Dedicatii

DeletedUser

Guest

Mah Diuza!!! Tu esti lovit de cupidon cu varfu sagetii in crestetul capului? Ce basca mea ai? Tu esti indragostit , sa moara bibi. Auzi Diuza, daca vrei sa vada Miss Pinky ca faci un gest frumos pt ea, fa-i o dedicatie la ETNO TV . Sa mor langa Pamela Andersson de nu o sa se bucure Miss Pinky enorm, pt gestul ala romantic. Sa stii ca daca ii dedici o piesa la ETNO TV va fi considerat cel mai frumos gest romantic din toate timpurile. Sigur o dai gata.
 

DeletedUser6312

Guest
Mah Diuza!!! Tu esti lovit de cupidon cu varfu sagetii in crestetul capului? Ce basca mea ai? Tu esti indragostit , sa moara bibi. Auzi Diuza, daca vrei sa vada Miss Pinky ca faci un gest frumos pt ea, fa-i o dedicatie la ETNO TV . Sa mor langa Pamela Andersson de nu o sa se bucure Miss Pinky enorm, pt gestul ala romantic. Sa stii ca daca ii dedici o piesa la ETNO TV va fi considerat cel mai frumos gest romantic din toate timpurile. Sigur o dai gata.

Sigur ca da, Etno Tv este canalul meu preferat sau cel putin va fi daca am sa incep sa ma uit din nou la tv :D
 

DeletedUser

Guest

Ce-ti dedica tie( numai melodii de love. Si ce-mi dedica mie?!! Malagambe rock . Mah diuza, tu esti batut in cap? Tu nu intelegi ca eu si Miss Pinky suntem pe felie cu ETNO TV ? Miss Pinky este innebunita dupa muzica cantata de Latareata iar mie imi plac serenadele lu Gica Petrescu .
Sigur ca da, Etno Tv este canalul meu preferat sau cel putin va fi daca am sa incep sa ma uit din nou la tv :D

Darling? Vrei sa-ti ia Casanova si televizor color? Nu-ti mai place alb negru pe lampi? Auzi mah Diuza, Miss Pinky vrea sa-i cumperi o plasma ,de tantari ...hahaha
eu nu il receptionez...;(
Prin ce catun uitat de lume locuiesti tinere? Daca nu receptionezi canalul favorit a lu' Miss Pinky inseamna ca ai casa in fundul padurii :D
 

DeletedUser6312

Guest
Darling? Vrei sa-ti ia Casanova si televizor color? Nu-ti mai place alb negru pe lampi? Auzi mah Diuza, Miss Pinky vrea sa-i cumperi o plasma ,de tantari ...hahaha
[/I][/B][/COLOR]

Gresit, dragul meu, Bulisor, nu am deloc TV in camera mea :D si nici nu am nevoie de unul ca sa ocupe spatiu si sa adune praf :D:D
 

DeletedUser

Guest

Gresit, dragul meu, Bulisor, nu am deloc TV in camera mea :D si nici nu am nevoie de unul ca sa ocupe spatiu si sa adune praf :D:D

Am inteles darling. Deci tu esti contra dezvoltarii civilizatiei umane. Auzi mah diuza ce spune Miss Pinky. Cica isi doreste un radio GLORIA ca sa asculte ANTENA SATELOR . Nu mai vrea sa priveasca la ETNO TV, vrea sa adoarma cu urechea lipita de galena la ANTENA SATELOR :D
 

DeletedUser6312

Guest
Am inteles darling. Deci tu esti contra dezvoltarii civilizatiei umane. Auzi mah diuza ce spune Miss Pinky. Cica isi doreste un radio GLORIA ca sa asculte ANTENA SATELOR . Nu mai vrea sa priveasca la ETNO TV, vrea sa adoarma cu urechea lipita de galena la ANTENA SATELOR :D

Da, asa este, aproape ca imi citesti gandurile :d
 

DeletedUser

Guest
Ok copii, o noua regula pentru acest thread.

Fiecare forumist poate sa dedice maximum 2 melodii aceluiasi forumist intr-o zi. Va rog nu va intreceti, sa nu transformam threadul in manelarie sau ciorba de zarzavaturi sau spam wannabe.
Mersi fain.
 

DeletedUser6312

Guest
Pentru Orientalis :) imi pare rau pentu spamul facut pe threadul acesta :(

[YOUTUBE]NEqHxG2Df8k[/YOUTUBE]
 

DeletedUser6401

Guest
Lil' Wayne - How To Love

Cam multe dedicatii pentru tine, 2kinky4u.:D

Daca toti iti fac dedicatii, eu de ce nu as face-o?!? Sper sa iti placa melodia. Este ceea ce ascult eu (rap)...

[YOUTUBE]2S4XUXm19SQ&feature=related[/YOUTUBE]
 

DeletedUser6312

Guest
Multumesc, Khanny, e draguta melodia si ca semn al aprecierii mele iti dedic si eu una :)

[YOUTUBE]Tm88QAI8I5A[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Pentru Orientalis :) imi pare rau pentu spamul facut pe threadul acesta :(

Mie nu imi pare rau :D Iarta-i doamne isuse doar pe ei,eu nu vreau sa fiu iertat ....hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=MGDTPIF_5xM
Pregatiti-va, nu venirea lu' Isus, ci pt SPAM :D In fiecare zi o sa ascultam rugaciuni de-astea .loooooool
 

DeletedUser

Guest
..fara jigniri alta data...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Pentru Patrat :p una dintre preferatele mele :)

[YOUTUBE]kKNLApfJNe4[/YOUTUBE]
 
Sus