Da o nota jucatorului de mai sus !

DeletedUser

Guest
Jucatorul Tania321

Puncte 9/10
Alianta 9/10
Pct.B.9 /10
Nume 8/10
Reputatie 10/10
 

DeletedUser6067

Guest
Ohmaigad

Puncte:3/10
Alianta:2/10(ca sunt alti in ea)
Pct.B:0/10(nu ai asa ceva:))
Nume:6/10
Reputatie:4/10;)
 

DeletedUser

Guest
Ohmaigad

Puncte:3/10
Alianta:2/10(ca sunt alti in ea)
Pct.B:0/10(nu ai asa ceva:))
Nume:6/10
Reputatie:4/10;)

Ai fost ma generos decat ma asteptam! In fine eu abea am inceput sa joc! Cand am facut contul de forum am inceput si jocul! Vorbim mai tarziu pentru o reevaluare! Si alianta cred ca merita ceva mai mult... fara suparare suntem pe locul 7! :))
 

DeletedUser6067

Guest
Ai fost ma generos decat ma asteptam! In fine eu abea am inceput sa joc! Cand am facut contul de forum am inceput si jocul! Vorbim mai tarziu pentru o reevaluare! Si alianta cred ca merita ceva mai mult... fara suparare suntem pe locul 7! :))

sunt un critic excelent:x
bn o revaluare mai tarziu....
 

DeletedUser8418

Guest
piticu1987

Puncte 9/10
Alianta 10/10
Pct.B. 8/10
Nume 8/10
Reputatie 10/10
 

DeletedUser6067

Guest
Dr.d3ad
puncte:5/10
Pct.B: 0/10
Nume:2/10
Reputatie :0/0
 

DeletedUser

Guest
Strict pt lumea xi:
David658
Puncte:0
Pct.B:0
Nume :8
Rep:9
Cer o reexaminare! :D
 

DeletedUser6634

Guest
Ohmaigad

Puncte 6/10
Alianta 7/10
Pct.B. 7/10
Nume 8/10
Reputatie 8/10
 

DeletedUser

Guest
Kazuyoshifunaki

Puncte 9/10
Alianta 9/10
Pct. B. 8/10
Nume 8/10
Rep 8/10
 

DeletedUser

Guest
ohmaigad

Puncte : 2
Alianta : 2
Pct. B : 2
Nume : 1 (ai copiat)
Rep : 2
 

DeletedUser

Guest
ohmaigad

Puncte : 2
Alianta : 2
Pct. B : 2
Nume : 1 (ai copiat)
Rep : 2
Baietas eu cand jucam cu numele asta MMO-uri tu nici cablu TV nu aveai. E drept recent m-am apucat de jucat Grepo dar L2, am jucat ani de zile cu numele asta. Poti verifica conturi pe Wrath si pe Dex. Asa ca nu vorbi in necunostinta de cauza!
 

DeletedUser9045

Guest
e distractiv sa vad cum va flatati singuri.......in ce-l priveste pe bugsy reputatia lui e ce-l mult de 1
 

DeletedUser

Guest
lasa ca sunt altii vedete... asa ca toti de prin una care se dau patrati pe langa aia rotunzi adca satanist si infern

Saracul de tine ce dragut esti, pisoias mic si pufos....NU ai ce sa fac impotriva noastra pe joc si o arzi si tu aiurea pe aici criticand oamenii :D cred ca voi erati aia cu "Fratia Xi"..."cele mai tari aliante care or sa rupa tot" s.a.m.d ..... nu cred ca ai auzit tu din partea celor din U.N.A vreo lauda. Asa ca CIOCUL MIC cand nu ai dovezi in ceea ce spui. Te pup pisoias :*
 

DeletedUser8276

Guest
Da asa sunt eu o ard glorios ... nu m-ai auzit pe mine cu fratia xi si nu vorbii de toata lumea si lasa ca esti tu bun de tot ai si vrajeala in tine
citat

teutz 09.07.2012 00:42
yordanis a scris următoarele:
vor sa vada cine le raspunde ca sa stie daca sunt on....vrajala de clasa a 2a


mai degraba tactica de cresa :))

Nici nu trebuie sa auda nimeni vreo lauda din partea una ca am zis mai sus cine face toata treaba asa ca nu te mai ambala...
Ti-am spus nici cu tine nu imi e rusine http://ro.grepostats.com/world/ro14/player/530760/colonizations

PS: Astept sa-mi pupi motanul!
 

DeletedUser

Guest
Da asa sunt eu o ard glorios ... nu m-ai auzit pe mine cu fratia xi si nu vorbii de toata lumea si lasa ca esti tu bun de tot ai si vrajeala in tine
citat

teutz 09.07.2012 00:42
yordanis a scris următoarele:
vor sa vada cine le raspunde ca sa stie daca sunt on....vrajala de clasa a 2a


mai degraba tactica de cresa :))

Nici nu trebuie sa auda nimeni vreo lauda din partea una ca am zis mai sus cine face toata treaba asa ca nu te mai ambala...
Ti-am spus nici cu tine nu imi e rusine http://ro.grepostats.com/world/ro14/player/530760/colonizations

PS: Astept sa-mi pupi motanul!

O sa vin doar sa vomit pe motanul tau.
Si ia zi tu te lauzi?:))))))) http://http://ro.grepostats.com/world/ro14/player/540573/colonizations vai de capul tau :)) singurele orase care le`ai luat de la inamici au fost cele doua de la Mar- care s`a lasat de joc. Asa ca ciocul mic in continuare :D
Si faza cu mesajele chiar este o tactica de cresa.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus