Concurs de 8 Martie

Mi-a placut cel mai mult:


  • Total votanți
    88
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10318

Guest
Nu avem cum sti toate postarile, respectiv creatiile unor mai putin consacrati. Este laudabil, totusi faptul c-a adus imbunatatiri poeziei initiale, ba mai mult s-a straduit s-o scrie cu diacritice. :)
PS: haideti sa nu-i sarim la gat, pt asta; si Ponta a fost acuzat de plagiat, si cu toate astea e bine-mersi. :p

=)) diatrice, tot copiat =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
:))))Degeaba va tot agitati, concursul a inceput pe picior gresit, asa o va si sfarsi :D
Pe langa asta, va castiga cine trebuie sa castige :D cel mai popular :D
E nasol cu autopropaganda insa da roade :D pana asta noapte nici macar nu am stiut ca
este concurs :))) dar a tinut sa ma informeze un prieten lasandu-mi un mesaj pe skype in
care imi cerea sa votez concurentul cu numarul 6 :D
 

DeletedUser7822

Guest
Pentru ca razboinicii nostri sunt prinsi in dispute, eu iti doresc, ca soarele sa-ti surada-n par, ghioceii sa-si umple sufletul de frumos si gingasie, sa uiti de cei de la tample, sa mergi cu primavara-n gand oriunde te vor purta pasii, pt ca meriti sa te bucuri si sa fii iubita, FEMEIE! La multi ani!
PS: textul nu este plagiat :))
 

DeletedUser9516

Guest
=)) diatrice, tot copiat =)))

Eu am fost penultimul care a raspuns si vazand ca toti au luat de undeva, si nu e compozitie proprie am inceput si eu. Si m-am chinuit sa scriu cu diacritice, asa-i..Nu imi sta in fire cu diacritecele. Partea pe care a pus-o careva era fara diacritice, eu am modificat-o..si am mai imbunatatit si eu.
Am dreptate? Am..ceilalti au copiat? DA..nu am facut nimic ilegal.
Daca si ei avea compozitie proprie si eu faceam la fel. Asa tot m-am chinuit nu ca altii copy paste..Intelegi??
Nr. 6 trebuia eliminat, conform regulamentului, la fel si toti participantii care nu au facut compozitie proprie. Deci, asa ramane si am facut in plus ca altii. Cine a mai scris cu diacritice???
 

DeletedUser

Guest
desi nu sunt de acord cu aceste copy-paste-uri am votat primii 5 participanti pt ca ultimul nu are ce cauta in aceasta competitie(insa favorizat fiind de prietenii lui se pare ca se poate incalca putin regulamentul).
 

DeletedUser6873

Guest
Amice , nu crezi ca vorbesti cam mult? Vezi tu c-as fi influentat eu decizia Moderatorilor prin vrun post de-al meu? Am incercat sa stau deoparte si sa nu raspund provocarilor , avand in vedere imprejurarile , dar se pare ca nu pot face asta deoarece mai exista si asa zisi "spartani".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9516

Guest
Asa e, dar a fost la alegerea celui care a facut acest concurs! Nu avem cum sa ne impotrivim..
 

DeletedUser

Guest
Observ ca discutiile pe tema favoritismelor continua.As dori sa va intreb un singur lucru.Chiar credeti ca ne pretam la a favoriza pe cineva in cadrul unui simplu joc?Credeti ca suntem in politica,primim spaga?Din comportamentul vostru (infantil,de altfel) reiese numai ca urmariti prea mult stirile de la ora 5,ca numai acolo se vad favoritisme si coruptie.

Daca nu am fi dat voie concurentului 6 sa participe si l-am fi eliminat,ati fi spus ca nu suntem indulgenti.
 

DeletedUser9417

Guest
felicitari,toate poeziile sunt frumoase....

cred ca voturile vin in functie de lumea in care joaca "poetii"....fiecare lume isi voteaza "poetul"ei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
Si sa inchis acest concurs, ca la ora 19 se termina? sau inca este deschis sa se voteze???
Aaaaa la ora 20:40.....ca asa vror organizatori, iar nu se tine de regulamentul concursului.
Bravo

------------------------------------------------------------------------------------------
- - - Updated - - -

Eu am fost penultimul care a raspuns si vazand ca toti au luat de undeva, si nu e compozitie proprie am inceput si eu. Si m-am chinuit sa scriu cu diacritice, asa-i..Nu imi sta in fire cu diacritecele. Partea pe care a pus-o careva era fara diacritice, eu am modificat-o..si am mai imbunatatit si eu.
Am dreptate? Am..ceilalti au copiat? DA..nu am facut nimic ilegal.
Daca si ei avea compozitie proprie si eu faceam la fel. Asa tot m-am chinuit nu ca altii copy paste..Intelegi??
Nr. 6 trebuia eliminat, conform regulamentului, la fel si toti participantii care nu au facut compozitie proprie. Deci, asa ramane si am facut in plus ca altii. Cine a mai scris cu diacritice???

Bravo ca ai scris cu diatrice, daca vezi eu AM ADAUGAT SI CEVA DE LA MINE, deci e si creatie proprie fata de alti, da rnu m-am luat de nimeni decat ca concurentul 6, conform regulamentului al acestui joc a postat dupa ora admisa de inchidere ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tin sa repet.Am ales sa fim indulgenti fata de respectivul participant.Daca voua vi s-a permis sa plagiati...
 

DeletedUser

Guest
Tin sa repet.Am ales sa fim indulgenti fata de respectivul participant.Daca voua vi s-a permis sa plagiati...

si atunci de ce ati mai postat si reguli? de ce nu ati spus ca totul ramane la atitudinea organizatorilor?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus