Dimale

  • Autor subiect DeletedUser17271
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ElChapo

Stie Tot
20221026-190705.png



@ElChapo Sa nu uiti sa ridici coroana si pentru mine !
Lasa ca mi ridici tu mereu trofeul seara de seara=)))) baaa eu in locul tau as tace din gura=)))))) dar cand cari in spate o alianta de dormeze vai mama lor timp de 2 luni asa se intampla=)))))))))))))) prind glas toti fraieri=))))))) ca idee ma pis pe lumea dimale=)))) ma pis pe grepolis la orice ora=)))))) ai fost si esti un disperat dupa grepolis=)))) doar aici ai reusit sa te afirmi =))))))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
parca era invers... parca tu ne carai in spate si tot tu carai si trofeul

acum iar te suscesti la 360 de grade

acum spui ca de fapt si pe demos i-ai carat ? inclusiv pe anubis fantoma ?
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
:))))))))) direct eseu permanent =)))
O cam suge rau Rage asta:) eu zic sa-l bati putin cu cureaua sa-si revina la realitate...pare scapata din lant javra
smiley-emoticons-bravo2.gif


Ce a fost Demos Kratos si ce a ajuns..sa joace prin Demos toate javrele gen Rage..

Inainte cand era Demos Kratos si Friends..toti injurau Friends ca primea toate javrele..acuma e invers..se intoarce roata
 

DeletedUser17271

Guest
Lasa ca mi ridici tu mereu trofeul seara de seara=)))) baaa eu in locul tau as tace din gura=)))))) dar cand cari in spate o alianta de dormeze vai mama lor timp de 2 luni asa se intampla=)))))))))))))) prind glas toti fraieri=))))))) ca idee ma pis pe lumea dimale=)))) ma pis pe grepolis la orice ora=)))))) ai fost si esti un disperat dupa grepolis=)))) doar aici ai reusit sa te afirmi =))))))
Te-ai descris perfect printesa mica =))))
 

ElChapo

Stie Tot
O cam suge rau Rage asta:) eu zic sa-l bati putin cu cureaua sa-si revina la realitate...pare scapata din lant javra
smiley-emoticons-bravo2.gif


Ce a fost Demos Kratos si ce a ajuns..sa joace prin Demos toate javrele gen Rage..

Inainte cand era Demos Kratos si Friends..toti injurau Friends ca primea toate javrele..acuma e invers..se intoarce roata
Sa i sugeti pula lui Rage fanelor=)))))
 

DeletedUser17271

Guest
=)))Pai ma lake nu tu te cacai pe tine ca Demos e cea mai buna fa face ca drege ca la final ne dai sa ridicam coroana ca noi suntem niste martalogi s.a
Acum ca ai carat o alianta de dormeze in spate =))))))))))))
Vai de pla ta =))))) .
Aia e lasa ca ridici coroana pe golgi ... daca e ....
 

CaponeM

Stie Tot
O cam suge rau Rage asta:) eu zic sa-l bati putin cu cureaua sa-si revina la realitate...pare scapata din lant javra
smiley-emoticons-bravo2.gif


Ce a fost Demos Kratos si ce a ajuns..sa joace prin Demos toate javrele gen Rage..

Inainte cand era Demos Kratos si Friends..toti injurau Friends ca primea toate javrele..acuma e invers..se intoarce roata

Păi ca idee.. rage care a jucat în demos, nu are nici-o legătură cu rage de pe celelalte servere sau ce vedeți voi pe aici.
 

ElChapo

Stie Tot
=)))Pai ma lake nu tu te cacai pe tine ca Demos e cea mai buna fa face ca drege ca la final ne dai sa ridicam coroana ca noi suntem niste martalogi s.a
Acum ca ai carat o alianta de dormeze in spate =))))))))))))
Vai de pla ta =))))) .
Aia e lasa ca ridici coroana pe golgi ... daca e ....
Pai eu ti am zis ma,imi ridici trofeul seara de seara si oricare alt catel din wild =))))))))))))))) pai v am carat in morti vostri timp de 2 luni,de nu eram eu cu sorinel in 54 peste ei iti intrau in mare si se pisau pe tine=))))))))) asa buni ati fost incat pe sinope v ati dat cartonas rosu singuri si pana sa luati cartonas rosu va calareau 10 baietii din all stars=))))) si Demos ramane oricum cea mai buna alianta =)))))))))))))))) tu ai o asa obsesie sa bati Demos incat orice alianta o cataloghezi drept Demos=)))))))n ai reusit sa bati pe Sinope Demosul acum pe dimale a jucat demos cica=))))))))))))) nu o mixtura de playeri exact cum a fost pe hermonessa=))) nu domnule a fost Demos pe Dimale=))))) fie ca tine ma a fost Demos pe Dimale =))))))))))))))))))))))))))))))))))) macar noi ("Demosul") am stat si v am muit pe harta=))))))))))))))))))))))))))))))) in 2 insi ne am pisat pe o alianta intreaga =)))))))))))) ne am pisat pe maretul Wild Fangs =))))
Dar stii care e diferanta intre noi si voi ma?=))))) ca voi v ati dat si ultima farama de viata,pe cand noi jucam relax si la stou =))))))))))))))) pai tu pisatule ti ai pierdut n iubite din cauza la joc=)))) ti ai pierdut n vacante din cauza la joc=))))) tu te duci in vacanta si in loc sa te bucuri de ea stai pe camera si joci grepolis=)))))) asta e diferenta intre mine si tine=)))) tu un disperat alt grepolisului,eu un simplu om care joaca de placere si se pisa pe d astia ca tine=)))) hahahahahahhaa
 

ElChapo

Stie Tot
Păi ca idee.. rage care a jucat în demos, nu are nici-o legătură cu rage de pe celelalte servere sau ce vedeți voi pe aici.
Da le ma pace la sugatori astia de pula=)))))))) cand joaca rage undeva n au loc de el=))))))))))))))))) lumea e prea proasta,vorbesti chineza pentru multi si asa va ramane=))))) dupa se mira de ce ii injuri=))) ca le vorbesti okey si le explici nu e bine,ca i injuri nu e bine=))))) da i in mm =))))
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus