Dimale

  • Autor subiect DeletedUser17271
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ElChapo

Stie Tot
Care mai aveti ceva de comentat sugeti multa pula =))))))))))))))))))) de vi se apleaca luati cu lamaie=))))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Da le ma pace la sugatori astia de pula=)))))))) cand joaca rage undeva n au loc de el=))))))))))))))))) lumea e prea proasta,vorbesti chineza pentru multi si asa va ramane=))))) dupa se mira dupa ce i injuri=))) ca le vorbesti okey si le explici nu e bine,ca i injuri nu e bine=))))) da i in mm =))))
"După se mira după ce i injuri"

Vorbeste corect prostovane

Cum te ai pisat pe noi? Scorul oraselor cucerite era de 92 vs 91... noi 92 și voi 91.

Acum după ce ați sters.. Este de 100 vs 91
 

ElChapo

Stie Tot
"După se mira după ce i injuri"

Vorbeste corect prostovane

Cum te ai pisat pe noi? Scorul oraselor cucerite era de 92 vs 91... noi 92 și voi 91.

Acum după ce ați sters.. Este de 100 vs 91
De dau un test de gramatica cu tine iei nota 4.9 si eu 10=))))))) scriu rapid de pe telefon si spre deosebire de altii nu folosesc corector ca n am nevoie de asa ceva=))))))))) aaaa da am uitat sa ti transmit ceva=)))) bag pula in familia ma tii=)))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Orașe s-au cucerit și s-au pierdut, nu mai contează cum și în ce fel.

Dacă erați așa buni și după plecările astea.. trebuia să fiți în mijlocul nostru. V-ați mentinut la intersecția celor 4 mari unde au fost și plecările dintre care unii nu au cedat granița ca altfel erați prin marea 53 sau 64.
Trebuia să cedeze abel, andi, juicexd, ingerul negru19 și evident și tu prostovane.
 

ElChapo

Stie Tot
Orașe s-au cucerit și s-au pierdut, nu mai contează cum și în ce fel.

Dacă erați așa buni și după plecările astea.. trebuia să fiți în mijlocul nostru. V-ați mentinut la intersecția celor 4 mari unde au fost și plecările dintre care unii nu au cedat granița ca altfel erați prin marea 53 sau 64.
Trebuia să cedeze abel, andi, juicexd, ingerul negru19 și evident și tu prostovane.
Repet sa mi bag pula in familia ma tii=))))
 

costinrd

Membru
Păi ca idee.. rage care a jucat în demos, nu are nici-o legătură cu rage de pe celelalte servere sau ce vedeți voi pe aici.

corect...acelasi numar de lumi castigate...alt rage dar cu aceleasi rezultate, ca in opera lu' Caragiale - revizuit dar neschimbat ! :D

las aici citatul, pentru astia mai necititi:

„Din două una, daţi-mi voie: ori să se revizuiască, primesc! Dar să nu se schimbe nimica; ori să nu se revizuiască, primesc! dar atunci să se schimbe pe ici pe colo, şi anume în punctele… esenţiale”
― Ion Luca Caragiale, O scrisoare pierdută
 

DeletedUser17271

Guest
Coie ne-am pisat pe Demos pe lumea asta in special pe tine ne-am pisat si pe mister Capone liderul vietii =)))) .
Coie ai fugit din Wild ca sa iei coronita si trofeu =))))) .(Asta pe langa faptul ca te dadeau datoriile din casa fmm de lepra) .
Tu vorbesti de carat ma lake , imi scriau colegii zilnic de tine ca nu voiau sa te ajute cu sprijin pe cuceririi de asta si iti spargeau nave peste nave jucatorul pli ca nimeni nu voia sa te ajute , de ce ?! ca erai prea bun ... noi aveam baza in m45 , si el sarea din insula in insula in m54 cucerind inactivi ca mai apoi sa dea circulara in alianta pt sprijin permanent , asa baga el nave si cucerea =)))) ca trebuie sa fi si mare jucator sa vanezi inactivi la 4 5 insule de granita si dupa sa ceri permanent .
Diferenta dintre tine si Xergio e ca macar ala nu cerea permanent =)))) .
Si ma lepra tu vorbesti de dat ultima farama de viata =))))))))))))))))))))))).
Bai lake 90% din Wild au peste 30 anii casatoriti cu familii , copii , 50% din Wild joaca exclusiv de pe telefon . coie cand voi Demos faceati actiunii la bonus sau peste zii noi eram la job sau cu familia ,esti prost .
Pai gu stateai lesinatule noapte de noapte pana la 4 5 dimineata si incercai nave . Si tu vorbesti de disperatii si opsedatii de joc =)))))) .
Si bai lake sa sti o chestie si sper sa citeasca si handicapatul celalalt un jucator care il vezi in linia 2 , sau nu face granita nu e pentru ca nu poate sau nu e capabil e pentru ca nu are timpul necesar si are altele mai importante .
Pai ma lake tu te-ai gasit sa vorbesti de disperat de grepolis care esti non stop pe extern deci postez acum dupa 2 minute vad postare de la tine =))))))))).
Si daca eu mi am pierdut n iubite si n vacante inseamna ca ba am avut si o sa am , dar tu ?! Coita nu ai iesit din Harsova de cand te ai dus la 18 ani sa iti faci buletinul la Contanta =)))))). ce kkt vorbim =)))).
Asa de tare te ai pisat pe noi si in special pe mine ca eu am mai castigat o lume , si acum culeg fantomele tale =)))))) .
Ne am pisat pe tine si pe Demos =))))))).
te ai chinuit 3 lunii de zile noapte de noapte cu ciupeli la 2 3 dimineata daca au fost ca sa iti iei muie in 6 zile acum la final si de la unii semi activii care nici nu aveau coie alarme pe timp de noapte .
Te ai chinuit sa iei orase de la gucci si acum si ala poate sa se pise pe tine =))))))))))) Sa pisat coie pe tine la minunii te a tinut de ferma de favoruriii .
Coie sunt prea orgoliosi colegii tai sa recunoasca dar eu bat pariu ca tu nu ai dat mai multe de 5 10 accelerarii toata durata minunilor
Coie ti ai luat muie original .
Sa nu uiti pe joc pielea pli , in real pielea pli asta esti =))))) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17271

Guest
A si sa nu uitam navele ce le ai bagat tu la Wild au fost ori la mama dreaq prin actiunii ori ciupeli la semi-activii pe la 3 4 dimineata .
Ca nave pe din astia ca mine de unde draq sa dai =)))))) Cand tu nici macar de atacat nu aveai tupeu asa de mare jucator esti tu =)))))
 

DeletedUser17271

Guest
ce draq sa mai spui si tu .. cand de 4 5 ani ti am dat muie peste tot pe unde te-am prins
a cata lume e pe care o pierzi impotriva mea ??? .
Coita te am facut de kkt pe oriunde te am prins per orice lume te am gasit sunt teroarea ta la orice capitol te-am facut , si nu doar pe joc =))))
si cand te ccai pe tine ca esti programator si manager la goblin , si ca parinti tai nu stiu ce .... asa de tare ti am dat la muie incat erai indragostit de o tipa si tipa era in pat cu mine :))))))))))
Cat imi dai ca cu un telefon aflu si daca esti jandarm ?
 

ElChapo

Stie Tot
vorbim de tipa aia care ti a mancat bani si dupa te a lasat cu ochii in soare?:))))))) mare cuceritor si tu :))))))))))))))))))))))) hahahahhahahahahahaha,cui ii raspund eu :))))) ai de plm :)))))))))) ala care vorbeste cu lumea din wild fangs ca sa regizeze ca se intereseaza de paturile :))))))))))) du te coaie in lumea ta ca esti prea mic pentru mine si mereu vei ramane mic :)))
 

ElChapo

Stie Tot
Unitatea Specială 72 Jandarmi Pază şi Protecţie Instituţională Cernavodă Anghel Saligny ia si intereseaza-te smecherule care dai cate un telefon si stii tot :))))) ti-am dat eu numele brigazii de care apartin:))))))))))) al drq sclav in belgia :))))))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
Unitatea Specială 72 Jandarmi Pază şi Protecţie Instituţională Cernavodă Anghel Saligny ia si intereseaza-te smecherule care dai cate un telefon si stii tot :))))) ti-am dat eu numele brigazii de care apartin:))))))))))) al drq sclav in belgia :))))))))))))

cumparati va coe certificat la pagina fmm
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus