Codruta si goldu

RAGNARAR.

Stie Tot
Prin simplul fapt ca sunt fake-uit pe un server de revolta denota faptul ca muritorii inca idolatrizeaza zeul lor favorit RAGNARAR o_O
 

DeletedUser16653

Guest
Mda. No comment. Fake pe revolta chiar e dubios rău. Sa te ferești sa nu dea nava și sprijin la secunda după, da?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Daca ne gandim mai bine s ar putea sa aibe un bot care schimba sistemu lumii si m au facut frumos , s au meritat fake-urile alea o_O
 

DeletedUser16408

Guest
N am la ce sa am grija , eu sunt in cer si ei pe pamant .
Eu doar privesc ;)

Si daca se ingroasa gluma ce faci ?
Cobori din cer pe pamant sa te bati cu muritorii de rand sau ramai in cer si te uiti cum se bat intre iei =)))) ?

Da stiu .

... unzeuprintremuritori :p

Codruta clienta buna de a lu stil , nu prea le are cu jocu dar nah:cool:
: ))) Omu cat traeste invata cu toate ca nu e cn stie ce de invatat este un joc in timp real bazat exclusiv pe cantitatea de timp alocata jocului si in cazul celor care folosesc gold cantitatea de gold bagata in joc.

Mi se pare mie sau iti este frica de codruta o_O : ))) ?

2 boturi de fake-uri puse pe mine , bai nene si nici n a inceput bine lumea :eek:

Ti-am zis eu sa ai grija la muritorii astia da tu nu Batman Batman =)))

Numestei pe aia doi sa vedem si noi cine tea deranjat :) : )));)
 

DeletedUser6507

Guest
Si daca se ingroasa gluma ce faci ?
Cobori din cer pe pamant sa te bati cu muritorii de rand sau ramai in cer si te uiti cum se bat intre iei =)))) ?


: ))) Omu cat traeste invata cu toate ca nu e cn stie ce de invatat este un joc in timp real bazat exclusiv pe cantitatea de timp alocata jocului si in cazul celor care folosesc gold cantitatea de gold bagata in joc.

Mi se pare mie sau iti este frica de codruta o_O : ))) ?



Ti-am zis eu sa ai grija la muritorii astia da tu nu Batman Batman =)))

Numestei pe aia doi sa vedem si noi cine tea deranjat :) : )));)
n-are el tupeu;))
 

DeletedUser17042

Guest
Salutare! :)
Fain pe revolta!!
N-am mai jucat pe revoltă de când...de cand aveam păr pe tot capul!! :)
 
Sus