Cine va castiga lumea Rho?

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca Minunile Lumii vor incepe as vrea sa vad cine credeti ca va castiga aceasta lume.


Avem cateva favorite si aici sunt mentionate urmatoarele:


Mantalele Rosii

Just All

Snakes

Ursuletii somnorosi

Centurionii

DELETE Reborn

As vrea niste raspunsuri cat mai sigure .Va multumesc si va astept propunerea
 

DeletedUser11464

Guest
Pai daca e sa privim....
Just all si Mantalele au cele mai multe sanse!
 

DeletedUser

Guest
sa nu aveti o revelatie de la snakes(mari jucatori de pe gamma) sau ursuleti(clanul lupilor de pe ny unde au castigat lumea in 2 saptamani au facut 7 minuni)....
 

DeletedUser

Guest
Si eu cred ca Mantalele sau Just All vor reusi.Bafta :p
 

DeletedUser

Guest
Lupta se va da intre Mantale si Just. Insa mai mult ca sigur va exista o alta alianta care va face o minune sau doua care le va da batai de cap celor doua aliante.
 

DeletedUser

Guest
Snakes sau Ursuleti chiar pot castiga lumea sa nu fiti surprinsi...
 

DeletedUser

Guest
defapt ar fi chiar prea surprinzator sa castige aliantele de pe 3 sau 4. sigur ca vor construi cate 1-2 minuni ca sa ii tina in loc pe ceilalti dar e cam greu. cred ca se vor da batalii grele pe minuni pt ca aliantele din top5 au oameni activi si experimentati. cred ca prima alianta care va face 4/7 este Mantalele rosii, dar le vor termina dupa cel putin un an de la deschiderea epocii minunilor:d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca ursuleti construiesc 2 minuni si snakes 2 si fac pact sa ii faca pe ceilalti va fi cam greu sa le sparga cei din mantale si just pt ca ursuleti sunt pe m72 si snake pe m63 deci sunt departe....
 

DeletedUser

Guest
Surprins vei fi dar Ursuletii si serpii au pact....demult si cu Mantalele au :)
 

DeletedUser

Guest
Pactul e asa de vedere(fara suparare ca am zis) asa si ungurul o sa rupa tot la minuni o sa vedeti...
 

DeletedUser11464

Guest
Vom vedea :))
liyNyp-XntZ2fsVoP3oA.png
 

DeletedUser11464

Guest
T_QlpGRtnxiYiZI4wVks.png

morrrrrrrrr :))))

- - - Updated - - -

deci a stat 4 ore in asteptarea epocii minunilor si.
BUNxM4cTL1RynpEl4fZg.png
 

DeletedUser

Guest
asta se intampla pt ca jucatorii inca jongleaza dintr-o alianta in alta iar puctele necesare intrarii in epoca minunilor cresc si scad succesiv:)
 

DeletedUser

Guest
ce ai fi vrut..sa plece in secunda 2 constructia minunilor? cred ca jucatorii mari fac anumea ca sa nu inceapa epoca minunilor:)))
 

DeletedUser11464

Guest
Mantalele elimina ff multi jucatori ca sa nu inceapa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scuzati ca ma bag... eu cred ca Just all vor castiga lumea(parerea mea)
 
Sus