Cerere Avatare

DeletedUser91

Guest
Hai sa vad ce imi recomandati si mie la avatar. Merg pe mana voastra tura asta :D
 

DeletedUser

Guest
Cine imi face si mie un avatar, ca vad ca a meu este folosit de altcineva:mad:
fara culori stridente...mai Dark, asa ca inimioara mea:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
rasp

Daca aveti nevoie puteti apella si la ajutorul meu, daca doriti sa va fac un avatar, ori imi scrieti un PM in care sa specificati ce vreti, ori scrieti, aici, in acest topic.Good Luck!!!
 

DeletedUser

Guest
http://img839.imageshack.us/img839/3466/vdl2.jpg
vdl2.jpg

Am facut avatarul pt N0Problems.
Iti place?


Daca aveti nevoie puteti apella si la tutorial meu, daca doriti sa va fac un avatar, ori imi scrieti un PM in care sa specificati ce vreti, ori scrieti, aici, in acest topic.Good Luck!!!

Sigur,vreau eu unul,nu sunt pretentios,numai sa scrie Krishna,si daca poti sa-mi dai si psd-ul si jpeg-ul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut

As dori si eu un avtatar dar sa fie smecher rau, si pe ea sa fie inscriptionat numele CosmY
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa fiti platiti pentru asta :))
As avea si eu o rugaminte:
Poate sa-mi faca cineva o imagine pentru o alianta numite Warriors of Capua???
Aceasta imagine trebuie sa contina duritate, sange(nu exagerat) , onoare si respect .
In partea de sus sa scrie Warriors of Capua (doar W si C sa fie cu majuscule) si in partea de jos "Capua! Shall I begin?!" 'imaginea sa nu il contina pe Shadow of death-ma sperie si pe mine,lol
Merci mult si astept sugestii
 

DeletedUser

Guest
Care imi face si mie un avatar cu LiGhTnInG,fulgere langa el si pe un fond mai albastru.Merci raman dator!
 

DeletedUser598

Guest
Salutari!
Asa cum eu de multisor nu am fost pe forum,si tema cu avatare si lucru cu photoshopu e putin spre inclinatia mea,pot ajuta,dar,vreau sa stiu 2 lucruri:
1.Marimea permisa la avatar.
2.Formatele.(in general gif)

Ms!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tyrant-boot-poster-e1296517515527.jpg


Vreau 2 avatare pe baza ăsteia, una cu Bloodwyn, una cu DFA1. Nu am preferințe la culori, doar să iasă ceva fain.
 

DeletedUser

Guest
Scuze, nu am văzut postul tău.
Mă voi ocupă de cerere în weekend, dacă nu e târziu.
 

DeletedUser

Guest
As dori un avatar care sa contina :

Un trandafir,din care curge sange pe fundal alb.

Va multumesc !
 

DeletedUser598

Guest
Avatar

Hai sa vad ce imi recomandati si mie la avatar. Merg pe mana voastra tura asta :D

Avatar in format PNG,marimea originala,cu care am lucrat in Photoshop. O poti modifica singurel de ce marime ai nevoie. Daca nu reusesti,iai legatura cu mine.

b1fb465cb6f5.jpg


Daca iti place,e OK,daca nu,asta e... :D
 
Sus