Cum si-a facut un nume alianta himera

  • Autor subiect quillanvoss
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cum si-a facut un nume alianta himera-si acum se afla pe locul 4 pe server aliati cu fratii argonauti

va astept sa discutam aici
 

DeletedUser

Guest
wow!

uite cineva e prezent si pe aici si felicitari a deschis si un subiect!:pro:
 

DeletedUser

Guest
:D

Stiu ca vreti sa fiti bagati in seama printre "baietii mari" de pe Lambda, dar, din pacate baietii cei mari au alte distractii pe Lambda.

Dar stati pe receptie, s-ar putea sa va gasim si voua ceva sa faceti pe acolo.... si poate poate ne jucam si cu voi... candva.

Sunteti foarte simpatici, totusi. :D
 

DeletedUser

Guest
pt orientalis

nu cred ca cineva scrie aici doar asa sa se bage inseama, si chiar daca ar fi asa, de aia e forum sa se discute, nu e exclusiv pentru uni si interzis altora...egoul dumitale d-l O e mare de cand incercai sa fi trecut ca borna ca ai ajuns primul pe o mare, cine are ochi poate vedea ce cuceriri ai facut pe statistici..cei puternici ei da... tu?!, nu am uitat postarea..singur intemeietor si conducator de alianta..apoi ai renuntat si ai fost primit intr-o alianta puternica...deci...fiecare cum se stie pe aici!!:p

am gasit! post 132 de la borne

Number 1 jucator pe mare - Orientalis - peste 40k pcte ( un fel de stapanu marii sau ceva ) :D

dn0tok.jpg




suntem mai multi care am ajuns nr 1 pe mare..dar, nu asta e problema ci ca sa si raspund sincer m-a deranjat modul in care ai vrut sa ne pui la punct, ca am indraznit sa scriem pe forum!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
..cei puternici ei da... tu?!,
Verifica putin clasamentul actual. Sunt decat locul 32 pe Lambda, decat atat si sunt om cu functie in alianta de pe locul II de pe Lambda, decat atat. Am mai multe pcte de batalie decat toti voi stransi laolalta.
Daca ma enervez , va iau singur orasele la toti din alianta asta a voastra, fara sa implic pe colegii mei din alianta.

Da, eu am vorbit. Si eu stiu ce vorbesc , cand o fac.
 

DeletedUser7545

Guest
Verifica putin clasamentul actual. Sunt decat locul 32 pe Lambda, decat atat si sunt om cu functie in alianta de pe locul II de pe Lambda, decat atat. Am mai multe pcte de batalie decat toti voi stransi laolalta.
Daca ma enervez , va iau singur orasele la toti din alianta asta a voastra, fara sa implic pe colegii mei din alianta.

Da, eu am vorbit. Si eu stiu ce vorbesc , cand o fac.


prietene ,mai verifica odata clasamentele ,nu ma egalezi nici macar pe mine la punctele de batalie.
 

DeletedUser

Guest
wow!I'm afraid..

nu intru in polemici am spus ce am spus din acel motiv..toti avem dreptul de a ne promova si discuta aici...am vazut statistica ta d-le O. si ma pricep si eu la ce inseamna pucte si orase..un pic!
succes in joc!(D)
 

DeletedUser2351

Guest
Daca ma enervez , va iau singur orasele la toti din alianta asta a voastra, fara sa implic pe colegii mei din alianta.

Da, eu am vorbit. Si eu stiu ce vorbesc , cand o fac.

Uite si un batman:).Nu joc pe Lambda,dar nu m-am putut abtine sa nu dau si eu un comentariu;)
 

DeletedUser

Guest
Pai ma amuza sincer, vin astia si se umfla in pene, abia daca toti impreuna fac cat jumatate din alianta de pe locul 3.
:D

In locul lor as fi mai precaut in lauda.
 

DeletedUser

Guest
Pai ma amuza sincer, vin astia si se umfla in pene, abia daca toti impreuna fac cat jumatate din alianta de pe locul 3.
:D

In locul lor as fi mai precaut in lauda.


Salut Big "O" va veni si randul tau dar e prematur sa ne gandim la sa ceva de curand chiar si cei de pe locul 1 au solicitat un pact cu noi atunci cand HIMERA si-a facut simtita prezenta pe server :)) ...stii e o vorba "dati cezarului ce este al cezarului"...adica suntem noi pe locul 4 suntem....deci putem sta de vorba si noi la masa rotunda cu marile puteri.....

Cu Respect,

quillanvoss
 

DeletedUser

Guest
Salut Big "O" va veni si randul tau dar e prematur sa ne gandim la sa ceva de curand chiar si cei de pe locul 1 au solicitat un pact cu noi atunci cand HIMERA si-a facut simtita prezenta pe server :)) ...stii e o vorba "dati cezarului ce este al cezarului"...adica suntem noi pe locul 4 suntem....deci putem sta de vorba si noi la masa rotunda cu marile puteri.....

Cu Respect,

quillanvoss
[/B]

Salut quillanvoss, spune-mi te rog cand am solicitat noi (Grepo Allstars) pact cu alianta voastra? Macar o dovada asa sau numele jucatorului care a solicitat asta. Ca de aruncat cu vorbe in vant e usor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nici Equilibrium nu i-a bagat in seama inca.
Se pare ca primele 2 aliante ( si singurele care conteaza ) nu v-au simtit prezenta. E bine ca v-ati deschis topic ca sa nu cumva sa nu va observam :D

hopa.png


Se pare ca ati cazut pe 5 si sunteti mai slabi decat aripa no.2 a noastra.
Hai ca pana poimaine va ajunge si aripa no. 2 a Grepo... clar sunteti buni si va cauta toti ca sa va ia in pact :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Quillanvos ceai facut teai pierdut orasu mare de pe yota???:((
 

DeletedUser

Guest
Din cate se vede istoria celor din Himera(nu stiu de unde au ales numele asta,dar mult mai sigur lau copiat de pe alta lume)....oricum ei ajuns pe locul 4 din cauza norocului mare...adica au recrutat tot ce are multe puncte si nu are alianta.nu vorbesc de problemele lor de organizare ca nu are rost,si nu ma intereseaza :D
 

DeletedUser

Guest
Himera

e forum despre himera,deci sar cuvine sa vorbim doar noi:)
 

DeletedUser

Guest
nu as vrea sa dati un copy and paste pe numele meu si apoi pe clasamentul punctelor:)aici conteaza strategia si norocul:)
 

DeletedUser

Guest
Orientalis pleaca din ghencea !

Fara respect,
m0ntella

BUN Raspunsul asta :) .
Imi place cum ziceti voi sa plecati din ghencea
sunt rapidist , asta nu conteaza :) .


ps-> Cred ca m-am bagat in seama degeaba pe aici .
Sunt fostul intemeietor al celei mai puternice aliante de pe lambda care a fost la momentul sau , I.R.R .
Deci , asa pot sa am laud usor si eu , ca am condus i.r.r-u :) si ca am dat dovada de ce eram capabili .
Nu stiu ce e cu topicul asta , cum si-a facut un nume alianta himera . nici nu ne intereseaza cum si-a facut nume , poate a si fuzionat , din "Himmortals" cu "EraEroilor" si a rezultat HimEra ..
Mare taifas ce ati facut .
macar daca erati pe locul 1 :)) .

Fara respect ,
Minov :).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus