Cucerit

Legolas

Membru
Salutare deci joc acest joc să spunem de 4 5 ani așa am vrut să fac performanță dar când făceam câte 2 orașe să îl cuceresc pe al 3 lea, pac venea cineva m-ai bun și mă ataca peste tot și mă cucerea peste tot rămâneam fără nimic, acum 2 săptămâni m-am apucat de lumea nouă taras am avut 2 orașe am ținut cu dinți de ele un jucător mă atacat primul și după i-am dat și eu atacuri și nu l-am cucerit nu l-am atins și după a început el cu atacurile și din 3 atacuri ma cucerit , țin să menționez că eu aveam 7k și el avea 1.6k și îl atacam și tot nimic , îmi place jocul, și în seara asta mi-a cucerit și ultimul oraș și am luat-o de la început pe altă insulă . Cineva să mă învețe și pe mine cât de cât?? O am pe hera că zeu și Agamemnon lvl 12 . Mulțumesc.
 

Mr.mucigasul

Membru activ
Salutare deci joc acest joc să spunem de 4 5 ani așa am vrut să fac performanță dar când făceam câte 2 orașe să îl cuceresc pe al 3 lea, pac venea cineva m-ai bun și mă ataca peste tot și mă cucerea peste tot rămâneam fără nimic, acum 2 săptămâni m-am apucat de lumea nouă taras am avut 2 orașe am ținut cu dinți de ele un jucător mă atacat primul și după i-am dat și eu atacuri și nu l-am cucerit nu l-am atins și după a început el cu atacurile și din 3 atacuri ma cucerit , țin să menționez că eu aveam 7k și el avea 1.6k și îl atacam și tot nimic , îmi place jocul, și în seara asta mi-a cucerit și ultimul oraș și am luat-o de la început pe altă insulă . Cineva să mă învețe și pe mine cât de cât?? O am pe hera că zeu și Agamemnon lvl 12 . Mulțumesc.
omule ...joc de pe beta ..unde eu si catva baieti promovam jocul...
cum promovam!!???
ii ajutam mereu ,pe langa tutorialul pus de inno ..ii sutineam mereu si ii ajutam si le explicam cum sa faca pas cu pas ...
restu e poveste ...
e plin de rechini acum ...sincer iti spun nu iti dau nici o sansa daca stai in cale lor
discuta inainte cu ei si sigur daca te tii de treaba toti te vor ajuta ,foarte frumos ce ai scris -
 

saca 24

Stie Tot
Nu prea mai ajuta nimeni pe nimeni acum.
Din pacate..
Vorba celui de mai sus, e plin de rechini acum.
Dar daca vrei un sfat, intra mai intai intr-o alianta mai micuta si incepe de acolo sa inveti mai mult.
Fii activ, ajuta-ti colegii, anunta la timp eventualele nave, si usor usor o sa inveti mai bine jocul.
Poti eventual sa stai mai la ,,caldurica", nu in prima linie, si sa faci doar trupe defensive, sa ajuti pe altii la cuceriri.
 

nicol 10

Stie Tot
Intra intr-o alianta, Grepolis este joc de echipă nu de unul la unul. Fii activ și colegii te vor învăta pe parcurs. Sau întra pe Hyperborea, este lume de joc conceputa special pentru a învață, fără posibilitatea de-a pierde orase! Spor
 

IndeedWise

Membru
Eu zic sa joci deffensiv la inceput, zid mare, luptatori cu sabia multi, niste centauri sau mistreti si ala este deffensivul. Daca mistretul de la artemis e bun contra armelor ascutite si neascutite, faci sabieri pe langa mistreti, care sunt buni la arcuri, cam asa se joaca deffu. Cei mai buni la aparare din tot jocul, ca mitice sunt> cerberi,mistreti,centauri,pegasi,meduse,ciclop,minotaur... si ca soldati>sabierii,arcasii,trimisii zeilor,hopliti,care de lupta. Mai vorbesti cu vecinii de insula, eu asa fac... unii din ei chiar sunt oameni faini si legi si prietenii. Altfel iti merge jocul dupa, daca te coordonezi cu un vecin, mai iei un oras, mai ii dai niste resurse... succes
smiley-emoticons-xmas4-hurra2.gif
 

Anubis.K

Stie Tot
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Ba baiatule,pe mine nimeni nu m-a invatat sa joc,eu am invatat singur,asa ca ceau ceau=)).

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

Turbowash

Membru activ
Salutare deci joc acest joc să spunem de 4 5 ani așa am vrut să fac performanță dar când făceam câte 2 orașe să îl cuceresc pe al 3 lea, pac venea cineva m-ai bun și mă ataca peste tot și mă cucerea peste tot rămâneam fără nimic, acum 2 săptămâni m-am apucat de lumea nouă taras am avut 2 orașe am ținut cu dinți de ele un jucător mă atacat primul și după i-am dat și eu atacuri și nu l-am cucerit nu l-am atins și după a început el cu atacurile și din 3 atacuri ma cucerit , țin să menționez că eu aveam 7k și el avea 1.6k și îl atacam și tot nimic , îmi place jocul, și în seara asta mi-a cucerit și ultimul oraș și am luat-o de la început pe altă insulă . Cineva să mă învețe și pe mine cât de cât?? O am pe hera că zeu și Agamemnon lvl 12 . Mulțumesc.
Ai 3 de DA , @Mr.SunShine face alianțe dai mesaj te învață cum sa devii jmek
 

hard4kill

Membru activ
Ma simt rece
Ai 3 de DA , @Mr.SunShine face alianțe dai mesaj te învață cum sa devii jmek

Dar @Balantines alias sportacus11 nu e în ecuație? Și el face aliante. Cateva le are pierdute în calitate de lider.

Taras
Myonia

Si or mai fi si altele sau poate ca nu. Eu doar de astea stiu.

Si acum ca să rezistati și voi... ati adunat toate vedetele revoltei.

1. Trupa lui tavi1506

2. Trupa lui mopmop20

3. Si evident trupa lui sportacus

+ cativa aparte gen din pretorienii...câinii...

Eduard demolatorul , raport de ex sunt pretorienii.
 
Sus