Dedicatii

DeletedUser

Guest
Pentru mine...

[YOUTUBE]JByDbPn6A1o&ob=av2e[/YOUTUBE]

Pentru ea...

[YOUTUBE]uelHwf8o7_U&NR=1[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Pentru aproape minora mea favorită:
[YOUTUBE]A7uaw8W5dnE[/YOUTUBE]

Pentru bulișor:
Stegozaurul -- să înțeleg că a dispărut?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
DEDICATII MUZICALE @ grepolis

Aici dedicati piese muzicale celorlalti utilizatori de forum.

Incep eu cu prima dedicatie:

Pentru 2kinky4u:

[youtube]BwdtfuKkN3E[/youtube]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
@Orientalis. iti multumesc :)
Melodia asta ti-o dedic tie :p


[YOUTUBE]r-ovNGj9Vlk[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Azi dimineata v-am intrebat ceva dar nimeni nu a raspuns. Sa inteleg ca nu stiti sa cantati TRECETI BATALIOANE ROMANE CARPATII?
Voi stiti sa cantati TRECETI BATALIOANE ROMANE CARPATII? As vrea sa va aud acompaniati de Orchestra Radiodifuziunii Romane . Este un cantec patriotic si ar trebui sa-l stiti cu totii.
Sa va pregatiti vocile ca maine faceti KARAOKE pe youtube . Cu noul meu hit . Eu in fiecare anotimp estival trebuie sa scot cate un hit. Maine facem karaoke pe youtube. Va acompaniaza Bula ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Azi dimineata v-am intrebat ceva dar nimeni nu a raspuns. Sa inteleg ca nu stiti sa cantati TRECETI BATALIOANE ROMANE CARPATII?

Sa va pregatiti vocile ca maine faceti KARAOKE pe youtube . Cu noul meu hit . Eu in fiecare anotimp estival trebuie sa scot cate un hit. Maine facem karaoke pe youtube. Va acompaniaza Bula ...hahaha

Eu stiu versurile :D:D:D:D
dar tu vii sa asculti cum cant eu fara protectie pentru urechi?
 

DeletedUser598

Guest
Pentru DFA1/Bloodwyn. Vecinul meu cu care ma inteleg de minune fara a face schimb de mesaje! :D
PS :Daca nu merge,un click si go la youtube. NU stiu de ce imi blokeaza aici melodia! ;)
[YOUTUBE]PiJZAlHBPAo[/YOUTUBE]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Super idee Orientalis. Nota 11 de la mine! :D

Acum dedicatia mea: pentru Domnu Bula...
[YOUTUBE]RWJBSMlMwd4[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Pentru Domnu Bula...
[YOUTUBE]RWJBSMlMwd4[/YOUTUBE]
Mersi frumos tinere UTC-ist .
[YOUTUBE]G69T9wPyDIk[/YOUTUBE]


Pt ca sunt un cocosel cu 2 creste,fac si eu o dedicatie la toate puicutele dulci ...hahaha
[YOUTUBE]_b_SZYF890k[/YOUTUBE]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Draga Bulisor, nu sunt sigura ca mi-au placut melodiile dar o astept cu nerabdare pe urmatoarea.
Pana atunci iti dedic si eu o melodie :)))


[YOUTUBE]9xz5eQIz2po[/YOUTUBE]
 

DeletedUser6312

Guest
dyucy, iti multumesc, e foarte frumoasa melodia, iti dedic si eu una la fel de frumoasa :)

[YOUTUBE]bxbl8622ZnA[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Draga Bulisor, nu sunt sigura ca mi-au placut melodiile dar o astept cu nerabdare pe urmatoarea.
Pana atunci iti dedic si eu o melodie :)))


[YOUTUBE]9xz5eQIz2po[/YOUTUBE]

Stiu de ce nu ti-a placut, era tiganie :D Deh, eu numai tiganii fac, doar sunt un AUTENTIC CIOROI NEGRU :D Acum sa v-aud pe careva ca sunteti rasisti. Daca ma baneaza adminii inseamna ca sunt rasisti si nu suporta NEGRII :D
 
Sus