Concurs de 8 Martie

Mi-a placut cel mai mult:


  • Total votanți
    88
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10318

Guest
Creatia mea are si ceva de la mine ;)
Si cu votatu, sa vazut ca la votat si akay pe el, plus alti, si il stiu pe mr nenea, ca va are la suflet.....si ca il aveti la suflet....asa ca lasa odmm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Creatia mea are si ceva de la mine ;)
Si cu votatu, sa vazut ca la votat si akay pe el, plus alti, si il stiu pe mr nenea ;) ca va are la suflet.....asa ca lasa oldham

pfff,chiar m-am amuzat:)))) moderatori/admini n-au voie sa voteze:D dar daca tu spui asa o fi:))))
 

DeletedUser10318

Guest
Scz nu am vrut sa zic aia =))) Dar il stiu pe jucator de la New life, si stiu ca se are pe bune cu admini nostri ;) si bla bla.....oricum nu am mai intereseaza.......jumatate din moderatori nu sunt corecti, am avut o gramada de tichete de pe lumea omicron, da normal tot ca ei ;) Pana si cei din alianta i.a.d si-au dat stergere la conturi, voi urma la fel singur, asa nu se mai poate....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Mult zgomot pentru nimic!
Au fost 3 zile in care oricine se putea inscrie in concurs.
Decizia de a include in poll si postarea nr.6 a fost a mea, in primul rind datorita numarului mic de participanti.
In al doilea rind votul este liber: daca nu sunteti de acord cu postarea nr. 6, nu o votati.

Daca ar fi sa respectam ad literam conditiile impuse, toti concurentii ar trebui descalificati. Am dorit ca in acest concurs sa participe fiecare cu o creatie proprie. Si pentru ca nu s-a intimplat asa, am acceptat toate postarile, inclusiv "intirziatii".
Am permis votul multiplu, ceea ce inseamna ca puteti vota ce doriti.

Ce vi se pare atat de incorect? :-O

Ce ni se pare incorect? :-O
TOTUL.
Mai e nevoie sa va spun ca ati facut concursul acesta pe genunche si ca ati schimbat regulamentul din mers?
Cata credibilitate mai poti avea ca organizator cand faci tampenia asta?
Si pe alte forumuri ale jocurilor INNO se desfasoara concursuri de tot felul dar nu am intalnit aceeasi organizare sau dezorganizare pe care am vazut-o aici si acum imi pun o intrebare, oare altii isi respecta mai mult clientii( jucatorii si forumistii) decat o faceti voi...
 

DeletedUser5815

Guest
eu cred ca dincolo de faptul ca fost acceptat un intarziat, in conditiile in care nu s-a umplut nici o pagina de topic cu "creatii", mai grav e ca absolut nimeni n-a fost in stare (sau nu si-a dat interesul) sa scoata din chestia aia de pe umeri cateva randuri originale, fara a mai apela la copy-paste .... in ideea ca in viata fiecaruia dintre voi exista cel putin o femeie - indiferent in ce calitate s-ar afla - care merita sa va rupeti 5-10 minute din timpul pretios ...

asta e cel mai trist, nu acceptarea unei inscrieri dupa ora limita

in rest, comentariile cu privire la competente si favoritisme mi se par neavenite pe un topic dedicat unei zile care se dorea a fi frumoasa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
''Domnisoara'' Akkay nu a putut sa va raspunda din cauza faptului ca nu poate sta online pana foarte tarziu.Avem si noi o viata sociala.Daca niciun moderator nu a fost disponibil la ora mentionata,inseamna ca am avut o reala problema.Nu ne respectam membrii?Nu suntem indulgenti?Faptul ca am acceptat sa participe un jucator intarziat nu reprezinta indulgenta?Faptul ca nu am dat nicio sanctiune in acest topic nu reprezinta indulgenta?

V-as sfatui sa nu va mai aratati atat de revoltati,ca nu sunteti.Exista moderatori care petrec ore bune in fata calculatorului pentru a va suporta iesirile.De asemea,exista si admini care fac acelasi lucru,si tin sa va reamintesc ca este munca voluntara.

Topic inchis.Vom posta castigatorii cand va trebui.
 

DeletedUser

Guest
multumim ca ai inchis topicu:D ....sa nu mai poata fi votat nimeni....eram totusi curios ce castigatori mai asteptai sa postezi cand deja aveai rezultatele..si cum ziceam noroc de domnisoara odmm caruia ii multumesc ca exista pe aici ...de a facut minunea de a redeschis tema
 

DeletedUser10318

Guest
Din cauza ta akkay sa ajuns aici. Si greseala e acolo, ca trebuia sa specifici ca postraile dupa ora 18 nu vor mai fi luate in calcul.
Si de asemenea, nici macar nu ti-ai cerut scuze, odata ce ai facut acest concurs, trebuia sa te ti, sau sa anunti pe altcineva sa-l inchida, mie nu-mi vine sa cred ca din toti moderatori nu era unul online. (ca asta nu te cred)
Si ca sa sti si eu sunt un jucator care sta multe ore online, interesant ar fi daca s-ar face timp procentaj conectat, si sa nu se ia in calcul timpul daca nu mai faci nicio miscare de 30 de minute. Si stiu ca se poate, am fost si eu moderator in alte parti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Ce este este asa greu de inteles ca eu am organizat poll-ul?
Hotararea de a include toti concurentii este a mea. V-am prezentat si citeva din motive.
Ar trebui sa fiti mai indulgeti.
Ma asteptam la niste urari pentru toate doamnele si domnisoarele acestui forum.:(
 

DeletedUser

Guest
pai daca vroiai sa vezi asta..trebuia sa te ocupi chiar tu de acest concurs...pun pariu ca si in aceeasi situatie ,sa fi tu in locul ''domnisoarei'' akay ..tot nu iesea nebunia asta....si asta prin prizma ca stii sa porti o discutie si multe altele ...da asta e cel mai important, in a comunica cu restul din prejurul tau

si ca tot e ziua voastra azi...un sincer la multi ani
00000057_medium.jpg

.
P.S. scz pentru restu ce nu trebuia postat aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
Odmm :"> daca si-a ales voluntariat, si este moderator, trebuie sa se porte ca atare, si sa sctie sa organizeze un concurs corect:">). Indiferent ca a fost alegerea ta sau nu, descrirea trebuia facuta in asa fel chiar daca nu putea inchide la timp. Si cum am mai zis nu cred eu ca nu sa nimerit un moderator sa fie on sa inchida la timp, dar nu a dat nimeni prin acea categorie.

Da le urez la multi ani tuturor femeilor.
 

DeletedUser10318

Guest
Acum te-ai trezit si tu =))) Nu vezi ca ditamai tam-tam aici. Este si el in concurs, asa au ales organizatori....
 

DeletedUser7822

Guest
Emotionant, inaltator, superb! Felicitari, Vasilica pt creatie!
Putini copii la varsta ta, pot reda atat de frumos in cuvinte relatia dintre mama- copil. Inca o data, felicitari, si sper ca tu sa castigi acest concurs, pt ca meriti!
 

DeletedUser

Guest
Intradevar concurentul cu nr 5 este cel mai tare, l-am votat, sper sa si castige
 

DeletedUser2351

Guest
Emotionant, inaltator, superb! Felicitari, Vasilica pt creatie!
Putini copii la varsta ta, pot reda atat de frumos in cuvinte relatia dintre mama- copil. Inca o data, felicitari, si sper ca tu sa castigi acest concurs, pt ca meriti!
Google, nu Vasilica :))
 

DeletedUser10318

Guest
Emotionant, inaltator, superb! Felicitari, Vasilica pt creatie!
Putini copii la varsta ta, pot reda atat de frumos in cuvinte relatia dintre mama- copil. Inca o data, felicitari, si sper ca tu sa castigi acest concurs, pt ca meriti!

de pe net =)))
 

DeletedUser5815

Guest
dap, mai usor cu laudele, e cazul sa pastram decenta efuziunilor, dat fiind copy-paste-ul grosolan al tuturor postarilor

GANDURI DESPRE MAMA

vasilica.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7822

Guest
Nu avem cum sti toate postarile, respectiv creatiile unor mai putin consacrati. Este laudabil, totusi faptul c-a adus imbunatatiri poeziei initiale, ba mai mult s-a straduit s-o scrie cu diacritice. :)
PS: haideti sa nu-i sarim la gat, pt asta; si Ponta a fost acuzat de plagiat, si cu toate astea e bine-mersi. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus