Dinastia Tracilor vs Gladiatorii 65 si gardienii

  • Autor subiect andrei cel viteaz
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Dinastia a declarat razboi gladiatorilor si gardienilor
.Toti tracii vor trebui sa se apropie cat mai mult de marea 65 pentru ca atacurile sa fie mai scurte. Voi cine credeti ca va castiga? Damagelol si Cratos2010 sau Posada cu Iarriba,greepool si Lord Radu?
 

DeletedUser

Guest
Andrei cel viteaz, zi tu primul cine crezi ca castiga.;)

____________________________________________________
(res)Stiinta inseamna putere.(res)(P)Dar puterea nu inseamna neaparat stiinta.(P)
 

DeletedUser

Guest
Winner Dinastia tracilor :angry:. aveti avantajul ca sunteti pe 65 si pe cratos ca de nu era vai de voi
 

DeletedUser4063

Guest
Dinastia a declarat razboi gladiatorilor si gardienilor
.Toti tracii vor trebui sa se apropie cat mai mult de marea 65 pentru ca atacurile sa fie mai scurte. Voi cine credeti ca va castiga? Damagelol si Cratos2010 sau Posada cu Iarriba,greepool si Lord Radu?


aflu si eu lucruri noi de pe forum , Andrei daca sunt 2-3 orase cucerite/pierdute trebuie facut topic pe forum ?

sincer cred ca cei mai in masura sa posteze ar fii intemeietorii/liderii din Dinastia Tracilor , in alta ordine de idei eu nu stiu sa fi declarat cineva razboi ! asa ca este irelevant sa te pronunti cine va castiga ...cand de fapt nu este nimic de castigat .
 

DeletedUser

Guest
mda sunteti mari declaratori de razboaie ...sunteti luptatori mari locul vostru este intr-un episod din tom si jerry ai declarat razboi cum v-ati unit 3-4 aliante si atacati 50 de insi lol ce sunteti voi NATO deci fiecare in parte sunteti praf ca face-ti o fuziune din 4-5 aliante ca atacati toti pe unu voi va numiti razboinici? si eu cu un oras de 3000 te pot cuceri daca daca te ataca 50 de jucatori asa ca sterge-ti topicul asta si vezi-ti de treaba pacaliciule auzi tu razboi....ai spus cumva cuiva ca sunteti 4 aliante insumand peste 1000 de jucatori??!!+pacte+academii+winguri si tot nu ati facut nici o branza !!?? disperarea din voi e ca pierdeati orase....stai linistit ca mai mult de marea in care sunteti nu o sa treceti!!!
auzi tu RAZBOI...tu ai fi in stare sa faci pacte si cu lumea alpha sa ataci !!!!

iti doresc o zi buna!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4063

Guest
mda sunteti mari declaratori de razboaie ...sunteti luptatori mari locul vostru este intr-un episod din tom si jerry ai declarat razboi cum v-ati unit 3-4 aliante si atacati 50 de insi lol ce sunteti voi NATO deci fiecare in parte sunteti praf ca face-ti o fuziune din 4-5 aliante ca atacati toti pe unu voi va numiti razboinici? si eu cu un oras de 3000 te pot cuceri daca daca te ataca 50 de jucatori asa ca sterge-ti topicul asta si vezi-ti de treaba pacaliciule auzi tu razboi....ai spus cumva cuiva ca sunteti 4 aliante insumand peste 1000 de jucatori??!!+pacte+academii+winguri si tot nu ati facut nici o branza !!?? disperarea din voi e ca pierdeati orase....stai linistit ca mai mult de marea in care sunteti nu o sa treceti!!!
auzi tu RAZBOI...tu ai fi in stare sa faci pacte si cu lumea alpha sa ataci !!!!

iti doresc o zi buna!!!

Sincer , nu inteleg postul tau catre cine este adresat , uita te mai bine de cine este creeat , daca te uiti mai atent la postul meu de mai sus , am mentionat ca nu stiu de nici un razboi , asa ca te rog fi mai clar .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Calm, oameni buni, calm :)))).

Posturile de genul "razboi, orgolii", etc, sunt facute special de catre si pentru pacalici de genul lui andrei cel guraliv si rmcxyz sa-si verse frustrarile.
 

DeletedUser

Guest
RMC6000 daca ar fi adresat catre mine mesajul te-as rupe in doua. ai grija cum vorbesti. am 180.000 de puncte pe Eta si sunt in alianta cu tine. contu asta l-am creat doar pentru forum.
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca nu era cazul sa se creeze acest topic ... daca avem pacte sau relatii diplomatice sau razboaie cu aliante nu ne ducem fuguta pe forum sa dam stirea : am facut pact cu X , purtam razboi cu Y ... ce este intre noi intre noi ramane ... dar nu cred ca era cazul pt ca nu e vorba de nici un razboi
 

DeletedUser

Guest
RMC6000 daca ar fi adresat catre mine mesajul te-as rupe in doua. ai grija cum vorbesti. am 180.000 de puncte pe Eta si sunt in alianta cu tine. contu asta l-am creat doar pentru forum.

taci dupa ce ai stat ascuns cand aveam nevoie(alianta) de tine acum vi si faci declaratii de mare viteaz!!!??
 

DeletedUser3972

Guest
eu unul prefer "vorba" multa pe forum,dar cu un rost.imi plac topicurile de acest gen,de aceea nu ar trebui nimeni criticat.pentru a vedea daca este un razboi sau nu,asteptam rapoarte.pana atunci,voi va certati degeaba.Nu vad nici un nume cunoscut,asa ca nu vad de ce va apucati de criticat.majoritatea jucatorilor de aici sun jucatori de la eta incoace,asa ca shhh.nu sunteti mari generali in razboi sau care ar fi trecut prin batali de acest gen pe Grepolis.BaftA!
 

DeletedUser

Guest
eu unul prefer "vorba" multa pe forum,dar cu un rost.imi plac topicurile de acest gen,de aceea nu ar trebui nimeni criticat.pentru a vedea daca este un razboi sau nu,asteptam rapoarte.pana atunci,voi va certati degeaba.Nu vad nici un nume cunoscut,asa ca nu vad de ce va apucati de criticat.majoritatea jucatorilor de aici sun jucatori de la eta incoace,asa ca shhh.nu sunteti mari generali in razboi sau care ar fi trecut prin batali de acest gen pe Grepolis.BaftA!


SnOp, "General de razboi" e un concept neadegvat Ce inseamna dupa parerea ta general de razboi? Nu stii prin ce batalii am trecut noi. Trebuie sa asteptam "numele mari" ca sa ne apucan sa criticam? Ce nume mari te asteptai sa vezi?.....

________________________________________________________
(res)Stiinta inseamna putere.(res)(P)Dar purerea nu inseamna neaparat stiinta.(P)
 

DeletedUser4063

Guest
incetati va rog , se poate sterge !!! pana acum sunt discutii inutile si fara relevanta , un topic nou deschis pentru ETA fara nici un temei .

Andrei daca tot ai deschis topicul de ce nu l-ai deschis cu nick-ul din joc ?

*SnooP , nu te stiu ( cum ai zis ...eu is mai nou ) dar nu isi au rost comentariile , este un topic facut aiurea de cineva ....daca se dau 10-15 atacuri ...este razboi .... sa fim seriosi !!!


nu mai are rost sa postez .... asa dau numai apa la moara
 

DeletedUser

Guest
eu unul prefer "vorba" multa pe forum,dar cu un rost.imi plac topicurile de acest gen,de aceea nu ar trebui nimeni criticat.pentru a vedea daca este un razboi sau nu,asteptam rapoarte.pana atunci,voi va certati degeaba.Nu vad nici un nume cunoscut,asa ca nu vad de ce va apucati de criticat.majoritatea jucatorilor de aici sun jucatori de la eta incoace,asa ca shhh.nu sunteti mari generali in razboi sau care ar fi trecut prin batali de acest gen pe Grepolis.BaftA!

1. ma cunosti foarte bine :D
2. nu vei vedea rapoarte :(
 

DeletedUser

Guest
razviboy97, de ce nu vor fi rapoarte? Deja s-a terminat razboiul care n-a fost razboi? :p
 
Sus