Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Albul e pur, ne ilumineaza si ne graieste in adevar... Acum si purearea si-n veci vecilor...
 

DeletedUser

Guest
Iar am de citit 5 pagini de telenovela, iubirea neimplinita dintre Orientalis si Pinky.. :|
Voi doi va iubiti rau, cred ca mai dureaza inca vreo 10 serii a cate 20 de episoade pana sa ajungeti la un numitor comun..
 

DeletedUser5815

Guest
pai daca tot ai citit 5 pagini, nu crezi ca omul are nevoie de o pauza sa-si mai racoreasca nervii? ... pana la urma, a da detalii despre viata privata a unui alt user fara consimtamantul acestuia mi se pare ca e o incalcare grava de regulament pe orice forum normal din tara asta ... exceptandu-le pe cele de scandal, evident
 

DeletedUser

Guest
Tania, nici pe Gicu nu l-am avertizat cand a inceput sa dea detalii despre Orientalis si povestea respectiva.
Toate astea mi se par prostii, si le sterg, evident, scuze ca n-am fost prompt, dar am si eu alte treburi in particular..
 

DeletedUser5815

Guest
ideea e de preventie asupra acestor aspecte ... daca i se permite unuia scapat din lesa sa turuie juma' de zi si sa verse dejectii interzise nu doar de bunul simt ci si de regulamentele forumistice, mi se pare ca cea mai buna solutie e banul ... permanent, daca se poate ... pana la urma si-a dat si delete la contul de pe lambda, deci practic si privit cu ochelari de cal, nici n-ar mai avea treaba cu forumul asta
dar deja s-a intrecut masura de foarte mult timp
 

DeletedUser

Guest
Tania, si tu ai vreo doua posturi care merita penalizare daca e sa aplic strict regulamentul :)
Eu nu trimit lumea asa usor in vacanta, insa ma voi ocupa de acest subiect si voi avea grija sa nu mai existe discutii ulterioare pe tema asta.

Cu asta inchidem subiectul, am sa te rog sa-ti editezi singura ultimul post, ca da urat la public, si pe tine te stiu o doamna/domnisoara foarte finuta si placuta ochiului :)
 

DeletedUser5815

Guest
sa-mi fie cu iertare, dar nu ma simt deloc cu musca pe caciula ... eu nu ma leg de viata nimanui, doar de postarile nesimtite dintr-un forum ... imi pare rau pentru el, dar deja s-a intins coarda mult prea mult ... chiar nu vreau sa editez nimic, atata vreme cat specimenului in cauza i se permite libera circulatie in acest segment virtual
 

DeletedUser

Guest
demotivational.ro_Un-sut-un-fund-nu-e-intotdeauna-un-pas-inainte_131584761676.jpg


CA tot e vremea revoltelor si protestelor :D


Apropo, a apelat basescu la popor yet ? A fost in piata Revolutiei?
 

Stil

Community Manager
Nu ai nimerit multe pe acolo ;)
P.S. - Sunt la regimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm deci nu sunt cu shaorma :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus