Doza ta de ras

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început

nicol 10

Stie Tot
Am si eu un motan . Vrei poza?
seamana cu acesta? B-)
pisica_levkoy.jpg
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Ce faci cu unul mic?!! Il cresti, il educi,il domesticesti si apoi cand pasaricile ciripesc, el pleaca la vanat .Asa ia unul direct domesticit ....hahahaha
 

nicol 10

Stie Tot
este superb :) eu ador pisicile, am avut un motan pe vremea cand eram domnisoara, el era seful casei :) ma trezea noaptea cu sforaitul lui :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Sa inteleaga si cei mici de ce femeile isi doresc motani!!!!Si barbatii motanite :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nicol , ia un motanel sau pisicutza din drum, unul sau doi chiar carora nimeni nu le-ar acorda vreo sansa. Uite al meu, ce crezi ca eu nu stiu ca nu e asa frumos ca altzii? Dar pt mine este cel mai simpatic si se poarta de parca as fi puiul lui, imi aduce libelule, imi face mrr mrrrr. Nici sa il mangai prea mult nu ma lasa ...nu e pisicos pisicul asta.
Uite-l aici cand era mic (si gata, nu mai fac spam aici, ma duc la cultivatori pe forum)
Φωτογρ. 2460.jpg
 

nicol 10

Stie Tot
nu este nimic amuzant in asumarea responsabilitatii si cresterii unui animal, este ceva destul de serios, nu stiu ce implica cresterea unei tarantule dar poate gasim pe aici un iubitor de astfel de oratanii care sa ne spuna :D
 

DeletedUser2039

Guest
Daca ma apuc in gluma de crescut fazani sunt iresponsabil ?
 

nicol 10

Stie Tot
in gluma? depinde, au fost cateva afaceri deschise in gluma si care au prins radacini, daca te gandesti sa-i cresti de frumusete si consum propriu...este ceva de munca, nu este loc de gluma
 
Sus