Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Simţiţi-vă liber pentru a discuta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mai bine ar fi ca acest topic sa apara mai bine la sectiunea "Off-topic"?

Si eu sunt in cel mai bun trib ;)
 

DeletedUser

Guest
raspuns

Aproape aceiasi useri ca si in the west, salutare tuturor, si sa fim cei mai buni!!!!
 

DeletedUser

Guest
raspuns

Ati vazut, sunt noi admini aici, interesant cine sunt, nu cred ca sunt ai nostri de pe the west, l-am vazut pe elmer fudd.
 

DeletedUser

Guest
O alianta nu poate fi socotita cea mai buna doar fiindca are cei mai multi membri.
Cine e cel mai bun se va vedea mult mai tarziu.
Adminii si moderatorii de pe Grepolis sunt altii decat pe west. http://forum.ro.grepolis.com/announcement.php?f=2&a=11
Cei de pe west sunt aici jucatori obisnuiti, asa ca aveti posibilitatea sa va razbunati. :)
Cine il face ferma pe Elmer Fudd va primi un premiu in resurse. :)
 

DeletedUser

Guest
raspuns

Haideti intr-o zi sa facem un atac in grup asupra adminilor de pe the west.Sa se simta in pielea noastra.Nu o zic din rautate sau razbunare, dar sigur stiu ca multi doresc acest lucru.Deci?
 

DeletedUser

Guest
Salut ,doresc să vă urez succes tuturor pe această cale în nocul joc pe browser de la Innogames ,cunosc o mare majoritate dintre voi care mă suport cu bine şi cu rele ,dar e si o mare majoritate dintre voi care vine pe The-West loc unde eu nu am intrat ,poate dezinteres poate neavând timp ,dar sper să vă cunosc şi pe voi pt că acesta este cu totul un alt joc şi trebuie tratat ca atare ,concluzia mea este să aveţi spor la joc şi nu în ultimul rând să fiţi iubiţi/iubite.
 

DeletedUser

Guest
O alianta nu poate fi socotita cea mai buna doar fiindca are cei mai multi membri.
Cine e cel mai bun se va vedea mult mai tarziu.
Adminii si moderatorii de pe Grepolis sunt altii decat pe west. http://forum.ro.grepolis.com/announcement.php?f=2&a=11
Cei de pe west sunt aici jucatori obisnuiti, asa ca aveti posibilitatea sa va razbunati. :)
Cine il face ferma pe Elmer Fudd va primi un premiu in resurse. :)

Nihilius este jucator de pe The West iar aici este admin.
 

Nihilius

Membru activ
Nu stiu daca pot fi numit jucator pe the west. Intru foarte rar in joc, pe forum ce mai intru sa vad evolutia sa.


Succes tuturor jucatorilor.
 

DeletedUser

Guest
declar razboi moderatorilor triburile :D nu tuturor decat valy,pusky si takeshi:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus