Concurs de 8 Martie

Mi-a placut cel mai mult:


  • Total votanți
    88
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8418

Guest
nu cred ca e frumos s-a aruncam cu pietre in moderatori,avant in vedere ca fac munca voluntara...stau cu orele sa faca diverse concursuri pt comunitate...intr-adevar sa postat mai tarziu dar pana la urma e doar un joc si trebuie sa-l tratam ca atare...aceasta decizie nu e singulara,mereu s-au luat decizii in favoarea jucatoriilor

eu la cate concursuri nu am fost descalificat.Ori jucam corect ori nu mai jucam de loc
 

DeletedUser

Guest
Datorita unor probleme,topicul nu a putut fi inchis la timp.In calitate de organizatori am hotarat ca in concurs poate ramane concurentul nr. 6.


ce raspuns bun si corect..felicitari ..jos palaria n-am ce zice....
P.S. Ca fapt divers data viitoare nu mai organiza concursuri lasa pe alti mai capabili
 

DeletedUser10318

Guest
nu cred ca e frumos s-a aruncam cu pietre in moderatori,avant in vedere ca fac munca voluntara...stau cu orele sa faca diverse concursuri pt comunitate...intr-adevar sa postat mai tarziu dar pana la urma e doar un joc si trebuie sa-l tratam ca atare...aceasta decizie nu e singulara,mereu s-au luat decizii in favoarea jucatoriilor

da =)) daca nu joci pe lumea omicron nu sti ce sa traiesti =))) lasa-ma ca stiu eu unii de aici care cum se au cu alti jucatori.....
 

DeletedUser

Guest
toate poeziile le-am gasit pe net...concursul trebuia anulat deoarece nimeni nu a venit cu o creatie proprie,dar ce sa stie Akkay
 

DeletedUser8418

Guest
pt Akkay nui nici o problema,sper sa intelegi la ce ma refer
 

DeletedUser10318

Guest
christy222- ma ofer si eu voluntar ca moderator forum, am mai fost si pe alte forumuri, sa vedem ma aleg =))).
Da mai bine lasa, ca al cate mismasuri se fac pe aici :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
christy222- ma ofer si eu voluntar ca moderator forum, am mai fost si pe alte forumuri, sa vedem ma aleg =))).
Da mai bine lasa, ca al cate mismasuri se fac pe aici :)))

sa-ti depui cv-ul,dar slabe sanse sa fi acceptat...trebuie sa ai diploma de bacaloreat:DDDD
 

DeletedUser10318

Guest
=))) Termin si Politehnica anul asta. Da nu vreau sa ma bag aici, acum joc pe un server extern din intalia ;)
aaaaa si se srcie: Bacalaureat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
toate poeziile le-am gasit pe net...concursul trebuia anulat deoarece nimeni nu a venit cu o creatie proprie,dar ce sa stie Akkay

salut prietene , bine ai revenit la tamburica , am vazut ca ai fost in vacanta :)
nu-i bai cu ocazia afla si el ca atunci cand organizezi ceva iti asumi niste responsabilitati si trebuie sa iei in calcul si eventuale probleme ce pot aparea pe perioada desfasurarii unui eveniment si sa iei de la inceput masuri pentru prevenire
e bine si cu copy/paste de pe net sa fie prezenta pe forum ca si asa bate vantul , nu mai intra nimeni , si se mai sin intreba unii mai mari de ce nu mai intra nimeni
 

DeletedUser

Guest
nu cred ca e frumos s-a aruncam cu pietre in moderatori,avant in vedere ca fac munca voluntara...stau cu orele sa faca diverse concursuri pt comunitate...intr-adevar sa postat mai tarziu dar pana la urma e doar un joc si trebuie sa-l tratam ca atare...aceasta decizie nu e singulara,mereu s-au luat decizii in favoarea jucatoriilor

ai putina dreptate dar nu totala , dar nu poti fi constrans sa faci voluntariat , o faci cu buna stiinta , trebuie sa iei in calcul si reversul medaliei , nu sa-ti stea gandul doar la alea 2000 de puncte premium , si chair cand faci voluntariat cand simti ca situatia te depaseste te poti retrage la fel de brusc cum ai intrat , iar despre faptul ca exista munca in spatele acestui forum toti sunt constienti insa cand accepti sa faci asta ai in vedere si acest fapt , cat despre decizie tot ce se ia in favoarea cuiva va fi automat in defavoarea altcuiva


si ca fapt divers , nici nu cred ca a vazut ora ultimei postari , probabil se uita la meci la 20 cand a numerotat odmm concurentii :))
pe mine tot nu ma lamureste cu toate " problemele " de ce el n-a putut sa posteze Stop concurs , dar in schimb concurentuyl 6 a putut sa posteze poezia /:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
ai putina dreptate dar nu totala , dar nu poti fi constrans sa faci voluntariat , o faci cu buna stiinta , trebuie sa iei in calcul si reversul medaliei , nu sa-ti stea gandul doar la alea 2000 de puncte premium , si chair cand faci voluntariat cand simti ca situatia te depaseste te poti retrage la fel de brusc cum ai intrat , iar despre faptul ca exista munca in spatele acestui forum toti sunt constienti insa cand accepti sa faci asta ai in vedere si acest fapt , cat despre decizie tot ce se ia in favoarea cuiva va fi automat in defavoarea altcuiva


si ca fapt divers , nici nu cred ca a vazut ora ultimei postari , probabil se uita la meci la 20 cand a numerotat odmm concurentii :))
pe mine tot nu ma lamureste cu toate " problemele " de ce el n-a putut sa posteze Stop concurs , dar in schimb concurentuyl 6 a putut sa posteze poezia /:)

sa fim seriosi,daca mario (nr 6) nu avea un numar asa mare de voturi nu observa nimeni ca a postat mai tarziu si nu mai vb acum...nu e corect, ca a posta mai tarziu...dar avand in vedere ca nu e un caz singular,au mai fost decizii similare e normal sa-l accepte in concurs
 

DeletedUser

Guest
pai dece zici tu ca nimeni nu a vazut..ca doar voturile alea au contat...poate sa aibe si voturile a intreg servarului..cat nu e corect e egal cu zero....si la ce ai zi tu las ca e normal sa il accepte.. e ceva cum ai zice e normal ca x sa fie ucis de y ca asa ii arde lu x:D...hai mai cris te credeam mai intelogent oleaca
 

DeletedUser7210

Guest
pai dece zici tu ca nimeni nu a vazut..ca doar voturile alea au contat...poate sa aibe si voturile a intreg servarului..cat nu e corect e egal cu zero....si la ce ai zi tu las ca e normal sa il accepte.. e ceva cum ai zice e normal ca x sa fie ucis de y ca asa ii arde lu x:D...hai mai cris te credeam mai intelogent oleaca

nu vezi ca domnisoara Akkay s-a ascuns?:D pt mine nu conteaza ce decizie a luat,e egal cu zero..nu castig nimic:)))
 

DeletedUser7851

Guest
Mult zgomot pentru nimic!
Au fost 3 zile in care oricine se putea inscrie in concurs.
Decizia de a include in poll si postarea nr.6 a fost a mea, in primul rind datorita numarului mic de participanti.
In al doilea rind votul este liber: daca nu sunteti de acord cu postarea nr. 6, nu o votati.

Daca ar fi sa respectam ad literam conditiile impuse, toti concurentii ar trebui descalificati. Am dorit ca in acest concurs sa participe fiecare cu o creatie proprie. Si pentru ca nu s-a intimplat asa, am acceptat toate postarile, inclusiv "intirziatii".
Am permis votul multiplu, ceea ce inseamna ca puteti vota ce doriti.

Ce vi se pare atat de incorect? :-O
 

DeletedUser

Guest
stiu ca incerci sa ii scapi piele lui akay ..da totusi.....daca nu e nimeni in criteriu deci la ce mai tineti concursul...sau dece mai puneti niste reguli daca nici chiar voi nu le respectati?.....


nu mai zic daca alora 5 le-a ajuns timpul alocat ...aia sa inteleg ca au fost mai fraieri si mai....sa nu zic cum....ca nu au venit cu ceva original asta e alta mancare de peste......sau poate au facut-o si nici nu stiti ca doar voi nu stiti ce e aia regulament
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus