Colțul noctambulilor...

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început

DeletedUser4006

Guest
Tu nu cumva trebuia sa ai grija de castelele tale? Eu spamez si gt. daca nu vrei sa ai de-aface cu mn, nu te oblig sa stai :)
 

DeletedUser4080

Guest
eu nu am ce sa vorbesc cu un jucator inexistent,tu insisti cu spam-ul
 

DeletedUser

Guest
Aleluia!!Bulicica o fo bannat.......................iarasi
Mai razvane tu aduci doar noroc
 

DeletedUser4006

Guest
De ce? Mai georgi, vorba lui razvi, ia nu te mai lua tu de mine, ca am fost odata un jucator falnic pe Delta! Ma cunosteau chiar si incepatorii! Aveam o super ally, dar nu stiu de ce, au distrus-o si au incercat sa ma cucereasca. Eu le-am facut fata ceva timp, dar pana la urma, fara o armata, am fost distrus.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4006

Guest
Mai treci putin pe la scoala!Poate,inveti si tu cum se conjuga verbul a cunoaste.
Apropo,daca erai asa bun nu te cucerea nimeni!
Ia uite ma, a venit un greenhorn/n00b si acuma se crede cel/cea mai tare! Sa te vad pe tine daca rezisti la mi si mi de flote aruncate tie, fara ally!
 

DeletedUser4080

Guest
du-te ma cu miile de flote,eu joc inca de cand a aparut grepolis si pana acum mai mult de 10k nu am vazut pe un singur jucator.Mai lasa aberatiile si apuca-te de carte!
 

DeletedUser

Guest
Regrete eterne grecule .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4006

Guest
du-te ma cu miile de flote,eu joc inca de cand a aparut grepolis si pana acum mai mult de 10k nu am vazut pe un singur jucator.Mai lasa aberatiile si apuca-te de carte!

Eu de carte? Ia lasa-ma tu si vezi-ti de oraselele tale. Poti fi si Boc (iar atunci revolta) ca nu-mi pasa. Baga-ti nasucul in PC la orasele tale si gt.
 
Sus