Cont!

DeletedUser

Guest
Nu am nimic de ascuns, imi asum greselile din trecut si consider ca am invatat din ele, deci nu e nevoie de aprecieri.
 

DeletedUser

Guest
Nu mi se pare corect
Oricui altcuiva i s-ar fi intamplat asta ar fi fost banat permanent!
Nu e chiar asa,acum depinde cand se intampla.
au fost perioade cand iti dadea 25% din orase fantome la prima abatere,e drept!


PS: Hopaaaa.....ia uite cum mai afla lumea lucruri noi :)
Doamna super a pacatuit in trecut ...hahahahahah
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da, a fost prima si ultima mea "abatere"... Cred ca 14 orase facute fantoma, o noapte nedormita de nervi dupa care doua zile de golit fantomele sa mi le recuperez... urata experienta a fost, am zis ca nu imi mai trebuie asa ceva cat oi trai
 

DeletedUser

Guest
HAHA,e bine ca ai avut cu ce sa le golesti :)
De obicei ,nu's cum se intampla dar am intalnit ceva cazuri care ,culmea ...le faceau fantome pe cele de atatc!
Nu aprea mai aveai cu ce sa ataci :)
 

DeletedUser9563

Guest
Daca imi aduc eu aminte bine, regulamentul spune asa :

§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe o lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă. Fiecare cont poate avea doar un singur proprietar. Este interzisă accesarea acelui cont de către o altă persoană.

Cu accent pe "interzisa" ;)
Nu e chiar asa.
Citat din regulamentul de pe Grepolis international:
" A player may give his account to another player if he is leaving the game. Both parties must submit tickets to Support stating their intentions before the transfer occurs or they will be banned. Player A will give his account password to Player B. Player B (the new owner) will set his account to delete and then log in to his new account and immediately change the email address and password of the account. Player B must not thereafter log into his old account. Failure to follow this procedure will result in a ban. "
http://en.grepolis.com ,daca vrei sa verifici.
 
Sus