Elite Heaven si Elite Heaven Academy

DeletedUser

Guest
:D,inca ti-e pofta de racii aia cu mujdei ..nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
60292510151582660496055.jpg


Eu am primit gold-ul deci imi permit ::D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ba da monedele le ofer dar celor ce fac cuceriri la mine in alianta
 

DeletedUser

Guest
Aaaaa..m-ai dat pe spate,esti darnica cu supusii.....bravo,imi place ca ii motivezi!
Am o intrebare,
Aia de sunt la tine in alianta,stiu ca farmvilleborea e o lume fara sistem de cucerire?:-/
 

DeletedUser

Guest
De fapt este cu sistem de cucerire vechi, dar vorbeste gura fara tine.
 

DeletedUser

Guest
Opa,,,ia'uzi,nu stiam....
poate cu sistem de farmare vechi my darling!glumesc evident!
Cucereste-ma cucereste-ma..te vreau mai DFA1 sa-mi iei avutia :D
Eu cu tine doar ma prapadesc de ras!Nu's cum ai fost si supermoderator!
Bine ca ai renuntat ,nu de altceva dar radeau astia mici de tine de ramaneau marcati pe viata din cauza grimaselor permanente !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Exista sistem de cucerire a fantomelor. Mai bati mult campii? Eu zic sa ne lasi in pace sa ne jucam, esti pe langa rau de tot.
 

DeletedUser

Guest
Exista sistem de cucerire a fantomelor. Mai bati mult campii? Eu zic sa ne lasi in pace sa ne jucam, esti pe langa rau de tot.
fantomele se cuceresc oricum, nu trebuie sa ai cercetata cucerirea. (care de fapt nu exista in academie). metoda asta s-a implementat pt a da o oarecare nota de farmec unei lumi fara motivatie.
 

DeletedUser

Guest
Bueyyyyy stati asa nu-i jigniti inteligenta lui Dfa,va rog. Eu ii dau dreptate,merge sa cuceresti una alta,sau pe unu altu. Depinde de cat de talentat esti :)) daca nu poti cucerii una alta te poti limita la fantome si tot e bine . Pai mama ei de cucerire.... Ce inseamna aia o cucerire. A stiut dfa de ce a demisionat,sau o fi fost concediat deoarece nu atingea limitele minime in materie de grepolis .

Dfa,nu-i lua in seama,sunt niste carcotasi vezi-ti de bornele tale pe lumea asta man,este cel mei bine. Daca taceai Einstein erai. Cat de despre domnu' Bubu stii ca nu lasa nimic netaxat,corenteaza tot ce prinde,si e al naibi de bun in replici acrisoare.
Nela o oferta concreta pentru noi se poate? Te rugam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cucerirea presupune intrarea in posesie a unui nou oras existent(altfel ar fi fondare) pe server cu intregul proces de insusire a orasului. Daca vrei sa cuceresti un oras al unui jucator, il stresezi pana da delete / inceput nou si aia e.

Bornele nu sunt meseria mea, am raportat cateva pentru istoric, nu fac din asta un obiectiv cum fac altii.

Ca sa nu se mai repete povestea cu team-ul, am iesit din team pentru ca nu mai aveam timp, am preferat sa ies decat sa mi se reproseze ca nu-mi fac treaba, ca dovada ca am lipsit aproximativ 1 an de pe joc si forum.

Si, referitor la subiectul asta, as avea grija de unde si sub ce forma se primeste gold. Nu stiti de pe ce card furat/clonat s-a facut plata. Nu acuz / insinuez nimic, doar va atrag atentia sa aveti grija.

Spor la joc.
 

DeletedUser

Guest
Mai tu esti bun de actor,Zau.
Este foarte adevarat faptul ca pe Farmvileborea se pot cuceri doar fantome,vorba ursului,nu avea nici un farmec,nu ca ar avea acum,insa eu am spus ca NU exista sistem de cucerire!
Discutia mea cu nelly se referea la cuceririle ce le fac colegii ei fiind recompensati cu gold dupa!Asta e pentru mutu,nu Adi Mutu,cu doar simplu, MUTU!
Replica mea la adresa ei a fost bineinteles ironica in sensul minunatiei de recompensa!Inca nu am auzit pana acum pe cineva sa bage gold in stanga si in dreapta asa ca eu ,Costel ma afiliez unei aliante si cuceresc o fantoma,uauuu...
Ce spui tu acolo cu plati de gold din carduri clonate:D,as fi tare curios si modalitatea prin care se face,eu stand la Paris si donatorul la Londra.Uite ia incearca sa imi donezi tu mie ceva gold fara sa intri pe contul meu ....poti folosi si carduri OK...nu conteaza .>)
Sa am grija daca primesc gold ,ha,haha,hahaha,pai ce e treaba mea de unde vine ,e donatie bre,eu sunt mic si nu stiu nimic!Ai auzit si tu ceva prin caminele alea de studenti dar nu prea stii exact cu ce se mananca!
Crezi ca stau cardurile alea clonate asa la vedere si le dai bani la nemti prostindu-i...muhahahahah....super tare

Sa revenim la oile noastre:
Nelutzaaa...ce pot face sa obtin goldul mult dorit!?!?!?!?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
monedele de aur se platesc prin sms de catre mine adica dupa numarul de telefon al meu

- - - Updated - - -

sa te alaturi aliantei noastre si sa cuceresti orase adica fantome si sa implici in atacuri si sprijinuri

- - - Updated - - -

Mai tu esti bun de actor,Zau.
Este foarte adevarat faptul ca pe Farmvileborea se pot cuceri doar fantome,vorba ursului,nu avea nici un farmec,nu ca ar avea acum,insa eu am spus ca NU exista sistem de cucerire!
Discutia mea cu nelly se referea la cuceririle ce le fac colegii ei fiind recompensati cu gold dupa!Asta e pentru mutu,nu Adi Mutu,cu doar simplu, MUTU!
Replica mea la adresa ei a fost bineinteles ironica in sensul minunatiei de recompensa!Inca nu am auzit pana acum pe cineva sa bage gold in stanga si in dreapta asa ca eu ,Costel ma afiliez unei aliante si cuceresc o fantoma,uauuu...
Ce spui tu acolo cu plati de gold din carduri clonate:D,as fi tare curios si modalitatea prin care se face,eu stand la Paris si donatorul la Londra.Uite ia incearca sa imi donezi tu mie ceva gold fara sa intri pe contul meu ....poti folosi si carduri OK...nu conteaza .>)
Sa am grija daca primesc gold ,ha,haha,hahaha,pai ce e treaba mea de unde vine ,e donatie bre,eu sunt mic si nu stiu nimic!Ai auzit si tu ceva prin caminele alea de studenti dar nu prea stii exact cu ce se mananca!
Crezi ca stau cardurile alea clonate asa la vedere si le dai bani la nemti prostindu-i...muhahahahah....super tare

Sa revenim la oile noastre:
Nelutzaaa...ce pot face sa obtin goldul mult dorit!?!?!?!?!
sa te alaturi aliantei noastre si sa cuceresti fantome si sa dai atacuri altor persoane
 

DeletedUser

Guest
daca intru acum imi dai ceva monede de aur? am invitatia trebuie decat sa o accept,dar mai intai gold-ul :D
 
Sus