Depozit favoruri

DeletedUser

Guest
Ideea este interesantă la mărirea capacității de stocare, mai trebuie lucrat la mărire. Deși sunt un jucător care folosesc premium, nu aș vrea să se implementeze asta doar pentru jucătorii premium, ar dezechilibra extrem de mult jocul.

Varianta mea pentru extinderea depozitului de favoruri: câte 100 puncte cultură pentru 50 în plus. În acest mod, jucătorii activi vor căpăta puțină recunoștință pentru munca lor.
 

DeletedUser4006

Guest
Ideea este interesantă la mărirea capacității de stocare, mai trebuie lucrat la mărire. Deși sunt un jucător care folosesc premium, nu aș vrea să se implementeze asta doar pentru jucătorii premium, ar dezechilibra extrem de mult jocul.

Varianta mea pentru extinderea depozitului de favoruri: câte 100 puncte cultură pentru 50 în plus. În acest mod, jucătorii activi vor căpăta puțină recunoștință pentru munca lor.

Sunt CONTRA la ce ai zis :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Varianta mea pentru extinderea depozitului de favoruri: câte 100 puncte cultură pentru 50 în plus. În acest mod, jucătorii activi vor căpăta puțină recunoștință pentru munca lor.

Stai ca nu inteleg. La fiecare 100 de puncte se largeste depozitul sau trebuie sa renunti la 100 de puncte ca sa-l largesti ?
 

DeletedUser

Guest
Trebuie să renunți la 100 puncte. Ar fi prea ușor doar să ajungi la 100 puncte și să-ți bage încă 50 automat.
@DanyGrecul: Tu n-ai ajuns pe toate lumile la un loc la 100 puncte de cultură, cred că ai putea să te abții de la comentarii de genul <sunt contra> fără argumente.
 

DeletedUser

Guest
Crede-ma, nici in ruptul capului nu ar accepta cineva sa dea 100 puncte de cultura pentru ce ai spus tu :) ;)
 
Sus