Discutii generale Ny

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6448

Guest
jazz....dar care e trb cu grepo allstars de pe lumea asta?a primit permisiunea sa se folosesca de numele asta?
 

DeletedUser

Guest
Da, stiu si eu, am intrebat prin alianta daca a cerut cuiva voie dar nu am primit nici un raspuns inca(nu e on lumea) si tare imi e ca e pe naspa treaba si fara acordu nimanui.
 

DeletedUser

Guest
hmmm....daca ai zice si cine esty....ca numele tau nu imi e cunoscut...scz
MOARTEA:))
Bahahaha, bine faci bre. Sufarr, am vazut ca tu esti deja, cu atat mai mult intr-o alianta destul de dubioasa bazata pe mass recruit :(

Pe mine nu ma intereseaza alianta...Am vazut ca s-a dus un vechi prieten,spartacuscrixus,si am zis sa ma bag si eu...inca sunt in cautare de alianta,as face si eu una,daca as avea cu cine...
 

DeletedUser

Guest
Ce parere aveti de Top 15 aliante?Careia dintre ele ii prevedeti un viitor stralucit? :)
 

DeletedUser

Guest
Salutare dubala.
Akmon abia astept sa vad noua voastra alianta,mult succes.
 

DeletedUser

Guest
nu cred ca va mai fi ..
BenHur asta e cam ta*fa
.. vom vedea .
 

DeletedUser

Guest
dea .
am facut o alianta in N-E.
ne cheama BAZA DE RELAXARE , iar eu sunt BenHur vs Akmon .:)
 

DeletedUser2795

Guest
MOARTEA:))


Pe mine nu ma intereseaza alianta...Am vazut ca s-a dus un vechi prieten,spartacuscrixus,si am zis sa ma bag si eu...inca sunt in cautare de alianta,as face si eu una,daca as avea cu cine...


ce vreau eu sa fac este doar un proiect,daca nu iasa nu va fi
Ma voi retrage intro ally si voi sta la umbra
cum se spune mai sus
sa avem cu cine,speram ca acum vine iarna si mai stam si la gura sobei[pc]
 

DeletedUser

Guest
Bătrânii sunt la modă .
când vom găsi un nume concret , vom anunţa =)) .:p
 

DeletedUser

Guest
Spartacus si eu lucrez la un proiect pentru o viitoare lume,speram ca una mai buna poate chiar pe sistem vechi de 1.0 daca ni se aproba propunerea.Poate facem ceva,cu o elita de jucatori pro.
Salut dubala,bine te-am gasit pe ny.Esti un jucator bun,sa te vedem in actiune :p.
 

DeletedUser

Guest
Server pe sistem de 1.0 nu cred ca se va mai face...eu nu m-as supara de altfel :)

Da' ce aici nu avem un proiect important?! Adica acela de a nu fii cuceriti... :p
 

DeletedUser

Guest
Server pe sistem de 1.0 nu cred ca se va mai face...eu nu m-as supara de altfel :)

Da' ce aici nu avem un proiect important?! Adica acela de a nu fii cuceriti... :p
Mai sti :D

Oh,uite o alianta calumea:JUST DO IT.
Am remarcat cativa jucatori buni pe care ii cunosc de la ei,cred ca totusi vom avea parte de competite.
 

DeletedUser

Guest
Neata.Sunt ceva probleme cu serverul?Nu ma pot conecta... :(

EDIT:
Nu mai am probleme...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus