Da o nota jucatorului de mai sus !

DeletedUser8276

Guest
esti p****??? cand m-am laudat eu vasilica??? tu vorbesti de adevaratii jucatori!!! si poate trebuia sa pun " ca sa intelegi defapt ce motan tre sa pupi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
esti p****??? cand m-am laudat eu vasilica??? tu vorbesti de adevaratii jucatori!!! si poate trebuia sa pun " ca sa intelegi defapt ce motan tre sa pupi

Da fraiere pe "motanul" ala o sa vomit. Pai bah c```````` nici eu nu m`am laudat...chiar nu vad unde am facut asta :)
 

DeletedUser8276

Guest
Da fraiere pe "motanul" ala o sa vomit. Pai bah c```````` nici eu nu m`am laudat...chiar nu vad unde am facut asta :)

la interviul saptamanii ai ars-o aiurea si vezi cum vb... nu mai suferii atata stii si tu ca esti cum esti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Limita bunului simt ati pierdut-o pe undeva?

Imi cer scuze. Cand sunt unii ca neluh care habar nu au care este subiectul discutiei imi ies din pepeni. Inca odata imi cer scuze fata de tine Anca si de ceilalti care au citit, dar nu si fata de neluh :D

- - - Updated - - -

la interviul saptamanii ai ars-o aiurea si vezi cum vb... nu mai suferii atata stii si tu ca esti cum esti...

Nu stiu cum sunt? Nu te inteleg "esti cum esti"?.... si la interviul saptamanii am zis doar ca eugenides daca este pe primul loc este datorita faptului ca a cucerit doar de la interne, el joaca farmville nu grepolis, eu stiu mai multe odata ce fac anumite afirmatii si despre farmville`ul lui eugenides m`am lovit acum cateva zile cand am vrut sa cuceresc un oras si hop...era un alt cont de`al lui eugenides pe care il cucerea incet incet....daca nu intelegi o sa iti trimit un pm pe joc
 

DeletedUser

Guest
tu iti dai singur cu tezla in oua si apoi tot tu iti ceri iertare esti tare motanel
 

DeletedUser

Guest
tu iti dai singur cu tezla in oua si apoi tot tu iti ceri iertare esti tare motanel

Mare iti este gradina Doamne...fratilor de unde veniti voi?? Deci tu habar nu ai despre ce e vorba si comentezi aiurea....mi`am cerut scuze pentru ca...daca te uitai si tu mai sus (ceea ce se pare ca nu ai facut) ai fi vazut ca am vorbit urat in unul din mesaje...sooooooo mi`am cerut scuze fata de cei care au vazut acel mesaj pentru ca nu era un mesaj tocmai potrivit.
 

DeletedUser

Guest
Mare iti este gradina Doamne...fratilor de unde veniti voi?? Deci tu habar nu ai despre ce e vorba si comentezi aiurea....mi`am cerut scuze pentru ca...daca te uitai si tu mai sus (ceea ce se pare ca nu ai facut) ai fi vazut ca am vorbit urat in unul din mesaje...sooooooo mi`am cerut scuze fata de cei care au vazut acel mesaj pentru ca nu era un mesaj tocmai potrivit.

am cititdragule insa mi se pare ciudat ce faci :)))
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca tie ti se pare ciudat ca atunci cand gresesti sa iti ceri scuze?:))

nu chiar ciudat mi se pare ca atunci cand cnv e pasibil de ban da din colt in colt sa se scoata camasa curata .. asta vroiam sa zis .. insa vad ca inteligenta lipseste ..:)) la mai multe replici din alea :D
 

DeletedUser

Guest
nu chiar ciudat mi se pare ca atunci cand cnv e pasibil de ban da din colt in colt sa se scoata camasa curata .. asta vroiam sa zis .. insa vad ca inteligenta lipseste ..:)) la mai multe replici din alea :D

Da vad ca iti lipseste inteligenta si de mi`am cerut scuze si pentru ca probabil as fi fost banat. Iar intreb ti se pare ceva in neregula sa iti ceri scuze cand cineva iti face o mustrare ca ai incalcat o regula?
Ps: cred ca sunt prea multe informatii pentru tine si cred ca procesorul tau intern merge destul de greu :D
 

DeletedUser

Guest
Am biletele de vacanta pe birou, pixul langa ele, imi ramane doar sa completez numele pe ele....
 

DeletedUser8276

Guest
Anca nota 10(zece) pentru munca depusa si pentru ca ne suporta pe toti:)
 
Sus