Demolarea Cladirilor!!!

DeletedUser

Guest
Poti folosi oricare din cele 4 optiuni din meniul cultura pentru a putea acumula puncte de cultura. Chiar daca folosesti o singura optiune poti acumula cate puncte de cultura doresti. Piesa de Teatru este una dintre optiunie pe care le ai la dispozitie.
 

DeletedUser

Guest
am ramas fara oameni liberi

salutare....am ajuns cu toate la maxim ferma, senat ....etc...nu mai am populatie ...am vrut sa daram baile termale sa le construiesc din nou in speranta ca voi primi iar populatie li bera dar nu il pot darama ca imi cere sa am 300 de oameni liberi asta o data ....aveam plugul ,am dat resetare ca sa reprimesc 200 de oameni si nu mi-a dat nimic ....nu exista o varianta ca sa fac iar populatie libera .....am primit un sfat haios sa omor din soldati si ei devin oameni liberi....cred ca totusi ar trebui sa existe o varianta ....nu? ca la naiba ....se incheie jocul daca nu mai ai oameni liberi .....daca am mai multe orase nu pot transfera oameni liberi de la un oras la altul....o intrebare cam stupida nu?:D
 

DeletedUser

Guest
:)))))))) no comment :D

Asculta sfatul al ala care ti a zis sa iti omori din armata aici nu e prostia de travian unde iti faceai 5 milioane de trupe aici ai nevoie de putina strategie,limita de populatie/oras e de 3500 daca ai plugul cercetat si bai termale
 
Sus