Concurs: Zeii iubesc Ziua Indragostitilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
scriu si eu unul. dar nu inteleg un zeu declara iubire unei zeite ori invers. sau un om simplu,eu declar iubire unei zeite prin poezie. :rolleyes:

un zeu îi face o declaraţie de dragoste unei zeiţe sau invers...... tu trebuie doar să compui declaraţia........( o poţi face în versuri sau în proză , tu alegi )
 

DeletedUser

Guest
declaratii catre zei

Nu se poate preciza daca au fost acceptate declaratiile noastre? daca au corespuns cererilor? sa nu ne trezim in 7 ca nu au fost publicate, sa avem sansa sa le reformulam...mersi
 

DeletedUser

Guest
sal

va rog inca o data ,raspundeti-mi si mie la intrebari:"eu am trimis declaratia ,am inteles ca trebuie adresata unui zeu dar nu am inteles ca trebuie sa fie din partea unei zeite.asta inseamna ca e anulata,nu?atunci as putea sa trimit alta? "
 

DeletedUser

Guest
va rog inca o data ,raspundeti-mi si mie la intrebari:"eu am trimis declaratia ,am inteles ca trebuie adresata unui zeu dar nu am inteles ca trebuie sa fie din partea unei zeite.asta inseamna ca e anulata,nu?atunci as putea sa trimit alta? "

1. Fiecare concurent va trebui sa compuna o scurta declaratie de dragoste, ai carei protagonisti vor fi un zeu (Zeus, Poseidon, Hades) si o zeita (Hera, Atena), la alegere. Textul va trebui sa contina aproximativ 50-100 de cuvinte.

Dvs trebuie să compuneţi o declaraţie de dragoste a unui ZEU către o ZEIŢĂ, sau invers.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua am si eu o intrebare...declaratia am realizat-o si am inteles tot ce tine de aceasta problema...in datele despre declaratie se spune ca trebuie sa fie cuprinsa intre 50-100 de cuvinte...chiar este o problema atat de mare daca am scris in jur de 130 cuvinte nu mai mult pana in 130...vreau sa stiu daca pot trimite asa am stat mult sa o realizez si nu prea am ce sa mai scot din ea...va multumesc astept raspuns...
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua am si eu o intrebare...declaratia am realizat-o si am inteles tot ce tine de aceasta problema...in datele despre declaratie se spune ca trebuie sa fie cuprinsa intre 50-100 de cuvinte...chiar este o problema atat de mare daca am scris in jur de 130 cuvinte nu mai mult pana in 130...vreau sa stiu daca pot trimite asa am stat mult sa o realizez si nu prea am ce sa mai scot din ea...va multumesc astept raspuns...


Textul va trebui sa contina aproximativ 50-100 de cuvinte.

Trebuie să vă încadraţi în maxim 100 de cuvinte, deci...
 

DeletedUser

Guest
In regula multumesc pentru raspuns ...asta e am sa vad ce mai pot elimina...regulile sunt facute pentru a fi respectate...
 

DeletedUser

Guest
Am facut tot dar cand am dat send imi apare eroare lucrarile pot fi trimise si de pe adresa personala de e-mail...precizandu-se la subiect Concurs:Zeii iubesc Ziua Indragostitiilor...?multumesc...
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca nu la toate calculatoarele ajunge doar sa dati click pe adresa concurs@ro.grepolis.com .

Va rog sa intrati pe adresa dumneavoastra de e-mail, asa cum intrati normal. Apasati "creare mesaj nou" si scrieti la destinatat adresa concurs@ro.grepolis.com .
Introduceti un titlu sugestiv si trimiteti scrisoarea.
Daca nu ati primit nici o eroare inseamna ca mail-ul a fost trimis si va ajunge in curand.

Da, se poate trimite. A explicat şi Shadow mai sus.
 

DeletedUser

Guest
Ok multumesc pentru raspuns si mai am o ultima intrebare...unde precizam numele de joc pentru ca in caz de castig al unui premiu sa-l primim pe cont...multumesc
 

DeletedUser

Guest
La sfârşit jucătorii câştigători vor fi rugaţi să-i dea mesaj privat pe forum lui Stil pentru a îşi încasa premiul.
 

DeletedUser

Guest
ai primit un mail de la bleu_*******?

Ee am trimis chestia e ca voi l-ati primit sau nu??
 

DeletedUser3728

Guest
Azi la ora 22:00 cred
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eroare

Fara outlook, din browser, tot imi da eroare. Failure delivery. Cineva sa ma ajute? In max 17 min?
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt cerul , eu sunt pamantul , eu sunt natura , eu sunt stapanul , eu sunt zeul zeilor , eu sunt infinitul , eu sunt universul dar mai presus de mine , esti tu zeita mea .
Ti-as da o floare , apoi o sarutare , dar inainte de toate am o intrebare, oare ma ve primi langa tine , din capa pana-n picioare la bine si la greu?
 

DeletedUser

Guest
nu e bine, daca era nu ti-l stergeam......trebuia trimis pe mail...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus