E corect asa ceva?

  • Autor subiect DeletedUser12200
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Poate intai ar trebui sa va intrebati colegul cati mai stiau ca detine mai multe conturi inainte sa acuzati echipa de administrare

Orice reclamatie puteti sa o faceti catre Stil, pe adresa cristian.vrinceanu@innogames.de

wow si ce sa faca Stil ?? va ia "titlul" de moderator sau administrator pe forum.. dar tot voi ramaneti in spatele butoanelor.. cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca sunt acri.. majoritatea suntem satui pana peste cap de asa zise scuze ale voastre

- - - Actualizat - - -

Vad ca se sterg postarile.....dc oare? Deranjeaza pe cineva?
Banuiesc,asice, ca deja ti-ai luat si o mustrare ceva , de la domnii moderatori :))

a primit deja ban pe forum..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
danciule ce treaba are vulpea si strugurii acri in cazul de fata ? esti pe langa subiect,pentru multicont primeste ban! asa cumai comis-o si tu pe Theta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
wow si ce sa faca Stil ?? va ia "titlul" de moderator sau administrator pe forum.. dar tot voi ramaneti in spatele butoanelor.. cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca sunt acri.. majoritatea suntem satui pana peste cap de asa zise scuze ale voastre

- - - Actualizat - - -




a primit deja ban pe forum..

Asta era de asteptat :)
Hai ca daca mai pun si eu cateva posturi legate de admini , imi i-au si eu ban cu siguranta....si asa sunt in vizor de ceva timp :D
 

DeletedUser13231

Guest
Poate intai ar trebui sa va intrebati colegul cati mai stiau ca detine mai multe conturi inainte sa acuzati echipa de administrare

Orice reclamatie puteti sa o faceti catre Stil, pe adresa cristian.vrinceanu@innogames.de

draga domnule moderator,

va rog sa ne comunicati si alte variante pentru a putea transmite reclamatii in legatura cu activitatile moderatorilor si adminilor, pe care le consideram partinitoare

solicit si o alta varianta de legatura cu cei din conducerea Grepolis deoarece stimatul admin Stil, NU raspunde la mailurile transmise pe adresa indicata de dumneavoastra

am cca 3 mailuri fara nici un raspuns de la el si in aceste conditii consider ca adresa indicata de dumneavoastra este nefunctionala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
draga domnule moderator,

va rog sa ne comunicati si alte variante pentru a putea transmite reclamatii in legatura cu activitatile moderatorilor si adminilor, pe care le consideram partinitoare

solicit si o alta varianta de legatura cu cei din conducerea Grepolis deoarece stimatul admin Stil, NU raspunde la mailurile transmise pe adresa indicata de dumneavoastra

am cca 3 mailuri fara nici un raspuns de la el si in aceste conditii consider ca adresa indicata de dumneavoastra este nefunctionala

http://corporate.innogames.com/en/contact.html
 

DeletedUser9247

Guest
A luat ban pentru ca a incalcat regulametul forumului , daca nu o facea nu lua ban.
"Nemultumitul" a dovedit ca a primit ban atacabil 10 zile? :-?
Daca nu a facut acest lucru de unde stiti ca nu minte?
Incercati sa aveti incredere in administratori si moderatori , daca nu gresea nu cred ca era pedepsit . :)
 

DeletedUser13911

Guest
A luat ban pentru ca a incalcat regulametul forumului , daca nu o facea nu lua ban.
"Nemultumitul" a dovedit ca a primit ban atacabil 10 zile? :-?
Daca nu a facut acest lucru de unde stiti ca nu minte?
Incercati sa aveti incredere in administratori si moderatori , daca nu gresea nu cred ca era pedepsit . :)
A primit , a fost atacat si cucerit de cel care i-a facut tiket!
 

DeletedUser9247

Guest
Ma refeream la numarul de zile. Daca vrea sa fie crezut sa aduca dovezi.
 

DeletedUser

Guest
uite mister sadasd.jpg Uite man, dovada m3best sunt, uite dovada banului . si rog un admin sa posteze ce multi cont am avut eu pe aceasta lume..

- - - Actualizat - - -

Eu am mai adus dovezi dar le-au sters adminii!
 

DeletedUser13636

Guest
A luat ban pentru ca a incalcat regulametul forumului , daca nu o facea nu lua ban.
"Nemultumitul" a dovedit ca a primit ban atacabil 10 zile? :-?
Daca nu a facut acest lucru de unde stiti ca nu minte?
Incercati sa aveti incredere in administratori si moderatori , daca nu gresea nu cred ca era pedepsit . :)

Noi avem incredere in dovezi, exact ca adminii acestui joc si am vazut ticketul aici pe forum, a fost postat si ulterior a fost sters pentru ca adminul care l-a banat, kod, nu si-a dat acceptul pentru a fi publicat ticketul. :)
Oricum, pentru un mesaj raportat se dadeau cateva puncte de penalizare, nicidecum ban atacabil pe timp de 10 zile, nici pentru programe de automatizare a jocului, la prima abatere nu se aplica o pedeapsa atat de aspra.
 

DeletedUser7851

Guest
2.8 Este interzis a se posta copia totala sau parţială a unui mesaj privat primit pe forum, în joc, sau în orice sistem de mesagerie care conţine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori. Postarea discuţiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fără acordul scris al adminului respectiv, se sancţionează direct cu ban.

Orice incercare de a mai posta discutiile purtate in tichete va fi sanctionata conform regulamentului.
 

DeletedUser

Guest
Noi avem incredere in dovezi, exact ca adminii acestui joc si am vazut ticketul aici pe forum, a fost postat si ulterior a fost sters pentru ca adminul care l-a banat, kod, nu si-a dat acceptul pentru a fi publicat ticketul. :)
Oricum, pentru un mesaj raportat se dadeau cateva puncte de penalizare, nicidecum ban atacabil pe timp de 10 zile, nici pentru programe de automatizare a jocului, la prima abatere nu se aplica o pedeapsa atat de aspra.

Nimeni nu a specificat ca a fost vorba doar de un mesaj. :)
 

DeletedUser

Guest
atunci adu-mi te rog frumos toate motivele pentru care am fost banat, si in ticket mi-ai spus ca este vorba de mesaj
 

DeletedUser

Guest
Si eu closca cu puii de aur.....sau doar closca, ca o mai face alti pui.
 

DeletedUser9247

Guest
Care este nickul jucatorului?
Ati spus ca a fost cucerit de cel care l-a "ajutat" sa fie banat in joc, iar eu dorect sa verific acest lucru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu sunt jucatorul banat...
iar daca vrei orice alte detalii iti pot oferi tie sau cui este interesat ...ca sa vada toti care vor cum suntem batjocoriti de adminii acestiu joc...
iar tu...ADMIN MINCINOS....cum poti spune ca nu am fost banat pentru o discutie cu un colg?pentru un mesaj in contradictoriu cu un coleg...pune motivul banarii...sau vrei sa ajungem si in instanta?am pe mail toata discutia cu tine...

Doar ca fapt divers, discutie nu este acelasi lucru cu mesaj. Deci, succes mai departe!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus