Cele mai amuzante mesaje din joc

DeletedUser

Guest
1mpact astăzi la ora 12:51
peste 3 ore jumate.ok.vbim mai tarziu.bye.
sxx astăzi la ora 12:47
1,2 sau 3
1mpact astăzi la ora 12:46
pana nu se face update.ul nu merge ast cateva ore,
sxx astăzi la ora 12:45
hai trimite raport
1mpact astăzi la ora 12:43
bv akm poti sa stai linistit.
sxx astăzi la ora 12:42
gata am facut-o
1mpact astăzi la ora 10:37
ma omule.dai acolo si apoi iti iese din grepolis ca se restarteaza si apoi o sa iti dau eu raport cu invitatie.ok?
sxx astăzi la ora 10:29
nu ca daca dadeam nu mai avea acest cont
1mpact astăzi la ora 10:28
pai ai dat acolo la stergere cont si a iesit din joc?
sxx astăzi la ora 10:27
gata mai da inca un raport
1mpact astăzi la ora 10:21
sa.mi spui daca ai reusit
1mpact astăzi la ora 10:21
Atentie.se pare ca cei de la grepolis au bagat un update akm si trebuie sa umbli putin la cont sa dai un restart ca altfel nu merge.trebuie sa dai.SETARI=>APOI LANGA FACEBOOK(F-ul CU ALBASTRU )APARE "stergere cont" si acolo bagi parola ta si dai un restart la cont si apoi iti va merge si isi va lua update.ul. iti va iesi din grepolis si dai sa intri din nou..daca nu merge asa trebuie sa imi dai mie mesaj:cont si pasword(fireste ca nu avrut) si te ajut eu,
sxx astăzi la ora 10:10
mai trimiteti inca un raport ca nu mai pot sa intru


Asta e hack curat !
 

DeletedUser

Guest
Sunt fel si fel de oameni care sunt in stare de orice pentru un polis amarat.
 

DeletedUser2467

Guest
ad1 eu nu am vrut sa ii iau polisul ci doar vroiam sa vad cat il duce capul si crede.ma ca nu il duce deloc.:D
 

DeletedUser

Guest
nu vreti sa stiti parerea mea sincera despre intamplarea asta, asa ca :
Felicitari 1mpact, ai facut un copil sa planga, cam cat te tine euforia?
 

DeletedUser

Guest
Azi plânge, dar va învăţa ce înseamnă să fi responsabil.
Felicitări 1mpact, ai făcut un copil să plângă, ai pus o mică cărămidă la viitorul şubred şi tulbure al acestei ţări.

Nu uitaţi: "domnia şi prostia se plătesc"
 

DeletedUser2467

Guest
nu a plans deci nu imi sariti in cap toti.....daca va uitati atent in text am scris undeva ca dupa ce intra in stergere cont sa intre inapoi pe grepolis.....
iti va iesi din grepolis si dai sa intri din nou..[/QUOTE=1mpact;34924]
am vrut doar sa vad cat de naiv a fost si este in continuare.....sow back off.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Intrebare?... Trebuia neeaparat sa vezi cat de "naiv" e?

Da trebuia :), vad ca multa lume a pomenit de subiectul asta:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
................................trebuia sa intrebi.......................te nelinistete lucrul asta vad.....pai.........bla bla bla.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Sunteti niste trisori cu totii!!! Cersiti sa imi de-a ban atacabil, ca cu marsaviile de nimic de pana acum doar ma enervati. Victoria voastra, daca o veti avea va fi numai pentru ca trisati. Ca jucatori... ce spun aici, nu meritati sa vi se spuna jucatori!!!
Bucurati-va in continuare de ce faceti, mi-e rusine sa impart serverul cu niste trisori ca voi. Nu stiti ce inseamna sa joci un joc, nu stiti decat sa trisati si sa mintiti.

De rasul lumii
 

DeletedUser

Guest
Ar fi simplu.Dar nu se poate :p
Oricum ce a patit pana la urma?In mare vorbind.
 

DeletedUser

Guest
cum ar fi sa te abtii sa critici o persoana care nu are drept la replica?

La fel cum e să scri și să susți niște absurdități ( ca să nu zic prostii/tâmpenii).
Eu vă înțeleg frustrările..dar.. să fim, totuși, realiști!
 

DeletedUser3728

Guest
mesaj.png
------> Uni copii/oameni sunt analfabetiţi sau nu au învăţat să scrie.
 

