"Durata de viata" a LUMII ALPHA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6187

Guest
Baieti...Norbit e un simplu pion...nu poate schimba nimic ..si nici raspunde cu DA la ceea ce cereti voi....
0002016F.gif

chiar pion, bubulica, ei uite eu il promovez putin pe tabla de sah la nebun,cal sau chiar rege. trebuie rasplatit cumva pentru timpul care a stat raspunzandu-ne la intrebari
 

DeletedUser

Guest
Raspunsul meu cred ca ar fi fost urmatorul : INNOGAMES a ales sa inchida prima lume de joc din ROMANIA cu cei mai vechi jucatori dorind sa-i atraga intr-o noua provocare odata cu deschiderea LUMII EROILOR. Probabil asta este motivul ptr care au ales sa inchida lumea noastra in viitor.

Nu are mai nici o legatura inchiderea lumii Alpha cu deschiderea lumii eroilor.... Probabil vor exista mai multe lumi ale eroilor pana cand va fi inchisa lumea Alpha... E chiar mult prea prematura discutia asta...
 

DeletedUser

Guest
Hai te rog .....george....mai usor cu provocarile .:)....de aceea nu a zis asa:p
 

DeletedUser6187

Guest
Nu are mai nici o legatura inchiderea lumii Alpha cu deschiderea lumii eroilor.... Probabil vor exista mai multe lumi ale eroilor pana cand va fi inchisa lumea Alpha... E chiar mult prea prematura discutia asta...

Cam cand ne recomanzi sa abordam subiectul?
 

DeletedUser

Guest
chiar pion, bubulica, ei uite eu il promovez putin pe tabla de sah la nebun,cal sau chiar rege. trebuie rasplatit cumva pentru timpul care a stat raspunzandu-ne la intrebari
maestre...e confidential totul ..nu e clar ..poate ca si e ..dar e treaba lui ....cine se cearta cu nebunii pe degeaba....eu unul nu as face-o ...decat de placere ..
000202B0.gif
 

DeletedUser

Guest
Vad ca deja se deviaza si/sau se incep cu misto-urile. Continuare discutiei nu isi mai are rostul, atata timp cat vad ca va descurcati si singuri in a va da cu presupusul.

Distractie placuta in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus