Discutii

  • Autor subiect DeletedUser6277
  • Data de început

DeletedUser13231

Guest
colega warG, te rog, ignora aceste postari

are cont facut special pentru a spune aceste ineptii ("nu am mai intrat de mult" - si el a facut contul ieri)

ii este rusine sa se arate cu adevarata identitate si din acest motiv a facut un cont nou

a vazut un oras de 1300 puncte de care noi nu am fost interesati si acuma a zis si el sa faca valuri

scumpul meu GodGiven - da, ai dreptate lupii au renuntat la aceasta lume - vino si cucereste orasele lor - noi si asa suntem slabi

poate o sa cresti si tu mai mare si o sa reusesti sa faci deosebirea intre "a ceda" si "a cuceri"

in rest somn usor iti doresc:p
 

DeletedUser

Guest
multi papagali care se baga in seama ca sa se auda si vocea lor.
1.Se poate verifica daca e cont facut ieri sau de o luna...sau de 2 sau de 3.dar e lenea mare.mai bine debitezi ineptii
2.Esti primul pe care il aud ca o alianta cedeaza oras unei aliante trecuta cu rosu.mai demult rosu pe harta erau dusmani.acum poate e ceva schimbat si nu stiu eu.dar daca ii ai cu rosu pe respectivii....si daca iti ia oras pt mine inseamna cucerit.
3.Ai un nume sugestiv.Probabil nu ai auzit cu ce se ocupau spartanii.in niciun caz cu vorbitul aiurea
4.Vrei dovezi?sau dovezile deranjeaza?
 

DeletedUser12073

Guest
daca tu chiar nu vezi ca pierdeti orase e problema ta.tu esti cel care are nevoie de ochelati.din pacate statisticile nu le poti contesta.iar eu vad ca ati pierdut oras in fata unei aliante de 500.000 puncte.oras luat de un jucator de 40.000 puncte.cerceteaza intii si dupa aia sari in sus.

- - - Actualizat - - -

inteleg ca te deranjeaza numai faptul ca un jucator mic cu o alianta mica a reusit sa va ia oras.dar asta e adevarul.imi pare rau .nu vreau sa ma cert cu tine
Mi-e mila de tine, serios. Unde vezi ma copile ca am pierdut noi vreun oras de care sa nu stim ?
 

DeletedUser13231

Guest
e o vorba din popor:

"cu nebunii sa nu te pui - te coboara la nivelul lor si te doboara cu experienta"

PS - sub denumirea contului ai o rubrica: se numeste Data inscrierii - ia vezi ce scrie ta tine (e de acum o luna ....)

PSS - si mai este o rubrica: postari - la tine scrie exact 3 (adica tocmai astea de pe acest topic)

chiar nu se merita efortul de a combate cu tine

daca nu ai inteles, ma repet, da, ai dreptate, lupii se retrag, sunt prea slabi pentru aceasta lume si au luat decizia sa se retraga, orasele sunt lipsite de trupe asa ca trimite navele repede
 

DeletedUser

Guest
si totusi imi vine sa rad citind.. pe aici prin postari..
ThisIsSparta1231 esti cumva incepator.. ?? sper sa nu te supere intrebarea mea.. deoarece daca nu stiai.. aici pe forum.. sub denumirea contului.. iti arata data in care individul X si-a facut contul pe forum nu pe joc. BAFTA !!
 

DeletedUser13231

Guest
si totusi imi vine sa rad citind.. pe aici prin postari..
ThisIsSparta1231 esti cumva incepator.. ?? sper sa nu te supere intrebarea mea.. deoarece daca nu stiai.. aici pe forum.. sub denumirea contului.. iti arata data in care individul X si-a facut contul pe forum nu pe joc. BAFTA !!

pai exact despre asta si era vorba - contul de pe forum

se pare ca citesti pe sarite:

- colegul respectiv afirma pe forum urmatoarele: "nu am mai intrat de mult" si el de fapt avea contul pe forum creat chiar atunci cand a facut postarea

acum am eu o intrebare - acum cine este incepator?

partea din aceasta discutie se referea exact la contul de pe forum, iar tu ai confirmat (fara sa vrei) exact spusele mele, dar ai vrut sa pari putin mai interesant si zau ca te-ai facut un pic de ras
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am urmarit discutia si nu inteleg cum s-a ajuns aici ?!
Deci Lupii au pierdut un oras ? Si ce frate? Inseamna ca s-au retras ? Poate orasul respectiv era a unei verigi slabe :D Se poate spune ca o alianta cade abia dupa ce ii sunt cucerite orase la rand , nu unul :D
Poate gresesc... Eu asta am inteles din postarile voastra , nu joc pe aceasta lume , momentan( cred ca o sa incep, pare interesanta ;) )
 

DeletedUser

Guest
Voi ati vazut vreodata un OZN!!! Vreau sa deschid un aerodrom pt ozn-uri ,vreau sa investesc intro afacere profitabila.
 

DeletedUser

Guest
ce tare....scriu adminilor astazi ca unul cucereste orasul unui coleg cu usoare,nava de colonizare si harpii...si inca mai astept raspuns....PAI LA REGULAMENT SCRIE CLAR CA TREBUIE TRIMISE O USOARA SAU O BIREMA,NAVA DE COLONIZARE SI O NAVA DE TRANSPORT CU UNITATI TERESTRE...UNITATILE MITICE,IN SPETA HARPIILE NU SE I-AU IN CONSIDERARE IN CAZUL CUCERII...eu nu inteleg de ce trebuie sa astept o zi ca un dmin care cunoaste destul de bine regulamentul sa dea un ban respectivului....:|
 

nicol 10

Stie Tot
Cel putin o unitate terestra
Cel putin o unitate de transport (Corabie de transport sau Navă rapidă de transport)
Cel putin o Biremă, Triremă, sau Navă uşoară
 

DeletedUser

Guest
corect...insa mi-a comunicat un admin,sau asa zis admin,ca ce scrie acolo e doar asa,un felde prefata...de fapt jocul are multe dedesupturi pe care doar jucatorii experimentati le descopera....:)...eu spus ca vom ajunge ca la mortal combat...2 click-uri stanga si unul dreapta si gata...ai cucerit orasul....INCREDIBIL CINE SUNT ADMINII....alde mr jack care coopteaza admini ca baietelul cel frumusel

- - - Actualizat - - -
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
.alde mr jack care coopteaza admini ca baietelul cel frumusel

- - - Actualizat - - -

Stimabile piciu13, haide sa clarificam un lucru. Mr Jack este si el un admin ca ceilalti cooptat de Stil. Nimeni in afara de Stil care este Community Managerul nu poate face asa ceva. Va rog sa terminati cu aceste zvonuri care nu sunt adevarate. Mr Jack este un admin ca si restul adminilor. Stil este cel care "coopteaza admini ca si BaietelulCelFrumusel". Multumesc pentru intelegere :)
 

DeletedUser3222

Guest
Daca tot avem un "administrator" pe aici ce ziceti, nu faceti o mica actualizare la forum :D ?

Lumea Omega
Lansată:
Status:
Setări:

Moderator:

Nu ca e lansata lumea de 3 luni si jumatate dar ceva de genu' ... :D

Si ca sa zic asa, Omicron, remember ? Incredibil cum niste atacuri sunt decalate cu minute intregi când e vorba de orase pe insule cu minuni ... S-o fi stricat ceasu intern la joc, ce sa facem, se mai intampla .. :)
 

DeletedUser

Guest
Stimabile piciu13, haide sa clarificam un lucru. Mr Jack este si el un admin ca ceilalti cooptat de Stil. Nimeni in afara de Stil care este Community Managerul nu poate face asa ceva. Va rog sa terminati cu aceste zvonuri care nu sunt adevarate. Mr Jack este un admin ca si restul adminilor. Stil este cel care "coopteaza admini ca si BaietelulCelFrumusel". Multumesc pentru intelegere :)

din respect pentru tastatura mea nu iti voi da replica....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Să curgă șampaniaaaa!!!
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser14188

Guest
Si ca sa zic asa, Omicron, remember ? Incredibil cum niste atacuri sunt decalate cu minute intregi când e vorba de orase pe insule cu minuni ... S-o fi stricat ceasu intern la joc, ce sa facem, se mai intampla .. :)

pe omicron nu atacurile au fost decalate, ci afisarea rapoartelor.... volumul de rapoarte din noaptea aceea a fost foarte mare si prelucrarea lor ingreunata...
 
Sus