Cont!

DeletedUser9489

Guest
Nu cred ca jucatorii doresc a ceda conturi. Alpha e singura lume cu sistem vechi de cucerire lansata in versiunea 1.x neinchisa inca! (Beta,Gamma,Zeta si Theta s-au inchis).
Ca lumi deschise in versiunea 1.x au mai ramas Epsilon si Iota, Eta fiind inchisa de curand.
 

DeletedUser8998

Guest
Toate lumile au versiune 2.0
Sunt inchise si Epsilon si Iota
 

DeletedUser

Guest
Alpha a ramas singura lume neinchisa fiindca este cea mai captivanta , atractiva si aici pe aceasta lume au avut loc cele mai mari razboaie din acest joc ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Chiar ma intrebam,cand apari si tu.:)
Da tu pe ce lumi joci Silviule?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca imi aduc eu aminte bine, regulamentul spune asa :

§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe o lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă. Fiecare cont poate avea doar un singur proprietar. Este interzisă accesarea acelui cont de către o altă persoană.

Cu accent pe "interzisa" ;)
 

DeletedUser

Guest
Daca imi aduc eu aminte bine, regulamentul spune asa :

§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe o lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă. Fiecare cont poate avea doar un singur proprietar. Este interzisă accesarea acelui cont de către o altă persoană.

Cu accent pe "interzisa" ;)

Hai sa o luam la bani marunti daca asta vrei:
1. Un singur cont pe o lume de joc. Asta inseamna ca pot avea 1 cont pe alpha, 1 cont pe beta, 1 cont pe gamma, etc. Atata timp cat un jucator nu are alt cont pe acea lume, poate avea cont acolo.
2. Nu poti demonstra ca parola a fost transmisa unui alt jucator, daca nu se face asta pe joc(si nu se face). Te uiti dupa locatia IP-ului sau a MAC-ului? M-am mutat cu domiciliul, deci nu e un argument valid.

Eu zic sa separam putin lucrurile, sa lasam moderatorii sa modereze si adminii sa admineze. Nu crezi ca e mai bine asa?
 

Mr Jack

Super Moderator
2. Nu poti demonstra ca parola a fost transmisa unui alt jucator, daca nu se face asta pe joc(si nu se face). Te uiti dupa locatia IP-ului sau a MAC-ului? M-am mutat cu domiciliul, deci nu e un argument valid.

Eu zic sa separam putin lucrurile, sa lasam moderatorii sa modereze si adminii sa admineze. Nu crezi ca e mai bine asa?

Sunt altii care stiu mai bine ce se poate demonstra si ce nu si atat timp cat un jucator poate sa-si dea cu parerea despre ceva, cred ca poate si un moderator sau admin, nu de alta, dar pe principiul asta unii ar zice jucatorii sa joace nu sa-si dea cu parerea, sau ar fi mai bine asa?
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Desigur, toată lumea are privilegiul de a discuta despre orice, dar când vii cu o atitudine de băgat pumnul în gură(nu mă refer la tine, Jack) primești replici în consecință. Scuze de offtopic.
 

DeletedUser

Guest
Sunt altii care stiu mai bine ce se poate demonstra si ce nu si atat timp cat un jucator poate sa-si dea cu parerea despre ceva, cred ca poate si un moderator sau admin, nu de alta, dar pe principiul asta unii ar zice jucatorii sa joace nu sa-si dea cu parerea, sau ar fi mai bine asa?

Eu te sustin , ai cea mai mare dreptate ,
 

DeletedUser

Guest
Desigur, toată lumea are privilegiul de a discuta despre orice, dar când vii cu o atitudine de băgat pumnul în gură(nu mă refer la tine, Jack) primești replici în consecință. Scuze de offtopic.

Nu a bagat nimeni pumnul in gura nimanui, ci doar s-a explicat regulamenul jocului pentru a evita sanctiunile nedorite. Daca asta inseamna bagarea pumnului in gura, atunci probabil avem viziuni diferite despre cum se face asta.
 

DeletedUser

Guest
Nu a bagat nimeni pumnul in gura nimanui, ci doar s-a explicat regulamenul jocului pentru a evita sanctiunile nedorite. Daca asta inseamna bagarea pumnului in gura, atunci probabil avem viziuni diferite despre cum se face asta.

Anca, tu ce pedeapsa ai primit cand jucati atat pe contul tau cat si pe damned666? curios...
 

DeletedUser

Guest
25% din orase mi s-au facut fantoma, dar nu vad legatura intre una si alta. Probabil am nevoie de ochelari noi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus