Cine va castiga lumea Rho?

DeletedUser

Guest
Noi declaram lumea rho inchisa,maine seara dam inceput nou toti,cred ca asa vor face mai toti,si cred ca e normal s-a s-e inchida automat o lume dupa ce se termina 7/7 minuni,nu mai vad rostul luptei dupa.
A.aaa....uite o veste buna,astept cu nerabdare sa dati un nou inceput.pfffff...
Dar, cel mai de apreciat lucru e ca multumiti celor din Serpi ca v-au adus coronita,si faptul ca la 20 de conturi din academii le dati sansa sa isi inscrie in palmares o lume!@
Asta e de apreciat,insa vor fi multi nedreptatiti ,ca ati fost multi care ati "pompat".
Cat despre inceputuri noi :),m-am uitat si eu pe harta un pic acum ....mamaa.......lipsa de caracter .asta e parerea mea ,e drept ,e subiectiva dar in momentul in care te urci in barca salvatoare te simti mai relaxat.Problema e ca unii ,si chiar ma mirat aspectul,au dat stergere imediat dupa castigare.cu parere de rau, speram ca acei la care ma refer sa aiba mai mult caracter.
Asta e, cu timpul ajungi sa ii cunosti pe "eroi"
Pe Pm ,mi sa spus despre unii si altii insa eu ca "nelu nebunelu'" le-am tinut partea in clinciuri de FA,mare capcaun am fost ...hahahah da,e adevarat ,unii jucatori sunt doar mituri si doar atat!
Partea cu fair e departe de ei si daca e sa imparti saorma pe timp de criza poti fi sigur ca esti injunghiat .

pentru curiosi
cu respect
bubu.


Last edit:
Pentru castigatori o dedicatie,e din suflet , se adreseaza tuturor Mantalelor si in mod special lui adizss ,kepitanu,NISTOC 47,sepia.
Sa va dea D-zeu sanatate!


[video=youtube;G9Bo68Wym9Q]http://www.youtube.com/watch?v=G9Bo68Wym9Q[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A.aaa....uite o veste buna,astept cu nerabdare sa dati un nou inceput.pfffff...
Dar, cel mai de apreciat lucru e ca multumiti celor din Serpi ca v-au adus coronita,si faptul ca la 20 de conturi din academii le dati sansa sa isi inscrie in palmares o lume!@
Asta e de apreciat,insa vor fi multi nedreptatiti ,ca ati fost multi care ati "pompat".
Cat despre inceputuri noi :),m-am uitat si eu pe harta un pic acum ....mamaa.......lipsa de caracter .asta e parerea mea ,e drept ,e subiectiva dar in momentul in care te urci in barca salvatoare te simti mai relaxat.Problema e ca unii ,si chiar ma mirat aspectul,au dat stergere imediat dupa castigare.cu parere de rau, speram ca acei la care ma refer sa aiba mai mult caracter.
Asta e, cu timpul ajungi sa ii cunosti pe "eroi"
Pe Pm ,mi sa spus despre unii si altii insa eu ca "nelu nebunelu'" le-am tinut partea in clinciuri de FA,mare capcaun am fost ...hahahah da,e adevarat ,unii jucatori sunt doar mituri si doar atat!
Partea cu fair e departe de ei si daca e sa imparti saorma pe timp de criza poti fi sigur ca esti injunghiat .

pentru curiosi
cu respect
bubu.


Last edit:
Pentru castigatori o dedicatie,e din suflet , se adreseaza tuturor Mantalelor si in mod special lui adizss ,kepitanu,NISTOC 47,sepia.
Sa va dea D-zeu sanatate!


[video=youtube;G9Bo68Wym9Q]http://www.youtube.com/watch?v=G9Bo68Wym9Q[/video]


Atata frustrare ! Atata oftica ! Cam atat ti-a ramas tie sa faci aici pe rho , sa cauti motive pentru esecul tau (al vostru) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stai linistit Pavele,cred ca nu am gresit numele,cati ma cunosc stiu ca nu am pierdut nimic si nu joc pentru coronite,ci pur si simplu ca imi place si doar atat!
Da, am pierdut,de fapt, am castigat ,cred ca pot spune ,unele "imagini" in ceea ce privesc anumiti jucatori.
Vorba cuiva,"Sa fac ceva pe coronitele acealea,ca nu imi folosesc la nimic",pe bune si sa imi fie scuzata expresia,chiar la NIMIC.
E un joc de socializare si castigarea lor e fix apa de ploaie!(pentru mine cel putin,daca ai fi fost mai atent ai fi observat ca nu am fost in alianta care sa batut la minuni;),si nici nu am intrat vreodata pentru a pompa resurse)
,

PS: Astept cu nerabdare sa va dati stergere cont sau un nou inceput ,dupa cum ati promis,vreau sa ma conving de o chestie sublima!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
ai gresit numele...nu Sev e Pavel,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12126

Guest
Oricum lumea Rho va fi castigata de alianta din care fac eu parte Just All au 7 minuni la 10 si acusi o finalizeaza pe a patra la 10!
 

DeletedUser10574

Guest
Oricum lumea Rho va fi castigata de alianta din care fac eu parte Just All au 7 minuni la 10 si acusi o finalizeaza pe a patra la 10!

waaaht.gif
 

DeletedUser

Guest
de ce taiati elenul omului..vrea si el sa castige si incepeti sa radeti. dupa ce o termina pe a patra o sa o inceapa pe a treia probabil si dupa ce face 10/7 o sa o faca pe prima. greu cu logica asta, trebuie sa luati meditatii:)
 

DeletedUser3255

Guest
Voiam si eu sa ic : Forta Maneaua .. dar vad ca nu mai sunt :(
 

DeletedUser2039

Guest
daca nu stii cine a fost "Salam Regheton Mondialu" nu treci de auditie nici cu un tir de aur gurule!
 

DeletedUser3255

Guest
:):):) sa subliniem A FOST :) sper sa ne vedem pe noua lume. Daca-mi va permite timpul , voi veni cu cateva cadouri .
 

DeletedUser2039

Guest
o sa vin la auditie sigur, daca intrii cu un nou nick te rog da-mi un pm,
 
Sus