Colțul noctambulilor...

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ce ziceti voi daca-am pune-o de-un concurs? Primarul(Primarita) Grepolisului? Hai sa vedem cine se descurca cu electoratul? Sa castige voturi ,sa se lupte cu ceilalti candidati, independenti sau propusi de aliante( aici alianta joaca rolul unui partid politic ) .Hai sa facem politica si propaganda :D Un loc unde barfim,se fac blaturi,PSD ne da si pachete cu faina si zahar,PNL ne lapte si miere, PD ne da de gandit,UDMR ne da la gioale ,chestii de-astea amuzante.. Cu programe de guvernare a primariei. Hai ca vreau sa strigati la mine Domn Primar :D Alegerea se bazeaza pe votul democratic al userilor!:D Bineinteles,vor exista si premii atragatoare. Ca de exemplu ,eu as propune : TITLUL DE PRIMAR PE FORUM. Concurenti vor prezenta platforma de program, se vor prezenta si vor face spoturi electorale.
 

DeletedUser

Guest
Cu ocazia Halloween-ului, Grepolis Romania organizeaza un nou concurs.

Cerinte:

-Se va alege unul din cei 5 zei din joc (Atena, Hera, Hades, Zeus, Poseidon) si se va crea o semnatura sau un avatar care sa aiba drept tema Halloween-ul.

Semnatura si avatarul vor trebui sa respecte regulile forumului:


Quote:
3.2. Semnătura (text sau imagine) nu va depăşi înălţimea de 60 pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depăşi 80x80 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare în semnătură sunt interzise. Atât semnătura cât şi avatarul se supun şi regulilor generale de la punctele 1. şi 2.

- Se va accepta doar o lucrare/jucator. Numele jucatorilor NU vor fi postate, lucrarile primind in concurs doar un numar de ordine.

Etapele concursului :

1. De pe 16 pana pe 23 octombrie creatiile dumneavoastra vor fi trimise pe adresa de mail concurs@echipa.grepolis.ro .
* ATENTIE: Pana pe data de 16 octombrie adresa de mail nu este activa.
2. De pe 24 pana pe 30 octombrie lucrarile vor putea fi votate printr-un poll. Fiecare jucator va vota o singura data indiferent de numarul de conturi de pe joc/forum.
3. Pe 31 octombrie vor fi anuntati castigatorii.


Premiile:

Locul I: 300 gold
Locul al II-lea: 200 gold
Locul al III-lea: 100 gold

Fiecare participant primeste o luna pe forum un titlu la alegere.

Va uram mult succes.



Cine mai concureaza? Eu ma-nscriu si o sa il aleg pe HADES ca-i zeul intunericului si se asorteaza cu nuanta mea ...hahaha
 
Sus