Discutii

  • Autor subiect DeletedUser6277
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Esti ***************? Nu intelegi ca lumea a dat delete pentru ca a inceput lumea phi? Daca erati asa buni ati fi castigat voi lumea. Eu zis sa iesi de pe forum si sa iti vezi de joc.
m-ai facut sa plang ce sa zic de und ai aparut?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma draga...raresh avea dreptate :p
mai sunteti pe sigma, nu?
inca n-ati reusit sa terminati o minune?
enerveaza-ne si venim sa le spargem si jumatatile alea care le mai aveti acoloB-)
acum ar trebui sa-mi fie frica sau ce?timpul vostru pe sigma s-a dus...
 

DeletedUser13231

Guest
acum ar trebui sa-mi fie frica sau ce?timpul vostru pe sigma s-a dus...

mai viteazu' lu' peste prajit, ia uitate te rog aici:

rZgPgZ5iAErKCZRcGDIY.jpg

jbVQkdMRag15pIb9SzOe.jpg


nu stiu ce vrei sa demonstrezi, dar din ce vad eu tu esti pe nicaieri

sunt foarte sigur ca tu pe alt tabel esti
 

DeletedUser

Guest
mai viteazu' lu' peste prajit, ia uitate te rog aici:

rzgpgz5iaerkczrcgdiy.jpg

jbvqkdmrag15pib9szoe.jpg


nu stiu ce vrei sa demonstrezi, dar din ce vad eu tu esti pe nicaieri

sunt foarte sigur ca tu pe alt tabel esti
ai gura mare... Dar pe joc esti Praf asa ca taci!! ai un nume copiat,toti cei care nu au in minte un nume pun nume de ex: thisissparta bla bla maxymus bla bla leonidas etc... tu faci parte din tabelu asta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
ai gura mare... Dar pe joc esti Praf asa ca taci!! ai un nume copiat,toti cei care nu au in minte un nume pun nume de ex: thisissparta bla bla maxymus bla bla leonidas etc... tu faci parte din tabelu asta...

poate sunt praf, dar macar imi vad linistit de jocul meu, tu insa esti zdrente si mai si te dai talent.

oricat te-ai strofoca si oricat de talentat te dai tot pe alt ta-bel esti

acolo e locul tau in subsolul comunitatii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
poate sunt praf, dar macar imi vad linistit de jocul meu, tu insa esti zdrente si mai si te dai talent.

oricat te-ai strofoca si oricat de talentat te dai tot pe alt ta-bel esti

acolo e locul tau in subsolul comunitatii
macar eu nu traiesc intr-o groapa... ca tine acolo e culcusul tau:)
 

DeletedUser

Guest
=)) va mandriti cu orase luate de la inactivi??
cei cu insula cu minuni ? am pierdut si noi dar am recuperat voi ati pierdut si v-ati ofticat si repede del la cont
Sa inteleg ca Clanul lupilor albi a luat orase de la inactivi...si voi de la activi? :))
Deja o dai in SF! :))
(apropo...eu nu am luat nici un oras... ce te-a facut sa crezi ca am fost in clanul lupilor albi...am jucat in Academia Nexus)
De ce nu recunoasteti ca voi sunteti doar niste maratonisti la cursa de 100m?Pe sigma mai joaca doar 500 de persoane....adica voi si aliatii vostri! :))
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca Clanul lupilor albi a luat orase de la inactivi...si voi de la activi? :))
Deja o dai in SF! :))
(apropo...eu nu am luat nici un oras... ce te-a facut sa crezi ca am fost in clanul lupilor albi...am jucat in Academia Nexus)
De ce nu recunoasteti ca voi sunteti doar niste maratonisti la cursa de 100m?Pe sigma mai joaca doar 500 de persoane....adica voi si aliatii vostri! :))
nu chiar de la inactivi eu unul pe sigma am luat de la cei activi din CLA probleme?
 

DeletedUser13231

Guest
discutii hazlii

lumea acesta s-a terminat, exista o alianta care a castigat, restul e nimic

@themonsterMM3
foarte frumos ca ai luat un oras de la clan, nu cred ca cei din clan sunt intangibili - ideea este la final cand se trage linia si se vede cine a terminat minunile

exista batalii pierdute, batalii castigate - in istorie ramane insa doar cel care castiga razboiul
 

DeletedUser

Guest
discutii hazlii

lumea acesta s-a terminat, exista o alianta care a castigat, restul e nimic

@themonsterMM3
foarte frumos ca ai luat un oras de la clan, nu cred ca cei din clan sunt intangibili - ideea este la final cand se trage linia si se vede cine a terminat minunile

exista batalii pierdute, batalii castigate - in istorie ramane insa doar cel care castiga razboiul
lumea nu sa terminat nu am luat doar un oras... si minunile se continua crezi ca dak au plecat lupisor inseamna ca s-a dus lumea? nu... eu sunt de parere cu sand.... si il respect pt ce zice chiar daca nu sunt in nexus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
avand in vedere ca in permanenta se deschid lumi noi, in momentul in care se termina de ridicat minunile si se declara invingatorul, lumea respectiva se termina

oricate minuni se mai ridica, invingatorul a fost deja stabilit, restul chiar nu mai conteaza

faptul ca exista jucatori maratonisti care vor sa iasa in evidenta e mai putin important

exista o zicala "dupa razboi, multi viteji se arata" cam asta se intampla acolo pe sigma
 

ciclin

Stie Tot
:D asa e Florine >>> dupa razboi au rasarit marii jucatori , jucatorii aia ce le tremurau oasele din mana cand vedeau miscari pe orasele lor =)) ........ dar na ..

A zis mai sus cineva ca minunile continua ................... vorba unui coleg e ca si cum le-ai lua la mana a 2-a ....
 

DeletedUser12202

Guest
Suntem inca pe lumea Phi,nu-i asa ???CLA se considera castigator,Centurionii fac,au si facut, porcarii,au admini,asa ganditi !!!!!Mie,fiind in HDL,mi-a fost sters mesaj(de cine oare ????in care Tiberiu,liderul demn din CLA,care pt.mesaje ...,mai putin ortodoxe ca exprimare la adresa sa,a cerut eliminare si cucerire jucatori,spunea textual:spune ************* tai sa nu ma mai deranjeze ! ).Nu Centurionii,nu .... asa zisi lor admin,mi l-au sters.Nu aveau interes :).
Sunt f.buni,la superlativ,fara rezistenta au facut concesiuni celor din Ghost,doar sa obtina pact. Au gandit f.bine,Ghost-ul e f.bun.Dar lumea nu e terminata.Mai sunt aliante bune si daca nu baga gold pe banda.
Tare as vrea sa-i vad jucand(daca ma stiu),fara gold.Abia atunci s-ar vedea adevarata valoare,parerea mea,probabil ...gresesc .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12073

Guest
Suntem inca pe lumea Phi,nu-i asa ???CLA se considera castigator,Centurionii fac,au si facut, porcarii,au admini,asa ganditi !!!!!Mie,fiind in HDL,mi-a fost sters mesaj(de cine oare ????in care Tiberiu,liderul demn din CLA,care pt.mesaje ...,mai putin ortodoxe ca exprimare la adresa sa,a cerut eliminare si cucerire jucatori,spunea textual:spune cacatilor tai sa nu ma mai deranjeze ! ).Nu Centurionii,nu .... asa zisi lor admin,mi l-au sters.Nu aveau interes :).
Sunt f.buni,la superlativ,fara rezistenta au facut concesiuni celor din Ghost,doar sa obtina pact. Au gandit f.bine,Ghost-ul e f.bun.Dar lumea nu e terminata.Mai sunt aliante bune si daca nu baga gold pe banda.
Tare as vrea sa-i vad jucand(daca ma stiu),fara gold.Abia atunci s-ar vedea adevarata valoare,parerea mea,probabil ...gresesc .
Voi aveţi o problemă gravă cu gold-ul ...

Ce vă doare capul de alţii :-? fiecare face ce vrea ... :">
 

DeletedUser

Guest
Voi aveţi o problemă gravă cu gold-ul ...

Ce vă doare capul de alţii :-? fiecare face ce vrea ... :">

cine vorbea... cand ai venit pe chi ai zis : Jucati si voi fara galbeni sa va vedeti valoarea.
:)) am cautat ceva pana am gasit asta:D
 

DeletedUser

Guest
Salutare.nu am mai intrat de mult pe aici.vad multe schimbari.lupii incep ia bataie.pierd orase.....ohooooo

- - - Actualizat - - -

si vad ca ii cucereste o alianta de 500.000 de puncte.ei impreuna cu academia vad ca sar binisor de 30.000.000 puncte.cum au reusit aia sa le ia oras|?se lasa lupii de joc?
 

DeletedUser12073

Guest
Salutare.nu am mai intrat de mult pe aici.vad multe schimbari.lupii incep ia bataie.pierd orase.....ohooooo

- - - Actualizat - - -

si vad ca ii cucereste o alianta de 500.000 de puncte.ei impreuna cu academia vad ca sar binisor de 30.000.000 puncte.cum au reusit aia sa le ia oras|?se lasa lupii de joc?
Baiete, ai o grava problema cu limba "Romania".

Unde vezi tu ca pierdem orase ? iti trebuie o pereche de ochelari ? :-/
 

DeletedUser

Guest
daca tu chiar nu vezi ca pierdeti orase e problema ta.tu esti cel care are nevoie de ochelati.din pacate statisticile nu le poti contesta.iar eu vad ca ati pierdut oras in fata unei aliante de 500.000 puncte.oras luat de un jucator de 40.000 puncte.cerceteaza intii si dupa aia sari in sus.

- - - Actualizat - - -

inteleg ca te deranjeaza numai faptul ca un jucator mic cu o alianta mica a reusit sa va ia oras.dar asta e adevarul.imi pare rau .nu vreau sa ma cert cu tine
 
Sus