DeletedUser

Guest
re salsal

nu e roman ala ma e ungur .Asa imi scria si mie sa vin la ei in alianta da nu am venit .Si stiu si cum il cheama da lasa asa sa fie anonim
 

DeletedUser

Guest
ce-i drept ma roaga :D

grod pe 20.02.2011 la ora 20:20
sonia te rog nu ma ataca spunemi ce castigi te rog frumos mai bine cheamama de parte voastra asta spuneti pe pagina aliantei te mai rog odata si te rog din toata inima

macar de ar invata sa scrie :p
 

DeletedUser

Guest
cititi si voi de jos in sus ...nu e foarte amuzant dar un zambet tot iti pune pe buze


pfeunyx astăzi la ora 22:52
ai cuvintul meu ca nu ma incinta asa de tare insa va trebui sa o fac
ai multa dreptate in ceea ce spui si iti garantez ca te pot cuceri cu propriile forte insa am si eu planurile mele
cind esti intr-o alianta nu ai numai beneficii
primul si primul lucru, ai indatoriri
dar tu cunosti lucrul acesta

batman666 astăzi la ora 22:45
e usor cand te ascunzi in spatele unei aliante mari sa fii curajos si sa ameninti:)))
eu sunt foarte sportiv si chiar ma bucur ,de asta si joc ...nu esti cazul tau care se vede ca esti iritat si mai incerci o gluma asa la sanki,tu daca o sa imi iei satul/le nu sa te bucuri de victoria ta ci de infrangerea mea

pfeunyx astăzi la ora 22:34
da
ai dreptate
asa e jocul construit
dar tre sa te comporti sportiv
asta e diferenta
o sa cunosti infringerea foarte curind
nu cred sa mai ai orase peste 2-3 zile
facem pariu?
sa mor de nu-ti trimit berea prin posta daca nu e asa
sa-mi trimiti adresa ta in cazul in carte vei cistiga, ok?

batman666 astăzi la ora 22:28
prietene deja o da-i in diverse ...i-ai scris colegului meu de alianta ca am injurat ...sa-ti zic ceva nu prea obisnuiesc sa injur in viata reala nu vad de ce-as injura aici e doar un joc ...
nu am ofensat pe nimeni nu vad de ce-as incepe cu tine ...o provocare nu este o ofensa si este foarte sportiv sa faci o provocare ,sportul fiind bazat pe competitie

pfeunyx astăzi la ora 22:19
tu nu ai inteles in primul rind ce era mai important in mesajul meu
vreau sa zic, ca indiferent ce faci, nu tre sa vorbesti cu ofense nimanui, chiar de e mai micsau mai mare ca tine
asa e sportiv
unae sa-l cuceresti pe unul si chiar sa comunici cu el spunin-d bancuri prin masaje si alta e sa faci provocari mai mici sau mai mari
judeca si tu acest mesaj si sper sa intelegi asta

batman666 astăzi la ora 22:03
pt incepeput mersi de lungul tau raspuns ...
e datoria mea sa-l ajut pe colegu' de alianta in special cand e atacat de jucatori mai mari ca el ,unde-i fair play-ul?...nu stiu de ce-l ataci dar na asta e (poate are legatura cu satul care l-a cucerit de la un jucator care a zis ca e "veteran grepolis")
akum iti spun ceva ce o sa te supere...ai zis puteai sa ma inviti in alianta ta(sa-ti zic ceva de alianta ta este a doua pe marea asta ,23 pe lume este aripa alteia care are alte 6 aliante plus pact de neagresiune cu inca 6-7 aliante )dar ce te face sa crezi ca as vrea sa ma alatur si sa fiu aliat cu 60% din lumea asta ...pe cine mai atac ?si inca ceva alianta ta are 300k puncte de atac si parca vre-o 500k de aparare eu joc mai ofensiv
vrei o provocare uite una aici:lasa-ma 2 sapt pe mine si pe colegul meu ai apoi alege 5 jucatori de la tine din alianta, nu are importanta cate pct au, si ia-mi un oras mie intr-o sapt ...daca reusesti asta jos palaria ...
tu ma ameninti ca ca imi satul ...ce crezi ca o sa pierd ?2-3 sapt online si o sa ma oftic un pik ,mare paguba...pot sa incep in alta lume iar ...

pfeunyx astăzi la ora 21:09
scopul scuza mijloacele
eu te-am atacat cu armata mica pt a nu-ti provoca avarii grave dar cu scopul de a nu mai da sprijin colegului tau
nu voiam sa te cuceresc insatu in loc satrimiti un alt gen de mesaj, ai trimis o provocare
tu cum ai raspunde in locul meu?
va trebui sa ma ocup de tine ca poate asa inveti si tu ceva
am atacat pe multi mai mici la puncte fata de mine, iar dupa aceea i-am ajutat cu resurse ori altceva sase refaca si chiar pastram si legatura dar tu se pare ca nu doresti o sansa de genul asta dupa cum te maninca limba
asteapta si vei vedea ce se va intimpla,
ok?
puteai sa-mi devii prieten
ai ratat aceasta sansa
puteam sate invit in alianta noastra insa in aliantaasta sunt testati toti cei care intra
tu, tocmai ti-ai ratat sansa asa ca nu are importanta cum vei fi cucerit ci cind?

batman666 astăzi la ora 20:57
dupa ce ca ai mai multe pct ca mine mai ceri si ajutor la altii?...rusinica:)))

pfeunyx astăzi la ora 20:55
faci tu cafeaua sau imi lasi mie onoarea?

vrei sa te cuceresc eu sau altcineva?
ai preferinte?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus