Codruta si goldu

DeletedUser6181

Guest
buna noaptea
eu sunt codruta cu goldu
Nu va deranjez mult,nu ma intereseaza forumurile unde toti se cred mari jucatori
Am vrut doar sa va salut,sa va rog sa nu mai fiti asa frustrati,ca se vede de la o posta..si da,eram curioasa daca Zeul (am folosit si majuscula),cand ma vede aici, schimba topicul si o vireaza,asa cum face cu orasele cand ii dau revolte,de a ametit biata Elena
Si inca ceva..simplul fapt ca sunt mentionata cu atata drag de o multime de neaveniti,,mie imi spune ceva
Numai bine va doresc tuturor!
P:S:Vezi ca iar ti-am micsorat arealul pe insula,zeisor!
 

RAGNARAR.

Stie Tot
buna noaptea
eu sunt codruta cu goldu
Nu va deranjez mult,nu ma intereseaza forumurile unde toti se cred mari jucatori
Am vrut doar sa va salut,sa va rog sa nu mai fiti asa frustrati,ca se vede de la o posta..si da,eram curioasa daca Zeul (am folosit si majuscula),cand ma vede aici, schimba topicul si o vireaza,asa cum face cu orasele cand ii dau revolte,de a ametit biata Elena
Si inca ceva..simplul fapt ca sunt mentionata cu atata drag de o multime de neaveniti,,mie imi spune ceva
Numai bine va doresc tuturor!
P:S:Vezi ca iar ti-am micsorat arealul pe insula,zeisor!
Codroutza cu goldul , ce aparitie avem :eek:
 

DeletedUser16184

Guest
Vine si Rage cu David cica :)))
Pe viitor nu-mi mai folosi nickname-ul in acelasi context cu tine,Apollonia a fost singura lume jucata cu tine.Sunt un jucator dificil si foarte incapatanat si am incercat sa te inteleg de ce faci de capul tau anumite chestii dar la tine e prostie nu incapatanare.
P.s nu ma mai suna cand ai probleme ca nu sunt tactu ca sa te apar :*
P.s 2 Muie Anubis si paturica=))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Deci pe o urmatoare lume de asediu intra si wild?=)))) sigur o sa fie fake-uri,spargeri de conturi etc etc :)
 
Sus