Construire rapida orase + trupe

  • Autor subiect DeletedUser13949
  • Data de început

DeletedUser13949

Guest
stiu, toti zic la fel

cu regret, dar topicul deschis, tocmai asta demonstreaza - ca nu ai experienta - dar nici o problema, noi stim ca tu esti cel mai bun

PS daca ai asa multa experienta de joc, de ce nu incerci sa ne luminezi si pe noi cum e cu dezvoltarea asta rapida?
smiley_emoticons_irre.gif

editat
.................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14087

Guest
hai lasa, toti se dau experimentati dar ....

1. experienta pe joc nu prea ai
2. nimeni nu detine adevarul absolut despre dezvoltarea oraselor (iar cei care sunt mai experimentati si mai aproape de adevar nu vor recunoaste niciodata)
3. experienta pe joc te ajuta foarte mult in elaborarea unei "scheme de dezvoltare", schema pe care trebuie sa o gasesti singurel, deoarece fiecare jucator are schema personalizata
4. gold-ul te ajuta foarte mult - fara functia premium NU vei putea ajunge niciodata in top
smiley_emoticons_irre.gif

te contrazic la raspunsul "4" , eu nu bag gold deloc si sunt in top
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
am intrat , poti sa o scoti deja :)

bon, chiar am sa scurtez perioada...dupa o luna nene...ai cuvantul meu ca nici in primii 40 nu o sa te afli...dar tu inca nu stii...ca doar tu nu joci gold...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
Ban-aneeee - ce le-ai dat frateee sa manance la cocosii astia?

de 2-3 zile numai jucatori plin de experienta si luptatori au aparut pe forumul asta

ia uite, asta vrea sa iti ia si basca
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser14087

Guest
Ban-aneeee - ce le-ai dat frateee sa manance la cocosii astia?

de 2-3 zile numai jucatori plin de experienta si luptatori au aparut pe forumul asta

ia uite, asta vrea sa iti ia si basca
smiley_emoticons_bravo2.gif

daca ThisisSparta10 e numele tau pe joc , iar 10-le ala reprezinta varsta ta , atunci iti inteleg ironiile tale fara sens
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13231

Guest

lasa ma, nu te umfla in pene, ca nu ai cu ce.

locul 158 la puncte de batalie NU inseamna ca esti in top - inseamna ca esti un "ilustru necunoscut"

- - - Actualizat - - -

daca ThisisSparta10 e numele tau pe joc , iar 10-le ala reprezinta varsta ta , atunci iti inteleg ironiile tale fara sens
smiley_emoticons_lol.gif

nu stiu ce intelegi, constat ca in top nu esti, de vazut nu vezi (unde scrie 10?)
 

DeletedUser14087

Guest
lasa ma, nu te umfla in pene, ca nu ai cu ce.

locul 158 la puncte de batalie NU inseamna ca esti in top - inseamna ca esti un "ilustru necunoscut"

- - - Actualizat - - -



nu stiu ce intelegi, constat ca in top nu esti, de vazut nu vezi (unde scrie 10?)

pune-ti o pereche de ochelari inainte sa observi cuvantul "daca" , plina-i lumea de nescolarizati ... nici limba romana n-o inteleg unii.:)
smiley_emoticons_hust.gif

Iar in legatura cu punctele de batalie , fiecare jucator are o strategie , iar eu cum nu bag gold prefer sa atac doar cand bag nava sau cand e nevoie .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
pune-ti o pereche de ochelari inainte sa observi cuvantul "daca" , plina-i lumea de nescolarizati ... nici limba romana n-o inteleg unii.:)
smiley_emoticons_hust.gif

Iar in legatura cu punctele de batalie , fiecare jucator are o strategie , iar eu cum nu bag gold prefer sa atac doar cand bag nava sau cand e nevoie .

noroc ca e plin grepolisul de noobi si loseri

aaaa, tu esti unul din zidarii aia de care povestea prietenul meu woo.?

apropo in ce top esti? - topul minunilor distruse?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Daca nu ai timp pentru toti,dupa cum te-ai exprimat..puneti-o(mintea) doar cu unii dintre ei...cine stie, poate iti iese ceva:D
 
Sus