Dinastia Tracilor vs Gladiatorii 65 si gardienii

  • Autor subiect andrei cel viteaz
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Cratos nu baga copii in seama :D

Lasai sa vorbeasca pe forum ca noi vorbim pe joc.


In alta ordine de idei spor la treaba si cratos daca aveti razboi sa imi zici si mie.
 

DeletedUser4201

Guest
Ce mai fac gladiatorii? De cand ma uitam pe forum sa vad astia nu se bat si ei cu nimeni! :D MULT MULT SUCCES CU ORICINE VA BATETI!!! Si cratos daca vrei sa te ajut cu orice, absolut orice imi dai msg. MOAMA CE MA BUCUR CA SUNTETI IN TOP!!! CE LE DA IOANA locul 12 atacatori. :D Eu am invatat-o tot ce stie!! :p:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ne merge bn tagesorin........si vad ca si tie pe kapa iti merge foarte bn...
 

DeletedUser

Guest
eeee ... pai oamenii se adapteaza domle' ... ma intreb daca va aparea v3.0 lumile 1.26 vor ramane parasite , numai cu orase fantome ?
 

DeletedUser

Guest
IN NICIUN CAZ NU VOR RAMANE PARASITE....
k EU NU PLEC DE PE ELE.:)
_____________________________________
(res)Stiinta inseamna putere. (res) (P)Dar puterea nu inseamna neaparat stiinta. (P)
(SH)Nu va grabiti cu razboaiele (SH) (dip)Ca o sa va macine pacea (dip)
 

DeletedUser

Guest
tage

da..tage...m-ai invatat tot ce stiu..si-ti multumesc pt asta...,dar sti cum e vorba aceea...profesorul este bun doar atunci cand elevul il intrece...,iar tu..esti un profesor bun..:p
 

DeletedUser

Guest
Gladiatorii65

Ce mai fac vitejii mei gladiatori? De cand ma uitam pe forum sa vad astia nu se bat si ei cu nimeni! :D MULT MULT SUCCES CU ORICINE VA BATETI!!! Si cratos daca vrei sa te ajut cu orice, absolut orice imi dai msg. MOAMA CE MA BUCUR CA SUNTETI IN TOP!!! CE LE DA IOANA locul 12 atacatori. :D Eu am invatat-o tot ce stie!! :p:p

Sa-ti spun ceva....Gladiatorii65 nu mai sunt ai tai...au incetat sa fie in momentul in care ai plecat!Daca ai uitat, noi avem o deviza...NOI SUNTEM GLADIATORII65 cei de AZI, MAINE..si vom fi mereu...iar cei care fac parte din echipa de azi sunt mai puternici decat iti poti imagina..si este doar meritul lor ca alianta a ajuns acolo unde este...
Trecutul este trecut ..si ramane trecut..pentru noi conteaza prezentul si viitorul...
Sincer, intr-un fel stiu ca esti bucuros ca am ajuns aici pentru ca intr-un fel este si meritul celor care au fost pentru ca ei au pus bazele, dar, de cladit..am cladit noi, cei de AZI...si...vom cladi in continuare...pentru ca nu ne-am plictisit de versiunea veche...nu ne putem plictisi de prieteni...
 

DeletedUser

Guest
razboi

personal..raman uimita..aflu stirile pe forum...:D..
se pare ca va plictisiti..nu aveti ce face pe joc si creati subiecte..gen razboi Dinastia vs...
eu nu stiu de nici un razboi...,iar tu tage..trebuia sa sti..daca era razboi picau orasele tracilor unul dupa altul...doar ma cunosti ;)
asadar..nu mai sporovaiti aiurea...pt c-o faceti in necunostinta de cauza...,dar, cum fiecare e liber sa faca ce vrea...puteti discuta despre orice..insa,nu aveti dreptul sa induceti lumea in eroare...
in legatura cu norocul...draga andrei...afla ca norocul si-l face omul, singur, cu mana lui...daca esti asa viteaz hai sa "discutam" pe joc...vorba multa..saracia omului..si nu vad sensul vorbelor..asa ca te invit "sa discutam" pe joc...:cool:
 

DeletedUser4063

Guest
Ce mai fac gladiatorii? De cand ma uitam pe forum sa vad astia nu se bat si ei cu nimeni! :D MULT MULT SUCCES CU ORICINE VA BATETI!!! Si cratos daca vrei sa te ajut cu orice, absolut orice imi dai msg. MOAMA CE MA BUCUR CA SUNTETI IN TOP!!! CE LE DA IOANA locul 12 atacatori. :D Eu am invatat-o tot ce stie!! :p:p

Salut Sorine , nu este nici un razboi declarat .... ce ne batem unii cu altii e altceva ...Andrei cel Viteaz a postat si el in lipsa de ocupatie ,
in rest merge treaba :) pe mine sa zicem ca ...in tainele jocului m-a initiat Hekia daca tot e vremea dezvaluirilor , e prima persoana cu care am luat contact si pot sa zic ca sfaturile care mi le-a dat au fost pretioase :)
 

DeletedUser

Guest
Adaugă data: 09/03/11

Standard
stergeti conturile --vom protesta masiv fata de acest joc pana se va introduce inapoi vechea versiune--nu mai bag bani pt asa ceva
 
Sus