Depozit favoruri

DeletedUser4006

Guest
Propun sa se creeze in "Agora" (cand apesi) sa exista un fel de buton pe nume "Depozit de favoruri" ! In "depozitul de favoruri" in care sa putam mari depozitul de favoruri (pana la 900) in care sa-i facem UPGRADE pana la Maxim!

Cerinte:
-25lv senat
-25lv templu
- 1lv Statuie divina
-10lv ferma ;)
 

DeletedUser

Guest
aia cu statuia e praf .. nu imi convine ..
asa sunt pro .. si sa poti stoca , sa pui 1000 in "depozit" si sa mai putem sa avem si cele 500 favoururi in templu ..
 

DeletedUser

Guest
Nu prea am inteles propunerea, dar largirea "depozitului" de favoruri este un lucru destul de bun.

@DanyGrecul, ai putea te rog sa reiei ? Si fara Statuie divina, o cladire speciala nu poate sa aiba doua atributii.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca se referea ca daca ai ales statuia divina si ai si templul maxim,deci te-ai axat pe productia de favoruri, sa ai un "depozit de favoruri"(un fel de pestera pentru argint dar care sa aiba o limita, 900)

Propunerea chear este interesanta si foarte folositoare,mai ales cand avansezi in joc,limita de 500 este foarte mica...
Am mai vazut propunerea asta pe alte servere,de fiecare data respinsa din tot felul de motive;dar sa speram ca pana la urma se va accepta,macar sa fie o optiune Premium...
 

DeletedUser

Guest
Sa speram ca si din acest motiv(practic vor face mai multi bani atragand prin mai multe si imbunatatite oferte premium) dar si daca mai multa lume cere asta, se va accepta introducerea unei astfel de optiuni.
Chiar daca vor fi unele "clauze" spre exemplu acele favoruri nu le vei putea folosi in orice situatie (cum nici argintul din pestera nu il poti folosi in constructii,doar la spionaj)
S-ar putea folosi numa sau in doar cateva din situatiile: atacuri/ aparare/ resurse/ unitati mitice...etc
 

DeletedUser

Guest
PRO , dar 900 , este exagerat ..

As spune 250-500 , sa fie un total de 750-1000 de favoruri ..
 

DeletedUser

Guest
Propun sa se creeze in "Agora" (cand apesi) sa exista un fel de buton pe nume "Depozit de favoruri" ! In "depozitul de favoruri" in care sa putam mari depozitul de favoruri (pana la 900) in care sa-i facem UPGRADE pana la Maxim!

Cerinte:
-25lv senat
-25lv templu
- 1lv Statuie divina
-10lv ferma ;)

statuia divina-nu
ferma nush de ce ai bagat o in discutie pentru ca oricum o construiesti si o ai la nivel 40 inainte sa ai templu si senat la 25....

Ar fi o idee buna pentru ca eu deja am o productie de 30/h la un zeu si dimineata cand ma trezesc e plin depozitul.

Insa ar trebui sa regandesti propunerea ta in felul urmator:
Pt fiecare oras in care ai templu 25 si senat 25 sa poti depozita inca 20 de favoruri.

-e absurd sa iti faci doar intr un oras cladirile respective si sa iti maresti depozitul cu 400 de favoruri.

Si ala care ai zis sa fie valabila doar pentru jucatorii cu premium:TU NU CREZI CA AI DEJA DESTULE AVANTAJE DATORITA LA PREMIUM,PE LANGA ASTA UN CONT PREMIUM TRANSFORMA UN NOOB IN JUCATOR BUN

La ce ai propus tu sunt contra
daca regandesti putin propunerea sunt PRO :D
 

DeletedUser

Guest
Am spus ca am vazut de mai multe ori propunerea asta respinsa,faza cu folosirea contului premium POATE ii va face pe cei de la innogame sa se mai gandeasca pentru ca vor mai avea si ei de castigat,este doar un argument care ar facilita putin acceptarea propunerii
Stiu ca sunt destule avantaje daca folosesti premium,dar totdeauna se poate imbunatatii o optiune.Mai multe avantaje=mai multi utilizatori=mai mari sanse sa se accepte.
 

DeletedUser4006

Guest
@DanyGrecul, ai putea te rog sa reiei ? Si fara Statuie divina, o cladire speciala nu poate sa aiba doua atributii.
Scuza-ma ca raspund acum, am mai raspuns, dar internetul a cedat :( :
In Agora sa fie o sectiune numita "Depozit de favoruri" in care poti pastra pana la 1.000 de puncte de favoruri ! + adica +500 ;) ! Dar pentru a acea aceasta sectiune, trebuie sa ai:
-25 senat;
-25 templu.
Pentru a mari "Depozitul de favoruri" trebuie sa facem "Extindere la XX" (sau UPGRADE) ! Pentru un UPGRADE, ai nevoie de LLL Lemn, LLL Piatra, AAA Monede si desigur, XXX Favoruri :)
 

DeletedUser

Guest
De acord cu marirea capacitatii de stocare a "depozitului de favoruri".Insa se poate lucra la acea modalitate...
 

DeletedUser

Guest
Pro.Ne-ar trebui un depozit de favorurui pt oricum sunt putine cele actuale.Dar fara statuie divina.
 
Sus