Discutii generale Ny

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Banuiesc ca o data cu incheierea perioadei de protectie a jucatorilor.
 

DeletedUser

Guest
O sa fie interesant cu cei din JUST DO IT. si cei din No Name Yet,pt ca ambele aliante s-au dezvoltat rapid,dar sunt si pe aceleasi insule...si nu cred ca o sa existe un pact intre ele deci este destul de posibil sa avem parte de multe rapoarte:D
 

DeletedUser

Guest
Absolut:D Nu as putea sa lipsesc. Oricum azi expira protectia,deci vom avea parte de distractie:D
 

DeletedUser

Guest
sigur o sa fie interesant. eu n-am norocul sa fac parte din acele aliante, dar va urez succes si o lupta cat mai frumoasa.
 

DeletedUser

Guest
In cazul meu si a altor 24 de jucatori nu a fost vb de noroc. . .stiam ca vom fi in acea alianta inainte sa inceapa lumea.;)
 

DeletedUser7034

Guest
?!?

Oare avem si noi ocazia sa vedem niste rapoarte...sincer as vrea sa urmaresc tot ce se petrece pe lumea asta...:D
Daca e facem o rubrica pentru doritorii ce vor sa se dea mari cu capturile sau distrugerile de armate.. Stiu ca la momentul de fata nu prea avem multe de vazut dar pe viitor presimt ca va fi interesant.:)
 

DeletedUser2795

Guest
Si aici v-ati oprit????????
Ca pe orice lume primele zile sunt muschi intinsi apoi vin motivele
 

DeletedUser

Guest
Absolut:D Nu as putea sa lipsesc. Oricum azi expira protectia,deci vom avea parte de distractie:D

De azi o să cam lipseşti, nu-i aşa? Cum merge dezvoltatea oraşului? Sau mai bine îl întreb pe Fat Frumos, din No Name Yet? Parcă el este noul proprietar al oraşului tău :D
 

DeletedUser

Guest
Salutare,
Ca sa nu plictisesc oamenii responsabili ai forumului si ca sa nu mai caut prin adancurile forumului caci mi-e o lene de ma doare, am zis sa lansez aici urmatoaerea intrebare:
Sa zicem ca un oras A trimite sprijin orasului B, dupa un timp orasul C cucereste orasul A. Ce se intampla cu trupele orasului A stationate in B?
 

DeletedUser

Guest
De azi o să cam lipseşti, nu-i aşa? Cum merge dezvoltatea oraşului? Sau mai bine îl întreb pe Fat Frumos, din No Name Yet? Parcă el este noul proprietar al oraşului tău :D
Neaţă buna :).
Eu vad ca Spartacuscrixus inca joaca , iar alianta din care face parte este aliata cu voi ..

Waw , dar ce intemeietori putini aveti :).. Sa nu cumva sa mai bagati unu in plus , ca strica ..
 

DeletedUser

Guest
Asta-i aşa, ca o răutate la adresa noastră deoarece nu te-am primit în alianţă? :D
 

DeletedUser

Guest
a , nu neaparat :)) .

Nu am fost suparat niciodata , oricum nu aveam cum sa va ajut daca era la o adica.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus