Elite Heaven si Elite Heaven Academy

DeletedUser

Guest
Sunt doar jucatori activi si cu simtul umorului:

AM UITAT SA VA SPUN CARE VOR SA INTRE IN FAMILIA NOASTRA VA ASTEPTAM SI NU VETI REGRETA CA LA NOI SE DAU PREMII CE CONSTA IN MONEDE DE AUR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sunt doar jucatori activi si cu simtul umorului:

Am uitat sa va spun care vor sa intre in familia noastra va asteptam si nu veti regreta ca la noi se dau premii ce consta in monede de aur
vrem ca aceaste 2 aliante sa fie renumita pe lumea hyperboreaimage.jpg
 

DeletedUser

Guest
Cred ca ma bag,imi fac cu ochiul monezile daruite de nelutza!
 

DeletedUser

Guest
ce draq ,chiar crezi ca vreau sa colectez melci pe hiper?
hai da link:)
 

DeletedUser

Guest
Iti dau prin mesaj privat,acolo iti pot redirectiona si mesaje care se bucura de un succes rar pe grepolis

- - - Updated - - -

Frate Pui sa-ti dea Dumnezeu sanatate pentru cei 200 de gold.Te asigur ca nu o sa te plictisesti deloc ;)
 

DeletedUser

Guest
Personajul de care vorbesti a disparut de pe grepolis,este un capitol inchis.

Tu nu esti nici un fel de mihai,numele adevarate ale lui erau Purcelusul Mizerabil,domnu.zamfira,insa tu esti o clona,rog glorile jdiului sa vina si sa faca dreptate in ceea ce faci tu(patarea reputatiei lui domnu.zamfira)...
 

DeletedUser

Guest
Clau eu n-am zis nimic,ti-am spus ca domnu.zamfira este un capitol inchis . Daca vrei detalii mergem pe privat, acum sa vad cat gold da nely pentru noii recruti.
Daca imi da administrator permanent ,ma vand la ei :))))
 

DeletedUser

Guest
"jdiul"=JDI>alianta pe ahile,acolo unde mister pig este sef:)!
Daca imi da administrator permanent ,ma vand la ei
Ma vand si eu ,daca e cazul si se ofera avutii...nelly....oferi ceva premii la noii recruti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
"jdiul"=JDI>alianta pe ahile,acolo unde mister pig este sef:)!

Ma vand si eu ,daca e cazul si se ofera avutii...nelly....oferi ceva premii la noii recruti?

Am fost pana anu' trecut in septembrie. A ramas doc in urma si cu smenaru.ro. Si cum doc a renuntat a ramas mr. Smen la aparate.

Nely umbla cu necuratu' cand vine vorba de gold.... S-a dat la fund si nu ne mai ofera lovele .....
 

DeletedUser

Guest
Nu iti bati joc doar de reputatia lui Mihai ci iti bati joc de o emblema si de toti oameni care au jucat in Just Do It,Alias Phoenix...
 

DeletedUser

Guest
Nu iti bati joc doar de reputatia lui Mihai ci iti bati joc de o emblema si de toti oameni care au jucat in Just Do It,Alias Phoenix...

Clau,poate ca esti unul dintre cei mai fideli jucatori ai JDI-ului,sau cel mai fidel chiar dupa cum ti-e si semnatura. Mihai a renuntat sa mai bage bani in joc,nopti,albe,nervi intinsi la maxim,stres etc. ,etc. ,etc. Sunt amintiri placute si subiecte la bere cu baietii.
Acum este randul altora sa sa investeasca tot ce cred ei de cuviinta intr-un joc,lasa-i sa-si faca si ei damblaua,sa se distreze si ei,sa piarda si ei iesiri in oras pentru grepolis,sa-si faca si ei peri albi.
Ce a fost odata nu va mai fi chiar nu se merita crede-ma,nu se merita sa pierzi atatea lucruri ce le poti face in schimbul jocului.Jocul este ca sa te distrezi(cum ma distrez si eu acum de minune),am inteles de ceva vreme ce inseamna cu adevarat decat sa te joci fara cel mai mic stres posibil.
Nu stiu exact cine esti dar tin sa-ti multumesc.Sincer multumesc pentru tot.

Daca vrei si tu sa intelegi jocul alaturi de mine,bubulica si inca vreo 5-6 insi(singuri in alianta lor,iti trimit pm cu invitatie la noi pe insula. Este un joc si incercam sa-l tratam ca atare.




Bubuleee ne miscam si noi mai cu talent?? Ce inseamna asta???? Cum sa ne mai recruteze nely la ea in alianta,vrei sa pierdem gold-ul?? Ma duci la sapa de lemn draga X(

bubulica.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vin si eu daca e vorba de gold gratis:D..dar daca nu onorati promisiunea mai bine nu ma contactatiB-)
 

DeletedUser2039

Guest
nicodata,
altfel ar muri speranta sa-mi arati candva in viitor de ce ai fost numit mentorul lui Ramsay Gordon,
 
Sus