Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Hahahahaha... Chiar ma miram ca nu ai pomenit de el pana acum.

hai mai...cum sa uit...inca mai am "favoriti" si nu e singurul

sincer...chiar m-as apuca pe o lume normala...dar mi-e teama ca iar ajung sa nu mai am viata reala :D...e asa de linistitor fara grepolis...nu mai trebuie sa stau pana la 00:00 ca sa ma pot culca...sau sa pun telefonul dimineatza sa sune ca poate e vreun somnambul care trimite atacuri :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
hai mai...cum sa uit...inca mai am "favoriti" si nu e singurul

sincer...chiar m-as apuca pe o lume normala...dar mi-e teama ca iar ajung sa nu mai am viata reala :D...e asa de linistitor fara grepolis...nu mai trebuie sa stau pana la 00:00 ca sa ma pot culca...sau sa pun telefonul dimineatza sa sune ca poate e vreun somnambul care trimite atacuri :)


mda,numai gura e de tine:))))
 

DeletedUser91

Guest
salutare si aici lume. unde-i bradul ? il mai caut sau nu l-ati impodobit inca ?
 

DeletedUser91

Guest
Cercetatorii NASA ne recomanda sa stam linistiti, pe 21 decembrie nu va fi absolut nimic, deci avem sanse mari sa apucam inca un craciun fericit alaturi de cei dragi (daca nu mai multe). mai multe detalii puteti gasi pe www.nasa.gov (pentru cei care vor sa se convinga) :)
Deci, unde gasesc bradul impodobit ? :))
 

DeletedUser

Guest
Cam asta e ce putem face pe vremea asta.Si sa jucam grepolis.:) Apropo de asta,cine s-a mai inregistrat pe ultimul server deschis? :D
 

DeletedUser

Guest
Salut...
Da rares apoi la tine vine ca Hanah Montana si Miley Cirus sunt 2 persoane:)
 

DeletedUser

Guest
Salut! Ce faceti? Va pregatiti de revelion, cu meniu, cu muzica, jocuri? La mine, meniu traditional de iarna, piftie, ceva din peste, ca de rev. de mananca si peste, salata de boef, sarmale si prajitura. La muzica am lasat pe altii, ca nu le pot face eu pe toate, in plus, n-as mai avea timp sa intru pe aici sa joc :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus