Cum si-a facut un nume alianta himera

  • Autor subiect quillanvoss
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
e ceva sa fi printre primele 5 locuri de pe lambda.apropo i.r.r,nici nu am auzit de alianta asta:)ce insemna i.r.r?imperiul roman rasaritean?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imperiul Roman de Răsărit .
A fost cea mai bună alianţă cât timp eu am fost întemeietorul acolo . După ce am plecat , jumătate din jucători mei au plecat în Grepo All Stars , deoarece .. le-au fost frică de ei şi au plecat .
Mă rog , întemeietorului ( nu îi dau nume , dar se ştie el , Ps-> NU REBELUL ) a decis să facă această fuziune .

Ps2-> Uităte şi tu la Bornele lumii Lambda ( Alianţe ) .
Deoarece noi eram primii peste tot .
 

DeletedUser6873

Guest
Jaguar a fost, este asa?


Din cate imi aduc aminte, din nepreafericita mea experienta pe lumea Lambda I.R.R conducea lumea, iar in spatele ei, era EDEN-ul alianta condusa de mine! Dar din cauza frici care zacea din pacate in jucatorii mei acestia au plecat, dupa ce s-au vazut dezvoltati, asta este! EDEN-ul s-a dezintegrat(probabil daca ramaneam, reuseam sa tin alianta pe loc, dar ma demoralizat foarte mult atitudinea celor care au plecat), si astfel I.R.R a devenit marea putere a lumii Lambda! Dupa o luna, nu cred ca a fost mai mult, alianta I.R.R a fost inghitita aproape in totalitate de catre alianta de pe primul loc, =GREPO-ALLSTARS=!
 

DeletedUser

Guest
aha,ms de lectia de istorie a lumii lambda.:)totusi dupa mine batalia de putere se da intre primele 5 clasate.
 

DeletedUser

Guest
Jaguar a fost, este asa?


Din cate imi aduc aminte, din nepreafericita mea experienta pe lumea Lambda I.R.R conducea lumea, iar in spatele ei, era EDEN-ul alianta condusa de mine! Dar din cauza frici care zacea din pacate in jucatorii mei acestia au plecat, dupa ce s-au vazut dezvoltati, asta este! EDEN-ul s-a dezintegrat(probabil daca ramaneam, reuseam sa tin alianta pe loc, dar ma demoralizat foarte mult atitudinea celor care au plecat), si astfel I.R.R a devenit marea putere a lumii Lambda! Dupa o luna, nu cred ca a fost mai mult, alianta I.R.R a fost inghitita aproape in totalitate de catre alianta de pe primul loc, =GREPO-ALLSTARS=!
Nu , nu -Jaguar- , ci prietenul său -BATOSAI- .

Mi s-a povestit tot , tot , absolut tot .. şi am realizat că am făcut cea mai proastă decizie că am plecat de la conducere !Decât să dau alianţa mai bine eram inactiv şi tot nu plecau toţi la Grepo All Stars .

ANUNŢ!!!!: I.R.R-UL VA LUA NAŞTERE IAR PE VIITOAREA LUME DE GREPOLIS DIN 2012 !! ATENTIE , DIN 2012 .
Nu stiu care va fii prima lume , oricum .. nu o sa am timp ca deja se apropie tezele .. Lunea care vine am la mate , joi la istorie , lunea peste 2 sapt la romana .. si dupa craciunuuuuuu :)) .
Deci , dupa 30 Noiembrie/1 Decembrie orice lume este deschisa I.R.R-ul va aparea ( desigur , din cate am inteles va fi una a eroilor , si nu vom putea intra .. )

Mario , daca doresti , poti veni si tu reunind alti jucatori vechi si .. alte probleme -> PRIVAT !.
 

DeletedUser

Guest
pacat ca ai plecat(nu is vechi pe lambda dar fie)poate era mai bine sa fi fost inca i.r.r-ul la putere nu grepo,dar nu se poate schimba nimic.
 

DeletedUser

Guest
laurjohny tu ne iubesti prea mult pe noi astia din grepo. ce-am facut asa de rau de te-am suparat?

tu ai pretentia sa-ti faci cunoscuta alianta ta cand nici nu stii o mica istorie a lumii pe care joci si te lauzi? halal exemplu dai!
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza trecutul ci prezentul.nu cred ca mam laudat prea tare:)
 

DeletedUser7545

Guest
Jaguar a fost, este asa?


Din cate imi aduc aminte, din nepreafericita mea experienta pe lumea Lambda I.R.R conducea lumea, iar in spatele ei, era EDEN-ul alianta condusa de mine! Dar din cauza frici care zacea din pacate in jucatorii mei acestia au plecat, dupa ce s-au vazut dezvoltati, asta este! EDEN-ul s-a dezintegrat(probabil daca ramaneam, reuseam sa tin alianta pe loc, dar ma demoralizat foarte mult atitudinea celor care au plecat), si astfel I.R.R a devenit marea putere a lumii Lambda! Dupa o luna, nu cred ca a fost mai mult, alianta I.R.R a fost inghitita aproape in totalitate de catre alianta de pe primul loc, =GREPO-ALLSTARS=!


Da intradevar I.R.R. a fost cea mai buna alianta,cat despre eden imi aduc aminte am fost acolo a dat o circulara in toata alianta in care solicitam sprijin ,aveam orasul sub cucerire si nu a fost nimeni in stare sa-mi sparga 10 bireme,nici macar nu mi s-a raspuns la mesaj,da intradevar EDEN-ul a fost imediat sub IRR ,asa la vreo 5000 de locuri.Mult respect pt toti jucatorii de grepolis. :pro:
 

DeletedUser

Guest
Da intradevar I.R.R. a fost cea mai buna alianta,cat despre eden imi aduc aminte am fost acolo a dat o circulara in toata alianta in care solicitam sprijin ,aveam orasul sub cucerire si nu a fost nimeni in stare sa-mi sparga 10 bireme,nici macar nu mi s-a raspuns la mesaj,da intradevar EDEN-ul a fost imediat sub IRR ,asa la vreo 5000 de locuri.Mult respect pt toti jucatorii de grepolis. :pro:

La fel şi ţie .. nu te cunosc .. dar , poate ai fost mai retras :).
 

DeletedUser6873

Guest
Nu mai conteaza ce a fost, conteaza ce va fi, poate pe o viitoare lume si atat! Trecutul trebuie lasat in urma
 

DeletedUser

Guest
Adevăr grăieşti .. Dar , prin acest trecut care l-am avut cu alianţa imperiului roman de răsărit , eu sunt cu moralul peste 100% ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus