Cucerit

Agesilaos

Membru activ
Salutare deci joc acest joc să spunem de 4 5 ani așa am vrut să fac performanță dar când făceam câte 2 orașe să îl cuceresc pe al 3 lea, pac venea cineva m-ai bun și mă ataca peste tot și mă cucerea peste tot rămâneam fără nimic, acum 2 săptămâni m-am apucat de lumea nouă taras am avut 2 orașe am ținut cu dinți de ele un jucător mă atacat primul și după i-am dat și eu atacuri și nu l-am cucerit nu l-am atins și după a început el cu atacurile și din 3 atacuri ma cucerit , țin să menționez că eu aveam 7k și el avea 1.6k și îl atacam și tot nimic , îmi place jocul, și în seara asta mi-a cucerit și ultimul oraș și am luat-o de la început pe altă insulă . Cineva să mă învețe și pe mine cât de cât?? O am pe hera că zeu și Agamemnon lvl 12 . Mulțumesc.
Păi xmmm... da e bine sa ai pe cineva care sa explice sa te ajute dar tre sa fie cu tine acolo pe joc ... crede-mă că si eu când am început să joc păteam ca tine :) si învatam din infringeri si tot nu am renuntat , la a 4-a lume de joc am reusit sa castig si prima lume după la cata bataie luasem na :))))))
 

Legolas

Membru
Păi xmmm... da e bine sa ai pe cineva care sa explice sa te ajute dar tre sa fie cu tine acolo pe joc ... crede-mă că si eu când am început să joc păteam ca tine :) si învatam din infringeri si tot nu am renuntat , la a 4-a lume de joc am reusit sa castig si prima lume după la cata bataie luasem na :))))))
imi poti spune pe ce lume joci sa ma apuc acolo si sa joc si sa ma inveti asa pe parcursul jocului , mai mult imi place lumea cu revolta decat cu cucerit .
 

Agesilaos

Membru activ
Si eu la început jucam si una si alta dar am fost atras de asediu , bine probabil pe lume cu asediu am dat si de niste baieti care au avut răbdare cu mine , pe lume cu revolta nu am reusit sa socializez si deci nu am avut prieteni :), si ironia ca mai mereu am vrut pe undeva sa joc revolta , dar tot pe asediu mi-am gasit liniștea e unul din regretele mele la jocul asta , ca nu am jucat o lume de revolta pe bune ....
 

Balantines

Membru Nou
Ma simt rece


Dar @Balantines alias sportacus11 nu e în ecuație? Și el face aliante. Cateva le are pierdute în calitate de lider.

Taras
Myonia

Si or mai fi si altele sau poate ca nu. Eu doar de astea stiu.

Si acum ca să rezistati și voi... ati adunat toate vedetele revoltei.

1. Trupa lui tavi1506

2. Trupa lui mopmop20

3. Si evident trupa lui sportacus

+ cativa aparte gen din pretorienii...câinii...

Eduard demolatorul , raport de ex sunt pretorienii.
tu nu pricepi ca nu vrei...sau doar atat poti ? doar pe mionia am jucat si ne-am retras cand erau unite 12-13 aliante impotriva a doua si unde aveam colegi adusi de pe harta si nu ne-am putut baza pe ei. Pe Taras am jucat doar pt gold (fara trupa standard) si sa treaca vremea pana incepe alta lume...in rest numai de bine...m-as mira sa fi tu in stare sa numeri cate lumi am castigat noi....
 

colinw

Membru activ
depinde unde incepi acuma sunt clanuri care intra numa.i ei se iau jucatori cunoscuti ca incepator 0 sanse:)))unde am jucat am luat incepatori am incercat sa ajut si sa sustin anumiti jucatori.....dar e greu:))
 
Sus