minunile in 19 zile(toate cele 7 minuni) din istoria Grepolis Romania.

Nebunie curata!Jos palaria!:D
Omicron nici pana azi nu are o alianta cu 7/7:|
Felicitari pentru record si pentru castigarea lumii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9411

Guest
Nebunie curata!Jos palaria!:D
Omicron nici pana azi nu are o alianta cu 7/7:|
Felicitari pentru record si pentru castigarea lumii!

asta doar duce la ceea ca pe PI centurionii nu au avut dusmani/aliati seriosi, ca sa fie in starea sa-i blocheze :))
ceea ce nu pot spune si de omicron, in care au fost si mai sunt aliante puternice
 
Ultima editare de un moderator:
Sus