Concursuri pentru luna decembrie

Concursuri pentru luna decembrie- propuneri


  • Total votanți
    107
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pe langa concurs mi-ar place sa fie si cum a fost anul trecut cu cautatul in mari de cadouri;sau festivalele mai ieftine ( si acestea au mai fost )
cat despre concurs eu as dori sa se faca ceva in powerpoint
 

DeletedUser

Guest
deci ,cind va fi concursul si pe ce se bazeaza acest concurs,daca cistigi locul 1 sau 2 ori 3 ce obtii?:D:D MS

experienta. nu te ofusca ca e bine sa detii asa ceva.


la general:
un concurs, presupune sanse egale pentru concurenti. dar nu se poate asa ceva. asa ca propun (pentru moderatori - initiatorii concursului) sa decida dansii tematica sau modul concursului, si noi jucatorii sa "jucam" dupa reguli impuse si nu alese de noi.

poate ca unii nu au timp sa zapacesca photosopul sau editarile video...asa ca prefera 1 min de a raspunde la o intrebare intr-un interval dat, poate ca unii nu au fantezie, altii nu le au cu "vorba dulce", etc etc

restul depinde de voi...initiatorii concursurilor respective.
 

DeletedUser

Guest
Nu este voie cu poze care sa contravina in nici un fel regulamentului de forum .
 

DeletedUser

Guest
Nu este voie cu poze care sa contravina in nici un fel regulamentului de forum .

flosc cu nuca in perete....

ce spun eu si ce raspuns dai tu. ce treaba are pozele cu propunerea mea de a stabili voi (adminii) tipul concursului?
 

DeletedUser

Guest
pai..am stabilit deja..nu e concursul cu fotografii in desfasurare? si urmeaza inca unul..care va fi dezvaluit la momentul oportun...

iar precizarea mea vine si aici pentru topicul unde intrebai de rasism ....se aplica la toate concursurile prezente sau viitoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
legat de rasism...faza era ca nu stiam cum sa denumesc poza respectiva...si am decis sa o denumesc RRO.... o denumire sugestiva pentru un sat de tigani (ei tot tigani se autointituleaza, nu rromi cum vrem noi). gata, subiect inchis - rasismul.
 

DeletedUser

Guest
Eu propun ca la urmatorul concurs care se va organiza,SA FIE UN PREMIU SPECIAL . Bravul nostru pictor si colorator,cavaleras, ar putea sa faca cadou ,castigatorului si numai lui, o emoticoana personalizata :D
 

DeletedUser

Guest
Gicule, eu stiu ce urmaresti tu, urmaresti ca printre noile emoticoane ale forumului sa fie si moaca ta aia de la avatar.. /:)

Sa fie atribuita mai multor apelative precum "sultan, inteligent, superior, elevat" s.a.m.d. - cum apare cuvantul pe forum, hop - sa iasa moaca ta. :D
Caciulita de mos iti mai trebuie, da' daca vrei, te aranjez si cu asta.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ce caciulita domne? Tu vrei sa imi pui fes rosu pe cap? Daca vrei sa te balacaresc o saptamana intreaga ,n-ai decat!!! :D Lasa-mi domne poza asa ,nu imi strica imaginea de Don Juan ...hahaha
 

DeletedUser6312

Guest
Ce caciulita domne? Tu vrei sa imi pui fes rosu pe cap? Daca vrei sa te balacaresc o saptamana intreaga ,n-ai decat!!! :D Lasa-mi domne poza asa ,nu imi strica imaginea de Don Juan ...hahaha

Imagine de Don Juan:-O:-& cine te-a mintit atat de urat? :D
 

DeletedUser

Guest
Ce-ar fi ca voi 2 sa va luati iar o camera de hotel undeva prin Bucuresti sau Cluj si sa nu va traiti aventurile extraconjugale si pe aici ?


OnTOP: Am votat prima varianta cu sarbatorile+grepolis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce-ar fi ca voi 2 sa va luati iar o camera de hotel undeva prin Bucuresti sau Cluj si sa nu va traiti aventurile extraconjugale si pe aici ?


OnTOP: Am votat prima varianta cu sarbatorile+grepolis.

Poftim acest premiu substantial pt votul tau de incredere...hahaha
wwnt5h.jpg

On: Eu nu mai stiu cum am votat dar nu conteaza .
 

DeletedUser

Guest
Vrei cumva niste povesti nocturne, iubirea mea ?
Stiu cateva despre Italia, despre puncte sensibile si despre metode de scapare de nervi seara...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus